Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 23 1 2 21 22 23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Kielon86
czy jest ktos na sali co sie zajmuje regipsami?

jaki masz problem?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Kielon86
czy jest ktos na sali co sie zajmuje regipsami?

jaki masz problem?

a juz był szybszy na PW piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Potrzebuję dysku zewnętrznego wielkości 2 lub 3 tb ? Ktoś coś może polecić?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Poszukuję stronę ze statystykami z popularniejszych sportów i lig, która umożliwia przystępną formę do druku.

Raz w tygodniu chcę drukować całościowe statystyki ze wszystkich lig/sportów, stąd zależy mi na tym, aby nie trzeba było nic przerabiać i była gotowa do druku.

Pomoże ktoś? smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Można iść na studia podyplomowe nie będąc magister ale inżynierem...?

nie napisałem jeszcze pracy magisterskiej a chciałbym zacząć studia podyplomowe..

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Pytanie za 100 punktów laugh

Każdy zabija się o to, by jego strona w wyszukiwarce była jak najwyżej.. A jak znaleźć tych, którzy się nie tagują, nie pozycjonują itp.. Na hasło "odzież" pojawiają się Ci najlepiej pozycjonowani, jakieś pierdoły itd. A wielu tych co szukam jest dopiero na 40 podstronie. Można to jakoś ogarnąć?

Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by john
Można iść na studia podyplomowe nie będąc magister ale inżynierem...?

nie napisałem jeszcze pracy magisterskiej a chciałbym zacząć studia podyplomowe..
Wystarczy odpis dyplomu ukończenia studiów.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by wwwujek
Pytanie za 100 punktów laugh

Każdy zabija się o to, by jego strona w wyszukiwarce była jak najwyżej.. A jak znaleźć tych, którzy się nie tagują, nie pozycjonują itp.. Na hasło "odzież" pojawiają się Ci najlepiej pozycjonowani, jakieś pierdoły itd. A wielu tych co szukam jest dopiero na 40 podstronie. Można to jakoś ogarnąć?

Pozdrawiam.


masz rozne wyszukiwarki do wyboru, google, bing, yandex, yahoo itd. jak Ci w jednej nie pasują wyniki wyszukiwania to wybierz inną

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Witam

Panowie jak wygląda w Polsce sprawa z Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EHIC) ? Mieszkam obecnie w Holandii i tam pracuję.
Chciałbym się wybrać do polskiego lekarza rodzinnego i na takie ogólne badania zdrowotne. Czy ta karta jest coś praktycznie warta? Czy jednak wizyty prywatne i opłaty wchodzą w grę ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 647
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 647
Witam

może jest tu jakiś prawnik bukmacher, który coś poradzi, a więc chodzi o szkołe która ogłosiła upadłość... prezes szkoły z dniem 31.08.2013 ogłosil upadłosc mimo ze nie skonczylismy calego programu( skonczylismy tylko 2 z 4 semestrów) , nie mamy zrobionych kat. praw jazdy, ktore mielismy miec zrobione zgodnie z umowa tj. kat C,C+E i D a także ADR i kwalifikacje wstepna. za szkole kazdy z nas placił 340zl( niektórzy więcej) co miesiac przez 12 miesiecy. Tak wiec kosztowalo nas to juz prawie 4-5 tys za samo czesne ( nie liczac dodatkowych oplat ktore ponieslismy) dowiedzielismy sie od bylej dyrektorki ze caly personel zostal zwolniony a prezes jest samym nauczycielom tylko winny 27tys zl. Szkola miala 4 oddzialy, wyszystkie zostaly 31.08 zamkniete i we wszystkich jest taka sama sytuacja. brak jakiegokolwiek kontaktu z biurem prezesa... telefony sa powylaczane, brak odpowiedzi na maile...
nazwa placowki z ktora mielismy podpisana umowe to : Warmińsko – Mazurska Fundacja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Strona 23 z 23 1 2 21 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1