Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 48 1 2 27 28 29 30 31 47 48
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
jesli mogę się wtrącic...
wy obaj w tej dyskusji dobrze prawicie
macie uzasadnienie do swoich argumentow
ale po co tak najezdzać na siebie , jakby każdy chcial tu udowodnic swoją wyższość lub wyższośc swoich argumentow,
to bez sensu

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
[Linked Image] [Linked Image]


to mnie niszczy laugh laugh laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
dupy nie urywal z marnymi graczami,a ty wydaje sie ze lekcewazysz wszystkie wyniki wstecz,to w takim razie nie jestes dla mnie partnerem do dyskusji bo ty nie typujesz tylko piszesz bezcelowo na forum,bo czym chcesz sie sugerowac wybierajac typy ?piszezs o bogo tak??to jest tennis,nie zawsze wszystko jest zgodne z logika bo bylo by za łatwo.....Ja nie musze sie niczym ratowac,bo za mna przemawiaja typy,a nie jak wiekszosci tutaj wklejanie obrazkow i niagara gowna i zygowin wylewana na glowy zawodnikow.....skup sie na rzeczach waznych i np napisz pierwszy na QC,wtedy bedziesz przydatny dla inwestorow

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
wlasnie w takich momentach widac prace umpire, pierdzielony jajami niby taka czolowka, a tu sie okazala dupa

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Originally Posted by mgrblokers
dupy nie urywal z marnymi graczami,a ty wydaje sie ze lekcewazysz wszystkie wyniki wstecz,to w takim razie nie jestes dla mnie partnerem do dyskusji bo ty nie typujesz tylko piszesz bezcelowo na forum,bo czym chcesz sie sugerowac wybierajac typy ?piszezs o bogo tak??to jest tennis,nie zawsze wszystko jest zgodne z logika bo bylo by za łatwo.....Ja nie musze sie niczym ratowac,bo za mna przemawiaja typy,a nie jak wiekszosci tutaj wklejanie obrazkow i niagara gowna i zygowin wylewana na glowy zawodnikow.....skup sie na rzeczach waznych i np napisz pierwszy na QC,wtedy bedziesz przydatny dla inwestorow

szacun panie mgrblokers,wszystko prawda

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
napisz lepiej co typujesz,pozniej bedzie weryfikacja i sie okaze czy twoje wypociny byly warte zachodu czy nie

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by mgrblokers
dupy nie urywal z marnymi graczami,a ty wydaje sie ze lekcewazysz wszystkie wyniki wstecz,to w takim razie nie jestes dla mnie partnerem do dyskusji bo ty nie typujesz tylko piszesz bezcelowo na forum,bo czym chcesz sie sugerowac wybierajac typy ?piszezs o bogo tak??to jest tennis,nie zawsze wszystko jest zgodne z logika bo bylo by za łatwo.....Ja nie musze sie niczym ratowac,bo za mna przemawiaja typy,a nie jak wiekszosci tutaj wklejanie obrazkow i niagara gowna i zygowin wylewana na glowy zawodnikow.....skup sie na rzeczach waznych i np napisz pierwszy na QC,wtedy bedziesz przydatny dla inwestorow
Więc powiedz w czym się ze mną nie zgadzasz? Sam piszesz że jest to tenis, że nie zawsze jest wszystko zgodne z logiką. Więc podaje Ci przykłady Bogo, Denka, Vaska czy nawet Gulbisa.

Powiedz mi jakie przełożenie ma to że w poprzednich turniejach "dupy nie urywali" skoro tutaj grają dobrze?

Co z tego że Isner, Delpo, Jużny w ostatnim turnieju byli w formie skoro tutaj NIC nie zagrali?

Dlatego ja zwykle odpuszczam 1 rundy. Każdy rozpoczynający się turniej biorę jako niewiadomą i tyle.

ŻADNEGO PRZEŁOŻENIA FORMY Z POPRZEDNICH TURNIEJÓW NIE ZNAJDZIESZ W MONTREALU.

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by mgrblokers
napisz lepiej co typujesz,pozniej bedzie weryfikacja i sie okaze czy twoje wypociny byly warte zachodu czy nie
Dlatego nie piszę analiz. Zaraz znajdzie się stado hejtów mające inne zdanie. Typy które gram podaje na QC

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
zwroccie uwagę na debelek Kops-Jones/Spears- ktory jest w swietnej formie - wygral 2 poprzednie turnieje bijąc po drodze jakie pary... a u bukow dzis stoją na straconej pozycji bo w/g nich faworytem meczu jest debel Jankovic/Srebotnik...
wiem to tylko tenis , w bukmacherce nie ma 100 procentowych pewniakow( jak wczoraj wmawial mi jeden z kolegow, Brkic,Vagnozzi/
ale w.g mnie inne kursy powinne byc i inny faworyt...
ale wobec tego, że nikt nie jest nieomylny- pozyjemy , zobaczymy

