|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
MrYoda - dostaniesz zwrot ale tylko wtedy gdy Klose lub Podolski cos strela.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
prosport, kod Promocji PROMOCJA daje większy bonus (do 150zł) i nie musisz wpłacać przelewem. Możesz także wpłacić kartą lub przez Moneybookers.
Otrzymany bonus należy obrócić 3x przed jego wypłaceniem. Czyli jeśli wpłacisz 100zł to musisz dokonać obrót za 300zł przez dokonaniem wypłaty.
============ Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: [color:"blue"]PROMOCJA[/color]
Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Może ktoś potwierdzić w końcu jak to będzie? Bo Conrad napisał, że jak nie wejdzie to dostane zwrot 40zł, a pietroc1908, że oddadzą 40zł jak zakłąd będzie wygrany vo wydaje m się troche dziwne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
gdzie napisalem ze jak zaklad bedzie wygrany  regulamin mowi jasno - jesli Klose lub Podolski strzela bramke to beda zwroty za zaklady na strzelca gola. Czy jesli postawisz np. na Zurawia to: - jak Zuraw strzeli wygryasz - jak Zuraw nie strzeli ale strzeli Podolski lub Klose to jestes na 0 - jak nie strzeli ani Zuraw, ani Klose ani Podolski to jestes na minusie. Tak przynajmniej wynika z regulaminu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 9 |
OK Ale ja mam już konto w gamebookers i pieniadze na nim
Chodzi mi tylko o to czy jak wpłace 100 na polskie konto to czy mogę je odrazu wypłacic a obracać tylko bonusem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, chodzi o to, że stawka przegranego zakładu na strzelca będzie zwracana jeśli Klose lub/i Podolski wpiszą się na listę strzelców w tym meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
prosport, wpłacisz 100zł i otrzymasz 100zł bonusu, który należy obrócić 3x. Kwota zablokowana na koncie wyniesie 300zł i będzie się automatycznie zmniejszała z każdym postawionym zakładem o kursie 1.60 lub wyższym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
Conrad mozesz mi wytlumaczyc dlaczego w sklepie jedni czekaja 6 dni a inni 14 na autoryzacje?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Ile trwa średnio wypłata z GB na konto bankowe, przelewem. Nie mogłem nigdzie znaleźć tej informacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
jazdagz, nie wiem. We wzystkich sprawach związanych ze sklepem należy się kontaktować bezpośrednio z subsidesports.com. Wydaje mi się natomiast, że może to zależeć od dostępności towaru oraz ilości pozycji na zamówieniu. Najdłużej chyba czekała osoba, która 4 rzeczy zamawiała.
michal392, około 1-3 dni od wysłania. Najlepiej będzie wiedział ktoś, kto korzystał już z tej formy wypłaty. Możesz natomiast dokonać wypłatę na Moneybookers, nie musisz zlecać wypłatę przelewem. W Gamebookers to klient wybiera jak chce otrzymać wypłatę.
============ Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: [color:"blue"]PROMOCJA[/color]
Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
Conrad a ja mam takie pytanko.Moge dwie osoby grac na jednym kompie w GB?A jesli tak to jakich zasad nie moge lamac.Mam tu na mysli granie np przeciwnycg zdarzen itd...Dziekuje za info!Pozdrawiam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47 |
ciekawe czemu ja nie dostaje maila z bonusem 80 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zalozylem konto przed rolandem przegralem 300 zl w 3 dni i nie chca mi wyslac maila z bonusem heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a mogliby znow zarobic troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />panie Conradzie mozna cos z tym zrobic czy po prostu mam czekac cierpliwie albo nie liczyc na bonus wogole (chcialbym wykorzystac promo z koszulkami a wiadomo ze lepiej je miec za 105 zl niz za 185 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
remik, nie ma problemu jeśli te konta nie są ze sobą powiązane obstawianiem, czyli granie tych samych spotkań, obejście limitów, itd. Każdy oczywiście musi też dokonywać wszelkich wpłat i wypłat we własnym imieniu.
doncyc, ten bonus chyba przychodzi na maila jeśli ktoś założył konto a mimo wszystko nie grał u buka.
============ Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: [color:"blue"]PROMOCJA[/color]
Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 5 |
mam pytanie odnosnie obrotow w punkcie regulaminu jest punkt ktory mowi ze do obrotu nie wlicza sie obstawienie tego samego zdarzenia roznymi wynikami. Co to oznacza bo np. obstawiam mecze w systemie 2z4 powiedzmy i jest tak na jednym jest tak Niemccy-1 Hiszpania-1 Anglia 1 i Tunezja 1 na drugim Ukraina lub X i Arabia Saudyjska lub X wiadomo ze przynajmniej jedno zdarzenie musi mi wejsc na 100%.Czy to nie oznacza ze w tym momencie te zaklady nie wejda do obrotu? Prosze o szybka odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
jesli skorzystałem w kwietniu z promocji dotyczącej wpłaty na polskie konto, to teraz juz sie nie łapie na promocję dotyczącą wpłaty na polskie konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
zarek741, chodzi o sytuację, w której np. obstawisz w meczu tenisowym 1 oraz 2 na ten sam mecz.
gryzonko, z tej promocji kazdy może skorzystać tylko raz.
============ Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: [color:"blue"]PROMOCJA[/color]
Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
WItam! Nie grałem w Gamebookers około 5 miesięcy, mam pytanie czy jak wpłacę teraz kasę dostane jakiś bonus ?? (jeżeli tak to jaki ) dziekuje za pomoc pozdrawiam Piotrek_ndm
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wpłać na polskie konto bankowe i otryzmaj do 100zł gratis.
Dla nowych kont natomiast należy wpisać kod promocji PROMOCJA i wtedy jest do 150zł dla każdej formy wpłaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
mam pytanie odnosnie obrotow w punkcie regulaminu jest punkt ktory mowi ze do obrotu nie wlicza sie obstawienie tego samego zdarzenia roznymi wynikami. Co to oznacza bo np. obstawiam mecze w systemie 2z4 powiedzmy i jest tak na jednym jest tak Niemccy-1 Hiszpania-1 Anglia 1 i Tunezja 1 na drugim Ukraina lub X i Arabia Saudyjska lub X wiadomo ze przynajmniej jedno zdarzenie musi mi wejsc na 100%.Czy to nie oznacza ze w tym momencie te zaklady nie wejda do obrotu? Prosze o szybka odpowiedz W regulaminie pisze ze nie mozna: "Podczas dokonywania wymaganego obrotu obstawianie obu stron tego samego wydarzenia lub jakiekolwiek manipulacje zakładami w celu uniknięcia normalnego ryzyka zwiazanego z gra w zakładach jest zabronione." Ale ja np robilem podobnie, a po zapytaniu się ich suportu ile mi dokladnie zostało do obrotu, żeby móc wypłacić, wygloda na to że wszystko policzyli normalnie i dołączyli do wymaganego obrotu. Pozatym mam pytanie. Gdzie jest napisane o tej promocje ze strzelaniem bramek ? I czy moge postawić na Niemieckiego strzelca ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Nieaktualne. Przeczytałem poczte. =)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|