Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#596285 14/06/2006 09:07
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Ale jak miales kurs 6 na live na powyzej 7,5 to moze to byl zaklad na druzyne a nie na wspolna ilosc roznych,bo przeciez juz w pierwszej polowie bylo 6 roznych no to skad by sie taka linia niska wziela???

A co do bonusu z baw ja mialem taka sytuacje,ze nie rejestrowalem sie z linku specjalnego i wystarczylo ,ze przeslalem im maila z informacja ze akceptuje regulamin i bylo wszystko ok.

Bonus: Unibet
#596286 14/06/2006 09:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Quote
Ale jak miales kurs 6 na live na powyzej 7,5 to moze to byl zaklad na druzyne a nie na wspolna ilosc roznych,bo przeciez juz w pierwszej polowie bylo 6 roznych no to skad by sie taka linia niska wziela???

A co do bonusu z baw ja mialem taka sytuacje,ze nie rejestrowalem sie z linku specjalnego i wystarczylo ,ze przeslalem im maila z informacja ze akceptuje regulamin i bylo wszystko ok.

Napisałem do supportu i oni napisali ze dali problem do centrali i tam to rozpatrzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#596287 14/06/2006 10:56
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Mam pytania:ile sie czeka na podwojenie wplaty czyli tzw.bonus

#596288 14/06/2006 11:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Mam pytania:ile sie czeka na podwojenie wplaty czyli tzw.bonus

jesli rejestrowales sie z linku to automatycznie

#596289 14/06/2006 14:53
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
kuchnia czy wiadomo kiedy BAW rozliczy ta plame z over 7,5 kornerami po kursie 6,0 bo ciagle nie mam kasy GRRRRRRRRR

#596290 14/06/2006 15:41
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
jak znam tą firmę to albo unieważni zakład albo ci zamkną konto i w najlepszym wypadku oddadzą depozyt .
ale życzę ci żebyś otrzymał swoją wygraną -
pozdro
( radzę uważać na tą firmę bo oni najszybciej to zamykają konta)

#596291 14/06/2006 15:42
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
BBOOSS
daj info jak to się zakończy bo widzę , że jest was dwóch na forum z podobnym problemem

#596292 14/06/2006 15:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
Dużo się naczytałem o wałkach ze strony BaW. W końcu i mnie się trafiło:
-----------------------------
Witam!!!
Francja - Szwajcaria (Która drużyna będzie w meczu dłużej w posiadaniu piłki?) 1
na oficjalnej stronie fify widnieje rezultat 51-49%
http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/ma...mp;day=&day [fifaworldcup.yahoo.com]

więc dlaczego rozliczone jest 2, czyżby BaW mierzył swoimi(innymi) stoperami czy zbyt duże straty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i czekam na wyjaśnienie

----------------------------------
Szanowny Graczu.

Po skontaktowaniu się z odpowiedzialnym za powyższą sekcję bukmacherem pragniemy Cie powiadomić, iż zareklamowany zakład [EVENT, GAME], [DATE], został przez nas prawidłowo oceniony. Niestety zakład został przez Ciebie przegrany.

Aby sprawdzić analizę zakładu, kliknij na poniższy link:

http://sky.optasportsdata.com/?2596721


Z poważaniem,

Support Team z betandwin

-----------------------------------
Czas najwyższy zwijać żagle i przerzucić kapuste do GB.
BaW mówię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Dobrze że nie mierzą do trzech miejsc po przecinku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#596293 14/06/2006 16:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Wczoraj na BAW znowu powstała afera.
Sławetny mecz Brazylia - Chorwacja. BAW Wyjebał na trochę kasy wielu graczy. Over 7.5 (czas reg.) rozliczyli jako przegrany (w meczu było 12 kornerów). Teraz dumają co z tym zrobić.

Nie rozumiem "czaja" dlaczego uwazasz ze moga ludziom pozamykac konta. Poprostu strasznie BAW sie jebnal i tyle. Dali wysokie kursy to ludzie grali. Przeciez napisali czarno na bialym "over 7.5 reg. czas gry.

Jezeli ktos jest winny to tylko BAW. Niech zatrudniają kompetentne osoby a nie dupków, którzy może w trakcie meczu posuwają koleżanki na pulpicie sterowniczym.
Jak nie potrafią kontrolować kursów on-line to mże trzeba ich wyjebać z roboty.
A tak ludzie teraz paznokcie obgryzają bo BAW zajebał im w chój kasy.

Reasumując. To nie wina graczy. Poprostu czekamy na zaliczenie zakładów.

Pozdrawiam.

#596294 14/06/2006 17:02
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Quote
Dużo się naczytałem o wałkach ze strony BaW. W końcu i mnie się trafiło:
-----------------------------
Witam!!!
Francja - Szwajcaria (Która drużyna będzie w meczu dłużej w posiadaniu piłki?) 1
na oficjalnej stronie fify widnieje rezultat 51-49%
http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/ma...mp;day=&day [fifaworldcup.yahoo.com]

więc dlaczego rozliczone jest 2, czyżby BaW mierzył swoimi(innymi) stoperami czy zbyt duże straty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i czekam na wyjaśnienie

----------------------------------
Szanowny Graczu.

Po skontaktowaniu się z odpowiedzialnym za powyższą sekcję bukmacherem pragniemy Cie powiadomić, iż zareklamowany zakład [EVENT, GAME], [DATE], został przez nas prawidłowo oceniony. Niestety zakład został przez Ciebie przegrany.