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
pamietaj ze byc w formie,czy chociaz dobrze grac nie ma zawsze przeklada sie na duze wyniki,powodow moze byc sporo...jasiu to nie bylo dla ma zaskoczenie(zobacz jaki maraton mial od newport),misza forma ale na clayu i w tym smiesznym Gaastad tez nie wygral z nikim z czolowki wiec przegrana z Rao(to nie jest niespodzianka,chyba ze dla kaszkieta aka kerogha),Delpo tez bym nie zagral(po prostu byl to dla mnie no bet)
Wiem ze typy podajesz na QC(juz nikt nie pisze analiz w dzialach) i troche za bardzo cwaniaczysz jak spojrzec na to jak ci idzie
podziel sie peffkami jak mozesz na dzisiaj chyba ze traktujesz wyniki z tego turnieju jako niewiadoma bo liczy sie forma dnia(wiem truizm)

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Daniel Cox @1,90 boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by mln
Commin 3.00 boks

GSM smile

kurs 6 nie wszedł, a szkoda była szansa.

Koniusz nie połam się na starcie :/

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by mgrblokers
pamietaj ze byc w formie,czy chociaz dobrze grac nie ma zawsze przeklada sie na duze wyniki,powodow moze byc sporo...jasiu to nie bylo dla ma zaskoczenie(zobacz jaki maraton mial od newport),misza forma ale na clayu i w tym smiesznym Gaastad tez nie wygral z nikim z czolowki wiec przegrana z Rao(to nie jest niespodzianka,chyba ze dla kaszkieta aka kerogha),Delpo tez bym nie zagral(po prostu byl to dla mnie no bet)
Wiem ze typy podajesz na QC(juz nikt nie pisze analiz w dzialach) i troche za bardzo cwaniaczysz jak spojrzec na to jak ci idzie
podziel sie peffkami jak mozesz na dzisiaj chyba ze traktujesz wyniki z tego turnieju jako niewiadoma bo liczy sie forma dnia(wiem truizm)
Nie kozacze, zawsze staram się rozmawiać jak przystało na człowieka. Po prostu wkurza mnie naginanie faktów pod analizę czy też uzasadnienie typów. Wolę jeżeli ktoś napisze "mam czutkę" niż na siłę stara się szukać argumentów przemawiających za typem.

Niestety prawda jest taka że zdecydowana większość najpierw upatruje sobie typ a dopiero później myśli (o ile w ogóle to robi) jak ten mecz może przebiegać i ewentualnie później podaje argumenty (które i tak mogą okazać się niczym ponieważ nigdy nie wiadomo co zawodnikowi przyjdzie do głowy).

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by mln
Koniusz 2.37 boks

dokładam po 3.40 boks

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Originally Posted by mgrblokers
pamietaj ze byc w formie,czy chociaz dobrze grac nie ma zawsze przeklada sie na duze wyniki,powodow moze byc sporo...jasiu to nie bylo dla ma zaskoczenie(zobacz jaki maraton mial od newport),misza forma ale na clayu i w tym smiesznym Gaastad tez nie wygral z nikim z czolowki wiec przegrana z Rao(to nie jest niespodzianka,chyba ze dla kaszkieta aka kerogha),Delpo tez bym nie zagral(po prostu byl to dla mnie no bet)
Wiem ze typy podajesz na QC(juz nikt nie pisze analiz w dzialach) i troche za bardzo cwaniaczysz jak spojrzec na to jak ci idzie
podziel sie peffkami jak mozesz na dzisiaj chyba ze traktujesz wyniki z tego turnieju jako niewiadoma bo liczy sie forma dnia(wiem truizm)

naprawdę mądra wypowiedz, ja bym tez oczekiwal analiz od ludzi mających pojecie o tenisie a nie tylko na QC boks poszlo, nie wjdzie to nic, najwyzej porzygamy sobie, a jak wejdzie peffunia i izzunia, ile to ja zarabiam , jak latwo można z tego życ i zarabiac krocie, wszystko przereklamowana propaganda sukcesu, bo pozniej nawet tacy się przyznają ze nie znają sie na tenisie , statystyk nawet nie sprawdzają, ot tak na czuja...
a wakacje są , malolaty patrzą, czytają ... i mają spaczony obraz bukmacherki, że są np 100 proc pewniaki, że latwo i szybko mozna sie dorobic fortuny....
powoli panowie , powoli....wiecej pokory

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by mln
Originally Posted by mln
Koniusz 2.37 boks

dokładam po 3.40 boks

już odrobił, pięknie smile

Balleret dziad dziwne że jest faworytem z tak dobrze sobie poczynającym ostatnio Koniuszem i to jeszcze w Polsce...

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Gaske
laugh

laugh laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
beatles że oni Cię jeszcze nie zbanowali blush

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Gaske
laugh

laugh laugh
O ja pierdole...pojechał po bandzie.

Koniec, definitywny koniec crazy

Strona 29 z 48 1 2 27 28 29 30 31 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, latajaca_holenderka, betowiec), 3,149 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,806
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1