Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 81 1 2 37 38 39 40 41 80 81
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
jeszcze Liege do tej paki...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by taktoonZS
Originally Posted by milano
ten konfident to najslabsze ogniwo w slasku 3 gole jego ewidentne masakra

ale za to "dobrowolną" daninę płaci na czas to gra laugh

"To ne sou pozoranty, to je, k..., mużstvo". laugh

w 1meczu za to dzięki niemu slask gola nie stracił

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Teraz Lech nie powinien byc dopuszczony do nastepnej edycji pucharow
Zreszta i tak sie nie zakwalifikuja

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa



Te drużyny będą rozstawione w losowaniu.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,582
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,582
Likes: 10
betis do ojebania smile

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Biczu
a Legiuni życzę The Bhoys
ja też smile !

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Milion Euro ma Waldi w kontrakcie odstępnego
coś czuje że z taką grą ,za rok Bundesliga

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
to pewnie trafi Śląsk na Estoril albo Odessę wink

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
[Linked Image from fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Biczu
Milion Euro ma Waldi w kontrakcie odstępnego
coś czuje że z taką grą ,za rok 2.Bundesliga

grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Piłkarze powołani na mecz z Danią:

Bramkarze: Artur Boruc (Southampton), Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), Jakub Słowik (Jagiellonia Białystok);

Obrońcy: Sebastian Boenisch (Bayer Leverkusen), Piotr Celeban (FC Vaslui), Kamil Glik (Torino), Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar), Bartosz Salamon (Sampdoria Genua), Łukasz Szukała (Steaua Bukareszt), Bartosz Bereszyński, Jakub Wawrzyniak (obaj Legia Warszawa);

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mateusz Klich (PEC Zwolle), Grzegorz Krychowiak (Reims), Adam Matuszczyk (FC Koeln), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor), Eugen Polanski (Hoffenheim), Maciej Rybus (Terek Grozny), Piotr Zieliński (Udinese Calcio), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław);

Napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Artur Sobiech (Hannover 96).

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Jak estoril moze byc rozsawione jak sa beniaminkiem
Nazbierali punktow w lesie?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Biczu
Milion Euro ma Waldi w kontrakcie odstępnego
coś czuje że z taką grą ,za rok 2.Bundesliga

grin
może dołączy do Pepe Ćwielonginio smile Kto wie wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,582
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,582
Likes: 10
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa


czerwony - ZAPOMNIJ
pomarańczowy - szanse 2%
zielony - jest nadzieja
zielony

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by damian1679
Teraz Lech nie powinien byc dopuszczony do nastepnej edycji pucharow
Zreszta i tak sie nie zakwalifikuja

ludzie uwielbiaja popadac ze skrajnosci w skrajnosc

odpadli z zaligirisem to juz od razu znak, ze beda ich lac podbeskidzia wisly i inne ruchy chorzow

pudlo legia slask lech jest w stanie rozerwac tylko jadzka

na koniec sezonu ten podzial punktow przez dwa + dodatkowe mecze moga zmienic kolejnosc ale nie wywrocic tabele do gory nogami - tak mysle smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by Biczu
Milion Euro ma Waldi w kontrakcie odstępnego
coś czuje że z taką grą ,za rok Bundesliga

razem z Citko w Blackburn

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
jakby nie patrzyć to Waldek jedyny pomocnik z Polskiej ligi

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Sensei65
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa


czerwony - ZAPOMNIJ
pomarańczowy - szanse 2%
zielony - jest nadzieja
zielony

Spurs na czerwono?

Kim oni są/będą bez Bale'a

laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by Max11
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by Hellraiser
Oto potencjalni rywale Śląska:

Tottenham * Dynamo * Braga * Stuttgart
Rubin * Sevilla * Standard Liege * Fiorentina * Udinese * Spartak Moskwa * Alkmaar APOEL* Besiktas Stambuł * Salzburg * PAOK * Saint Etienne * Genk * Dnipro *
Trabzonspor * Partizan * Betis Sewilla * Swansea

no to to by było na tyle
Przecież taki Partizan czy Apoel byłyby jak najbardziej do ojebania no ale zdecydowana większość jednak poza zasięgiem

już jedni mieli zdobyć Cypr to do dziś mówią ze zabrakło im kilku minut do LM laugh
bierzmy również pod uwagę ze to nadal tylko Śląsk który potrafi zebrać baty z Jagiellonią czy Helsingborgiem
Trochę minęło od tamtego czasu. Tamten Apoel był naprawdę mocny nie przypadkowo wyszli z grupy LM. No ale co od tamtej pory osiągnęły kluby cypryjskie bo za bardzo sobie nie przypominam.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Originally Posted by tronk
Originally Posted by taktoonZS
Originally Posted by milano
ten konfident to najslabsze ogniwo w slasku 3 gole jego ewidentne masakra

ale za to "dobrowolną" daninę płaci na czas to gra laugh

"To ne sou pozoranty, to je, k..., mużstvo". laugh

w 1meczu za to dzięki niemu slask gola nie stracił

kwestia farta akurat wtedy,bo strzelali w niego a on sam sobie przy strzale w środek bramki prawie wrzucił piłkę do bramki gdyby nie słupek,co innego Kuciak w Legii który ma kozackie umiejętności a i farta przy okazji

Strona 39 z 81 1 2 37 38 39 40 41 80 81

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1