|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
pewnie 3 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 877 |
Nie mogę sobie poradzić z przeprowadzeniem wypłaty z BAW. Wszystkie dane wypełniam prawidłowo bez myślników, spacji itp. a on mi podaje "IBAN nieaktywny! Nie używaj spacji i myślników podczas wpisywania kodu." Co jest nie tak? Sprobuj wpisac recznie a nie kopiuj wklej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
u nich każdy powód jest dobry do zamknięcia konta . stary życzę powodzenia z wypłatą , ulokuj środki tam gdzie nie bedziesz miał takich problemów . betandwin oszuści
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
został mi 1 FRREBET o wartości 7 zł--- wymiana na MB najlepiej Również mam kilka tych freebetów. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę na pw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642 |
Ile razy nalezy obrocic bonusem 40 PLN w BaW przed wyplata? Sa jakies obostrzenia co do minimalnego kursu? pozdr. Jeden raz kwotą wpłaconą + 5 razy bonusem tj. zapis z regulaminu (czyli 3 razy całością, chociaż szczerze mówiąc nie wiem czy by uznali gdyby było zagrane 3 razy va bank). Nie ma minimalnego kursu obrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Ostatnio tak miałem że obrót wyrobiony a kiedy chciałem wypłać na moneybookers to część kwoty i tak zatrzymali na koncie(mimo że jest napisane Moneybookers bez ograniczeń).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 64 |
Mam do was pytanie ile razy trzeba obrocic kwota z freebetu bo wplacilem 70 odrazu dopisali 140 ale nie wiem kiedy bede mogl wyplacic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mam do was pytanie ile razy trzeba obrocic kwota z freebetu bo wplacilem 70 odrazu dopisali 140 ale nie wiem kiedy bede mogl wyplacic. Jeden raz kwotą wpłaconą + 5 razy bonusem 3 posty wyzej jest to napisane przeciez...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Wania 2 posty wyzej, Jeden raz kwotą wpłaconą + 5 razy bonusem tj. zapis z regulaminu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 179 |
Macie jeszcze jakieś pomysły? Ponad 20 dni męczarni z nimi a oni wciąż to samo:
Szanowny Graczu.
Uprzejmie informujemy, że Pana wypłata jest w trakcie realizacji. Proces ten potrwa jeszcze około 1 dni roboczych.
Z poważaniem,
Support Team z betandwin Encoding: UTF-8
Takie same maile od dwóch tygodni.
GORĄCO POLECAM BETANDWIN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Dostaliscie bonus 5 euro (20 zł) na wytypowanie mistrza świata od betandwin za rejestracje ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Ludzie po co sobie zawracac lepetyne gownianymi pseudobonusami rzedu 5-7 czy nawet 100 zl jak o wiele wazniejsza jest plynnosc - swoboda w obstawianiu zalozonej stawki po mozliwie najwyzszym kursie bez zadnych ograniczen i bezproblemowy przeplyw pieniedzy na drodze gracz - buk - gracz? Jak robia takie walki jak piszecie kij im w mozg i olac no moze jeszcze antyreklame publikowac jak komus sie chce (u mnie w pokoju chwilowo za goraco) - recepta jest jedna olac amatorow i nie zaprzatac sobie glowy myslec nad dobrymi typami to wielokrotnie wazniejsze - ZLODZIEJSKIM I GOWNIANYM BUKOM JAK M IN betandwin MOWIMY PRECZ!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Tak tylko zapytałem... Wpłacałem kase do kilku buków - GB, Expekt, Sportingbet i kilku innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale celowo pominełem BAW, pomiomo, że zastanwaialem się intensywnie nad ich kuszącą promocją. To co piszą wszędzie o nich nie przechodzi u mnie bokiem. Niech sobie robią co chcą ale zdala od moich pieniędzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Powyższe buki spisują się doskonale i bez żadnych najmniejszych komplikacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Jestem zadowolony z gry u nich i jak czytam o problemach ludzi którzy im zaufali i korzystali z promocji itp a teras NIE MOGĄ WYPŁACIĆ I ODZYSKAĆ pieniędzy, ciesze się że schowałem pazerność do kieszeni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Popieram głośne mówienie o wszelakich oszustwach i radze sie zastanowić dwa razy przed dokonaniem wpłaty. Wkońcu żyjemy w takich czasach, że wybór jest naprawde spory wiec nie ma sensu zadawać się ze złodziejami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
