|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
I co tam wszyscy co na Danię stawiali? Pewnie letki plus bo kontry porobiliście?
Trzeba było wierzyć w naszą repre. Bo to nasze dobro narodowe. Chłopaki dali z siebie wszystko. Brawo brawo i jeszcze raz brawo.
Ciekawe co teraz napisze ten znaffca bajszop hahahahahah Fech, normalnie nie mam uwag!  Polska Bialo Czerwoni! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Zlaliśmy Danię  Awans na mundial bardzo możliwy  Jesteśmy mistrzami w wygrywaniu nieważnych spotkań najbardziej wqrwia nakrecanie tych debili z tvp no, wysiedzieć nie moge przy tym ich państwowym komentarzu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489 |
Portugalia gola bo BTS kończy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Bravo polacy za wynik, bo styl taki sobie  ja nie z tych co szydza czy hejtuja reprezentacje, chcialbym jak najlepiej, porownojac wawe z ukraina czy kiszyniow z moldawia to zagrali niezle, oby sie powiodlo i z czarnogora
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Francuzi z Belgami to tak mniej wiecej od 60 minuty na remis grali.....bezbramkowy w dodatku !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Ciekawe czy trener będzie miał jaja i posadzi Lewego na ławce. Odpowiadam sobie nie - będzie się bał procesu o naruszenie wizerunku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
nie dostałem bonusu lojalnościowego z beta 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
nie dostałem bonusu lojalnościowego z beta  jutro rano
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
tak sie nad isladia zastanawiam, czy nie warto win dac...hmm
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
nie dostałem bonusu lojalnościowego z beta  Za mało przegrywasz !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
tak sie nad isladia zastanawiam, czy nie warto win dac...hmm zaprzyjaźnione kraje rybackie grają underowo na 0-0 maks 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489 |
Portugale nie strzelą pewnie tego gola.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
I co tam wszyscy co na Danię stawiali? Pewnie letki plus bo kontry porobiliście?
Trzeba było wierzyć w naszą repre. Bo to nasze dobro narodowe. Chłopaki dali z siebie wszystko. Brawo brawo i jeszcze raz brawo.
Ciekawe co teraz napisze ten znaffca bajszop hahahahahah  Ograliśmy ekipę która w swojej grupie eliminacyjnej wyprzedza Maltę, w dodatku w meczu towarzyskim. Takim samym jak ten zremisowany z Niemcami, Portugalia, Meksykiem. Nie wspominając o zwycięstwach z Argentyną czy WKSem. Minimalnie ograli nas tylko Włosi czy Francuzi (ale wiadomo, każdy ma słabszy dzień). Ogólnie tak jak Lech w meczu z Żagligirsem czy Kadra na euro wyjebane miała na kibiców tak ja wyjebane mam na nich. Mecze eliminacyjne pokazują że jesteśmy przeokrótnie słabi i nic tego nie zmieni w najbliższym czasie. Wkurwiają mnie komentarze Szpakowskich ("może się uda", "trzeba wierzyć" i inne takie). Po meczach towarzyskich bicie śmietany, a po eliminacyjnych wszyscy głowy w piach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
I co tam wszyscy co na Danię stawiali? Pewnie letki plus bo kontry porobiliście?
Trzeba było wierzyć w naszą repre. Bo to nasze dobro narodowe. Chłopaki dali z siebie wszystko. Brawo brawo i jeszcze raz brawo.
Ciekawe co teraz napisze ten znaffca bajszop hahahahahah  Ograliśmy ekipę która w swojej grupie eliminacyjnej wyprzedza Maltę, w dodatku w meczu towarzyskim. Takim samym jak ten zremisowany z Niemcami, Portugalia, Meksykiem. Nie wspominając o zwycięstwach z Argentyną czy WKSem. Minimalnie ograli nas tylko Włosi czy Francuzi (ale wiadomo, każdy ma słabszy dzień). Ogólnie tak jak Lech w meczu z Żagligirsem czy Kadra na euro wyjebane miała na kibiców tak ja wyjebane mam na nich. Mecze eliminacyjne pokazują że jesteśmy przeokrótnie słabi i nic tego nie zmieni w najbliższym czasie. Wkurwiają mnie komentarze Szpakowskich ("może się uda", "trzeba wierzyć" i inne takie). Po meczach towarzyskich bicie śmietany, a po eliminacyjnych wszyscy głowy w piach. Widze ty taki troche kibic sukcesu W Rao tez dzis nie dawales szans a jednak wygral 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Ja nie wiem czy ktoś pamieta, dawno to było :), zlali mnie okrutnie: Dania - Armenia 0:4.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS teraz wklej te drugie  [ Linked Image] 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|