|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Pozatym mam pytanie. Gdzie jest napisane o tej promocje ze strzelaniem bramek ? I czy moge postawić na Niemieckiego strzelca ? przychodzilo w mailu, tak, mozesz, ja sie skusilem na Irka Jelenia, kurs 5, ze strzeli bramke w meczu zachecajacy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Wypłaciłem kasę w niedzielę rano na moje konto bankowe i do tej pory na koncie nic nie ma. Może mi ktoś powiedzieć czy mam już powody by się niepokoić?Jest ktoś kto wykonywał wypłatę na konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
jezeli wplace na konto bankowe gb kase (tzn. pojde do banku bph i dokonam wplaty wlasnej) to kiedy moge spodziewac sie pieniedzy na koncie (tzn. po ilu godzinach ew dnuiach)???Z gory dzieki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
witam chciałbym zapytać czy ktoś wplacał do GB ekartą z mbanku? Były jakies problemy? ile trwa transakcja?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391 |
Pozatym mam pytanie. Gdzie jest napisane o tej promocje ze strzelaniem bramek ? I czy moge postawić na Niemieckiego strzelca ? przychodzilo w mailu, tak, mozesz, ja sie skusilem na Irka Jelenia, kurs 5, ze strzeli bramke w meczu zachecajacy czyli jak jest z tymi zwrotami. gdy nasz strzelec nie strzeli to robia zwrot, czy jak polski niemiec nie strzeli, bo to troche zawiklali w tym mailu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
czyli jak jest z tymi zwrotami. gdy nasz strzelec nie strzeli to robia zwrot, czy jak polski niemiec nie strzeli, bo to troche zawiklali w tym mailu o kurde, nie przeczytalem tego maila za dokladnie i 40 zeta w plecy... :/ po przeczytaniu go dokladnie wychodzi na to, ze zwroty sa tylko w przypadku trafienia bramki przez Klose lub Podolskiego...ehhhhh, dziwny dzien dzisiaj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
kolejny przypadek potwirdzajacy taki banal ze regulaminy sie czyta a nie akceptuje bezmyslnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
kolejny przypadek potwirdzajacy taki banal ze regulaminy sie czyta a nie akceptuje bezmyslnie to nie bylo podane w regulaminie tylko w tresci, co nie zmienia faktu, ze popelnilem spory blad nie wczytujac sie w to dokladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
dostalem dzisiaj maila z subsidesports ze koszulki polski sa juz niedostepne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
-PL- , to może jakąś inną zamów z kolekcji Reprezentacji Polski. Z tego co widzę to mają za 39.99 GBP jeszcze te koszulki z husarią.
============ Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: [color:"blue"]PROMOCJA[/color]
Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391 |
nie wiecie kiedy GB wystawi kursy na intertoto (jak bylo w zeszlym sezonie)? zostaly dwa dni do meczy a tu cisza
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
wow, w koncu wyslali moja przesylke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> czekalem od 19. maja ! mam nadzieje, ze w tydz dojdzie !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
A po ilu dniach od LEFT WAREHOUSE przesyłka trafi wreszcie w moje ręce? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 265 |
A po ilu dniach od LEFT WAREHOUSE przesyłka trafi wreszcie w moje ręce? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ok tygodnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zgadza się, teraz to tylko czekać na otrzymanie koszulki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
============ Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: [color:"blue"]PROMOCJA[/color]
Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
jezeli wplace na konto bankowe gb kase (tzn. pojde do banku bph i dokonam wplaty wlasnej) to kiedy moge spodziewac sie pieniedzy na koncie (tzn. po ilu godzinach ew dnuiach)???Z gory dzieki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tego samego dnia będziesz miał pieniądze na swoim koncie zakładów.
W tytule proszę także podać swój numer ID. Dokładny tytuł wpłaty można znaleźć logując się do konta, klikając na dole strony na "wypłaty" i zaznaczająć opcję "przelew bankowy". Wtedy pokaże się dokładny tytuł zawierający login oraz numer ID.
============ Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: [color:"blue"]PROMOCJA[/color]
Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
dzieki Conrad za odpowiedz.Czyli jak przykladowo wplace dzis o 11 to o ktorej mniej wiecej mam sie spodziewac kasy ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
-PL- , to może jakąś inną zamów z kolekcji Reprezentacji Polski. Z tego co widzę to mają za 39.99 GBP jeszcze te koszulki z husarią.
============ Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: [color:"blue"]PROMOCJA[/color]
Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika. no wlasnie problem z tym ze chcialem ta z husaria i dostalem maila ze nie ma, tych czerwonych tez nie ma tak ze nie wiem co sobie wezme, chyba breloki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Promocja jest o tyle super, że nie musisz zamawiać koszulki. Tak naprawdę możesz dokonać dowolne zakupy w tym sklepie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|