przed kilkoma dniami pisałem, ze skorzystałem z promocji baw na MŚ ,tj. podwojenie depozytu (do 20 Euro). Wpłaciłem wówczas te 20 ,ale dostałem gówno a nie podwojenie. Teraz częściowo muszę zwrócić im honor, bo po wysłaniu do nich maila krótkim opisem sytuacji - zaksięgowali mi te 20 Euro bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz chce jak najszybicej zrobić "obrót" i spróbować odzyskać swoje pięniądze... Licze ,ze uda mi sie dokonać wypłaty, choć obawy mam niemałe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Witam wszystkich, Chciałbym podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami z Betandwin. Otóz otworzyłem tam konto ok 2 tyg. temu.Zaraz potem dokonałem wpłaty 500 euro(Moneybookers).Po dokonaniu kilku zakładów(z limitem na wygraną 1000 euro) na koncie zrobiło się 3864 euro. W międzyczasie nałożono mi limit max.100 euro na zakład. Zleciłem polecenie wypłaty 2500 euro(Moneybookers) dnia 7.06.2006(oczywiście wcześniej wysyłają scany dowodów tożsamości). Dzisiaj(12.06.2006) otrzymałem te pieniądze. Ze względu na nałozony limit dzisiaj zlecilem wypłate reszty tj. 1364 euro.
Reasumując: 1. Wypłaty z Betandwin nawet dużych kwot jest realne lecz parę dni trzeba poczekać, 2. Polityka Betandwin odnośnie limitów stawek/max.wygranych jest bezwzględna.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Najgorszy bukmacher u jakiego dane mi było założyć konto. Już tydzień czekam na obiecanego bonusa. Ostrzegam przed tym bukiem. Omijajcie go z daleka. Conrad powinien wycofać reklamy BAW-u ze strony mecz.pl. Nie ma co gówna reklamować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
TO FIRMA KTÓRA POWINNA BYĆ BOJKOTOWANA PRZEZ POLAKÓW I WYCOFANA Z POLSKI
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119 |
Ja też nie mam z nimi związanych dobrych wspomnień. Kiedyś była jakaś promocja. Bodajże 180 złotych (nie pamiętam) wpłacasz i dostajesz drugie tyle. Czy ja postawiłem 180.. No nie pamiętam. W każdym razie wpłaciłem te 180 zeta, fakt, nie powiem - sami bonus od razu dopisali, także 360 na koncie. Natomiast od raz zagrałem za wszystko - 180 singla, gdyż i tak dalej było sobie te 180 od nich. Zdiwiłem się jednak mocno, kiedy zobaczyłem, że w zakładach zawartych są identyczne dwa zakłady na 180 zeta na jeden mecz, a na koncie - ZERO. Ta sama godzina, ta sama kwota, to samo spotkanie. Zero rozbieżności. Piszę do supportu - przepraszam, ale zaszła pomyłka. Proszę wycofajcie jeden zakład na 180 zeta. Spotkanie ! Twierdzą, że nie ma szans. Mówię im - gdybym chciał tak zagrać to zagrałbym od razu za 360 złotych. A w życiu. Pies ich jebał. Dobrze im tak, że chociaż trafiłem zakład. Obróciłem co miałem obrócic i wypłaciłem prawie wszystko zostawiając jakieś drobiazgi, żeby na livie pograć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Najgorszy bukmacher u jakiego dane mi było założyć konto. Już tydzień czekam na obiecanego bonusa. Ostrzegam przed tym bukiem. Omijajcie go z daleka. Conrad powinien wycofać reklamy BAW-u ze strony mecz.pl. Nie ma co gówna reklamować. a jakim sposobem wplacales? i czy to byl bonus od pierwszego depozytu czy come back PS mnie BAW nie oszukal nigdy...ale ja tam gram tylko dla zabawy za max 100-200 zeta...live maja super, kursy zalosne, tak wiec tylko zabawa na live'ie w tym buku..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|