|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
czy jest ktos na sali co sie zajmuje regipsami? jaki masz problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
czy jest ktos na sali co sie zajmuje regipsami? jaki masz problem? a juz był szybszy na PW 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
Potrzebuję dysku zewnętrznego wielkości 2 lub 3 tb ? Ktoś coś może polecić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Poszukuję stronę ze statystykami z popularniejszych sportów i lig, która umożliwia przystępną formę do druku. Raz w tygodniu chcę drukować całościowe statystyki ze wszystkich lig/sportów, stąd zależy mi na tym, aby nie trzeba było nic przerabiać i była gotowa do druku. Pomoże ktoś? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Można iść na studia podyplomowe nie będąc magister ale inżynierem...?
nie napisałem jeszcze pracy magisterskiej a chciałbym zacząć studia podyplomowe..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Pytanie za 100 punktów Każdy zabija się o to, by jego strona w wyszukiwarce była jak najwyżej.. A jak znaleźć tych, którzy się nie tagują, nie pozycjonują itp.. Na hasło "odzież" pojawiają się Ci najlepiej pozycjonowani, jakieś pierdoły itd. A wielu tych co szukam jest dopiero na 40 podstronie. Można to jakoś ogarnąć? Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Można iść na studia podyplomowe nie będąc magister ale inżynierem...?
nie napisałem jeszcze pracy magisterskiej a chciałbym zacząć studia podyplomowe.. Wystarczy odpis dyplomu ukończenia studiów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Pytanie za 100 punktów Każdy zabija się o to, by jego strona w wyszukiwarce była jak najwyżej.. A jak znaleźć tych, którzy się nie tagują, nie pozycjonują itp.. Na hasło "odzież" pojawiają się Ci najlepiej pozycjonowani, jakieś pierdoły itd. A wielu tych co szukam jest dopiero na 40 podstronie. Można to jakoś ogarnąć? Pozdrawiam. masz rozne wyszukiwarki do wyboru, google, bing, yandex, yahoo itd. jak Ci w jednej nie pasują wyniki wyszukiwania to wybierz inną
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Witam
Panowie jak wygląda w Polsce sprawa z Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EHIC) ? Mieszkam obecnie w Holandii i tam pracuję. Chciałbym się wybrać do polskiego lekarza rodzinnego i na takie ogólne badania zdrowotne. Czy ta karta jest coś praktycznie warta? Czy jednak wizyty prywatne i opłaty wchodzą w grę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 647 |
Witam
może jest tu jakiś prawnik bukmacher, który coś poradzi, a więc chodzi o szkołe która ogłosiła upadłość... prezes szkoły z dniem 31.08.2013 ogłosil upadłosc mimo ze nie skonczylismy calego programu( skonczylismy tylko 2 z 4 semestrów) , nie mamy zrobionych kat. praw jazdy, ktore mielismy miec zrobione zgodnie z umowa tj. kat C,C+E i D a także ADR i kwalifikacje wstepna. za szkole kazdy z nas placił 340zl( niektórzy więcej) co miesiac przez 12 miesiecy. Tak wiec kosztowalo nas to juz prawie 4-5 tys za samo czesne ( nie liczac dodatkowych oplat ktore ponieslismy) dowiedzielismy sie od bylej dyrektorki ze caly personel zostal zwolniony a prezes jest samym nauczycielom tylko winny 27tys zl. Szkola miala 4 oddzialy, wyszystkie zostaly 31.08 zamkniete i we wszystkich jest taka sama sytuacja. brak jakiegokolwiek kontaktu z biurem prezesa... telefony sa powylaczane, brak odpowiedzi na maile... nazwa placowki z ktora mielismy podpisana umowe to : Warmińsko – Mazurska Fundacja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
|
|
|
Link skopiowany do schowka