|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
jeszcze Liege do tej paki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ten konfident to najslabsze ogniwo w slasku 3 gole jego ewidentne masakra ale za to "dobrowolną" daninę płaci na czas to gra "To ne sou pozoranty, to je, k..., mużstvo".  w 1meczu za to dzięki niemu slask gola nie stracił
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
Teraz Lech nie powinien byc dopuszczony do nastepnej edycji pucharow Zreszta i tak sie nie zakwalifikuja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa
Te drużyny będą rozstawione w losowaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,526 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,526 Likes: 10 |
betis do ojebania 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
a Legiuni życzę The Bhoys ja też  !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Milion Euro ma Waldi w kontrakcie odstępnego coś czuje że z taką grą ,za rok Bundesliga
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
to pewnie trafi Śląsk na Estoril albo Odessę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Milion Euro ma Waldi w kontrakcie odstępnego coś czuje że z taką grą ,za rok 2.Bundesliga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Piłkarze powołani na mecz z Danią:
Bramkarze: Artur Boruc (Southampton), Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), Jakub Słowik (Jagiellonia Białystok);
Obrońcy: Sebastian Boenisch (Bayer Leverkusen), Piotr Celeban (FC Vaslui), Kamil Glik (Torino), Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar), Bartosz Salamon (Sampdoria Genua), Łukasz Szukała (Steaua Bukareszt), Bartosz Bereszyński, Jakub Wawrzyniak (obaj Legia Warszawa);
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mateusz Klich (PEC Zwolle), Grzegorz Krychowiak (Reims), Adam Matuszczyk (FC Koeln), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor), Eugen Polanski (Hoffenheim), Maciej Rybus (Terek Grozny), Piotr Zieliński (Udinese Calcio), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław);
Napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Artur Sobiech (Hannover 96).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
Jak estoril moze byc rozsawione jak sa beniaminkiem Nazbierali punktow w lesie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Milion Euro ma Waldi w kontrakcie odstępnego coś czuje że z taką grą ,za rok 2.Bundesliga  może dołączy do Pepe Ćwielonginio  Kto wie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,526 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,526 Likes: 10 |
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa
czerwony - ZAPOMNIJ pomarańczowy - szanse 2% zielony - jest nadzieja zielony
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Teraz Lech nie powinien byc dopuszczony do nastepnej edycji pucharow Zreszta i tak sie nie zakwalifikuja ludzie uwielbiaja popadac ze skrajnosci w skrajnosc odpadli z zaligirisem to juz od razu znak, ze beda ich lac podbeskidzia wisly i inne ruchy chorzow pudlo legia slask lech jest w stanie rozerwac tylko jadzka na koniec sezonu ten podzial punktow przez dwa + dodatkowe mecze moga zmienic kolejnosc ale nie wywrocic tabele do gory nogami - tak mysle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Milion Euro ma Waldi w kontrakcie odstępnego coś czuje że z taką grą ,za rok Bundesliga razem z Citko w Blackburn
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jakby nie patrzyć to Waldek jedyny pomocnik z Polskiej ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa
czerwony - ZAPOMNIJ pomarańczowy - szanse 2% zielony - jest nadzieja zielony Spurs na czerwono? Kim oni są/będą bez Bale'a 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Oto potencjalni rywale Śląska:
Tottenham * Dynamo * Braga * Stuttgart Rubin * Sevilla * Standard Liege * Fiorentina * Udinese * Spartak Moskwa * Alkmaar APOEL* Besiktas Stambuł * Salzburg * PAOK * Saint Etienne * Genk * Dnipro * Trabzonspor * Partizan * Betis Sewilla * Swansea no to to by było na tyle Przecież taki Partizan czy Apoel byłyby jak najbardziej do ojebania no ale zdecydowana większość jednak poza zasięgiem już jedni mieli zdobyć Cypr to do dziś mówią ze zabrakło im kilku minut do LM  bierzmy również pod uwagę ze to nadal tylko Śląsk który potrafi zebrać baty z Jagiellonią czy Helsingborgiem Trochę minęło od tamtego czasu. Tamten Apoel był naprawdę mocny nie przypadkowo wyszli z grupy LM. No ale co od tamtej pory osiągnęły kluby cypryjskie bo za bardzo sobie nie przypominam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
ten konfident to najslabsze ogniwo w slasku 3 gole jego ewidentne masakra ale za to "dobrowolną" daninę płaci na czas to gra "To ne sou pozoranty, to je, k..., mużstvo".  w 1meczu za to dzięki niemu slask gola nie stracił kwestia farta akurat wtedy,bo strzelali w niego a on sam sobie przy strzale w środek bramki prawie wrzucił piłkę do bramki gdyby nie słupek,co innego Kuciak w Legii który ma kozackie umiejętności a i farta przy okazji
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|