|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
ale lipa z ta sasnovich  chyba, że podbija jak Anna-Lena wczoraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
Jokic @2.00  a mialem postawic na poczatku 2 seta zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Rysiek Becker @ 2.00
dosyć grubo, jak ktoś chcę popisać to opis mam u siebie na stronce.
na dzisiaj to byłoby na tyle, może coś tam jeszcze wsadzę na LIVE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Conrad musi być wdzięczny b365 za tą ofertę live. Bez tego to QC by upadło, a tak to ludzie od rana napierdalają na jakieś nonamy.  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Vaks @8.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Doberek... koniec wakacji... na poczatek Trinker @2.50 4/10 OGNIA!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Granie na tego Vaksa to chyba liczenie, że Viola sobie odpuści granie.
Bo innej możliwości nie widać, bardzo słabo wygląda przy Violi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
podoba mi sie dzis peschke/groenefeld
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Granie na tego Vaksa to chyba liczenie, że Viola sobie odpuści granie.
Bo innej możliwości nie widać, bardzo słabo wygląda przy Violi Czekam na jutro Viola dostanie gościa z kim może przegrać, bo tutaj za dużo przy tym roboty Kudra/Zopp idealnie pasuje by przegrał z jednym z nich jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Hell, ale czemu mieliby przegrywać? Przecież mogą grać ten tydzień normalnie.
Jak uważasz, ale wg mnie tacy gracze jak Viola to nie są Ci, którzy sobie mogą wybierać gdzie odpuszczać, żeby zawojować USO.
Dzisiaj wygra. Jutro nie wiadomo, bo przeciwnik bardziej wymagający, ale jak przegra to jak dla mnie nie przez to, że wyjeżdża.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Sasnovich parodia w 2 secie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Boredo widze Stasia poskładał :bravo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Hell, ale czemu mieliby przegrywać? Przecież mogą grać ten tydzień normalnie.
Jak uważasz, ale wg mnie tacy gracze jak Viola to nie są Ci, którzy sobie mogą wybierać gdzie odpuszczać, żeby zawojować USO.
Dzisiaj wygra. Jutro nie wiadomo, bo przeciwnik bardziej wymagający, ale jak przegra to jak dla mnie nie przez to, że wyjeżdża. Ja też tego nie rozumiem, ale jednak to się sprawdza w 80-90% jak nie lepiej że jednak na weekend uciekają i to na Szlem, może chociaż się łudzą że mogą sie przygotować, wygrać jeden mecz i mają taką kase jakby mieli się męczyć na jakimś zapyziałem challu. Pamiętam że grałem tak rok temu został Schoorel z kwalifikantó w Piątek we Francji grał z Ouanną wygrał pierwszego seta, wtopił mecz wybrałem jedynie ten mecz i mi się sprawdziło, bo czekałem aż ktoś zostanie w Piątek. w Niemczech jedynie Huta ma kwale, dzisiaj ogra tego Jankowicza to zobacze z kim gra jutro i moze cykne przeciwko. co do Violi tutaj ma w ogóle inną strefe czasową dla europejczyka, a jeszcze musi przyjąć jeszcze inną, poznać nawierzchnie już nie mówie co można porobić w Nowym Jorku. Są i tacy co lecą na weekend pobawić się w Nowym Jorku wziąć kwitek za kwale i żyją dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
USO: Q3 16 12,028 Q2 8 7,911 Q1 0 4,100
W Kazaniu o ile się ie mylę to cała pula jest 50,000 $
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2010
Posty: 198 |
Rysiek Becker @ 2.00
dosyć grubo, jak ktoś chcę popisać to opis mam u siebie na stronce.
na dzisiaj to byłoby na tyle, może coś tam jeszcze wsadzę na LIVE. niezłe bzdety powypisywane , ciekawe tylko po co chcesz ludzi wprowadzać w błąd swoją niewiedzą??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
USO: Q3 16 12,028 Q2 8 7,911 Q1 0 4,100
W Kazaniu o ile się ie mylę to cała pula jest 50,000 $ za finał w Kazaniu masz tyle co w Nowym Jorku startowego dla kwalifkanta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
cechinato 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442 |
Ja też tego nie rozumiem, ale jednak to się sprawdza w 80-90% jak nie lepiej że jednak na weekend uciekają i to na Szlem, może chociaż się łudzą że mogą sie przygotować, wygrać jeden mecz i mają taką kase jakby mieli się męczyć na jakimś zapyziałem challu.
Pamiętam że grałem tak rok temu został Schoorel z kwalifikantó w Piątek we Francji grał z Ouanną wygrał pierwszego seta, wtopił mecz wybrałem jedynie ten mecz i mi się sprawdziło, bo czekałem aż ktoś zostanie w Piątek.
w Niemczech jedynie Huta ma kwale, dzisiaj ogra tego Jankowicza to zobacze z kim gra jutro i moze cykne przeciwko.
co do Violi tutaj ma w ogóle inną strefe czasową dla europejczyka, a jeszcze musi przyjąć jeszcze inną, poznać nawierzchnie już nie mówie co można porobić w Nowym Jorku.
Są i tacy co lecą na weekend pobawić się w Nowym Jorku wziąć kwitek za kwale i żyją dalej. dokladnie ... nie jada tam z mysla by wygrac szlema  tylko by choc wygrac jeden mecz w kwalach ... a skoro mysla o wygraniu tego jednego meczu to zeby jako tako nie byc wyjebanym z kapci to chociaz trzeba tam sie pojawic ze dwa dni przed, dla kazdego grajka szlem to cos ekstra, niektorzy zabieraja rodziny ze soba, ukochane, jada poimprezowac, poruchac kwalifikantki ... niektorzy kwalifikantow  w kazdym badz razie jakis polsmieszny czelek, w ktorych bedzie taki zawodnik gral jeszcze n-razy, jest niczym do mozliwosci sprobowania zakwalifikowania sie do szlema, aczkolwiek na pewno nie kazdy tak mysli; osobiscie dzisiaj tak lapalem porazke Dzumhura ... i np w jego przypdaku (o ile puscil bo wybiera sie do NY) zarobil na wyjazd bo po wygraniu I seta 6:1 kursy na Karatseva byly mega  oczywiscie trzeba miec pojecie i myslec w tym wszystkim ... zawodnik, ktory w czelkach zaliczal cfy, pfy, finaly bedzie mial na takiego czelka wyjebke ... a zawodnik, dla ktorego final czelka bedzie osiagnieciem sezonu juz nie koniecznie bedzie tna wala ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Rysiek Becker @ 2.00
dosyć grubo, jak ktoś chcę popisać to opis mam u siebie na stronce.
na dzisiaj to byłoby na tyle, może coś tam jeszcze wsadzę na LIVE. niezłe bzdety powypisywane , ciekawe tylko po co chcesz ludzi wprowadzać w błąd swoją niewiedzą?? te 180 postów w ciągu 3 lat to chyba wrzuciłeś same takie pochwały dzięki swojemu jadowi i frustracji, co? nie każdemu dogodzisz, nawet jeśli Ci się nie podoba to jeśli grasz razem z moją stronką jesteś do przodu, typy za darmo zawsze opisane, choć stronka młoda to zarabiasz na typach 4free. czego chcieć więcej, ale zawsze znajdzie się taki tomecky co coś nie pasuję
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|