Aby sprawdzić analizę zakładu, kliknij na poniższy link:

http://sky.optasportsdata.com/?2596721


Z poważaniem,

Support Team z betandwin

-----------------------------------
Czas najwyższy zwijać żagle i przerzucić kapuste do GB.
BaW mówię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Dobrze że nie mierzą do trzech miejsc po przecinku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Każdy buk ma obowiązek ujawnic przed meczem, na którym portalu od statystyk będzie korzystał, jesli baw miał powyzszy link to mają racje, to musisz sobie ustalić przed meczem. Fonbet bierze staty z fifa i jest:

259 13.6 18:00 posession % France- 51:0

Na yahoo.com również tak samo. Wyniki między róznymi stronami często się różnią i trzeba wiedzieć skąd bukmacher będzie brał wyniki. Dla przykładu specjalizujący się w tym Fonbet miedzynarodowe bierze z fifa/uefa, bundeslige z niemieckich włoskie z włoskich itd.

#596295 14/06/2006 18:17
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Słuchajcie nie dostaliście takiego SMS-a : Typuj L!VE starcie Niemcy-Polska! Betandwin podwoi Twoja nastepna wplate az do 20 euro. Zaloguj sie teraz na ....
Nie rozumiem kiedy ja tego bonusa mam dostać jak się zaloguję czy jak obstawię LIVE czy to w ogóle jakiś pic.
Dostał ktoś tego SMS-a ???

#596296 14/06/2006 19:50
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
no i BAW tradycyjnie zagral w c.... oddal kase a kupony usunol GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR oszusciki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> boja sie przyznac wlasnym bledom GRRRRRRRRRRRRR

#596297 14/06/2006 21:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
no i BAW tradycyjnie zagral w c.... oddal kase a kupony usunol GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR oszusciki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> boja sie przyznac wlasnym bledom GRRRRRRRRRRRRR


BAW w regulaminie, ktory jak sie domyslam przeczytales caly i zaakceptowales ma punkt, ze moze usunac zaklady, wiec nie rozumiem dlaczego sie tak denerwujesz....nie chcesz tam grac, to nie graj, wybor bukow jest duzy, kaze Ci ktos tam grac?


PS
nie wiem jakie masz wyksztalcenie, ale polecam popracowac nad ortografia...masz braki i to spore

#596298 14/06/2006 21:35
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
ortografia???WOW

#596299 14/06/2006 22:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
ortografia???WOW

nad pisownia mialo byc...zly dzien mam...

#596300 14/06/2006 23:02
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
no i BAW tradycyjnie zagral w c.... oddal kase a kupony usunol GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR oszusciki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> boja sie przyznac wlasnym bledom GRRRRRRRRRRRRR

Przecież to był ewidentny błąd w tłumaczeniu

[21:35]
[Linked Image]

[21:40]
[Linked Image]

Granie takich pomyłek, to proszenie się o kłopoty.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Naprawdę ktoś sądzi, prawdopodobieństwa, że mniej niż 7,5 i mniej niż 12,5 są zbliżone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Jeśli ktoś obstawia taki zakład, to robi to z premedytacją
licząc, że BAW się zmieni i zapłaci. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zwrot kasy maksimum tego czego można oczekiwać.
Tylko po co blokować sobie środki i narażać ?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> Obawy o zamknięcie wcale nie są przesadzone jak sie niektórym pieniaczom wydaje.

#596301 15/06/2006 09:02
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
BBOOSS
czuj się wyróżniony ,że ci konta nie zamknęli i nie oodali tylko depozytu
( widzisz miałem NIESTETY rację )
pozdrawiam

#596302 15/06/2006 09:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
BBOOSS
czuj się wyróżniony ,że ci konta nie zamknęli i nie oodali tylko depozytu
( widzisz miałem NIESTETY rację )
pozdrawiam

czaja, Twoja glopia gadka juz mnie powoli wkurza :/ ja mam u nich konto od 2 lat, wyplacalem juz nie jednokrotnie 4 cyfrowe sumy, korzystalem z kilku bonusow, nigdy nie gralem na "obrot i wyplata", zawsze pogralem troche dluzej, zreszta nie robilo mi to roznicy czy wyplace teraz czy pozniej, bo tak czy tak gram tam na bierzaco, w kazdym buku kiedy masz odwrocone kursy dostaje sie ZWROT!!!!!!! widziales kiedys, zeby w jakims buku byly odwrocone kursy i wyplacili normalnie? w BAW jest duzo wieksza szansa pomylki, bo oferuja duzo zakladow i latwo wtedy o blad, napisales juz raz co myslisz, ze uwarzasz ich za zlodziei i starczy, nie musisz przypominac na kazdej stronie tematu po 3 razy, ze Cie okradli, w necie jest duzo bukow, nikt Ci w BAW grac nie kaze...

#596303 15/06/2006 09:34
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
sorry , że cię wkurzam .
prawo do swojego zdania jednak mam i po to jest forum , żeby wyrażać je na swój sposób
troczę luzu nie denerwuj się bo nie ma o co a jak już faktycznie nie możesz wytrzymać to omijaj moje posty
pozdrawiam , postaram się stonować

#596304 15/06/2006 09:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
czaja daj sobie siana bo to juz staje sie nudne....

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1