Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 48 z 83 1 2 46 47 48 49 50 82 83
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by ONd3go
ale lipa z ta sasnovich puke
chyba, że podbija jak Anna-Lena wczoraj tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Jokic @2.00 boks a mialem postawic na poczatku 2 seta zobaczymy

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Rysiek Becker @ 2.00

dosyć grubo, jak ktoś chcę popisać to opis mam u siebie na stronce.

na dzisiaj to byłoby na tyle, może coś tam jeszcze wsadzę na LIVE.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Conrad musi być wdzięczny b365 za tą ofertę live.

Bez tego to QC by upadło, a tak to ludzie od rana napierdalają na jakieś nonamy. smile

toast

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Vaks @8.5 gwizdek

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Doberek... koniec wakacji... na poczatek Trinker @2.50 4/10 OGNIA!!!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Granie na tego Vaksa to chyba liczenie, że Viola sobie odpuści granie.

Bo innej możliwości nie widać, bardzo słabo wygląda przy Violi

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
podoba mi sie dzis peschke/groenefeld

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Gaske
Granie na tego Vaksa to chyba liczenie, że Viola sobie odpuści granie.

Bo innej możliwości nie widać, bardzo słabo wygląda przy Violi

Czekam na jutro Viola dostanie gościa z kim może przegrać, bo tutaj za dużo przy tym roboty Kudra/Zopp idealnie pasuje by przegrał z jednym z nich jutro.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Hell, ale czemu mieliby przegrywać? Przecież mogą grać ten tydzień normalnie.

Jak uważasz, ale wg mnie tacy gracze jak Viola to nie są Ci, którzy sobie mogą wybierać gdzie odpuszczać, żeby zawojować USO.

Dzisiaj wygra. Jutro nie wiadomo, bo przeciwnik bardziej wymagający, ale jak przegra to jak dla mnie nie przez to, że wyjeżdża.

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Dzień dobry toast

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Sasnovich parodia w 2 secie

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Boredo widze Stasia poskładał :bravo:


Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Gaske
Hell, ale czemu mieliby przegrywać? Przecież mogą grać ten tydzień normalnie.

Jak uważasz, ale wg mnie tacy gracze jak Viola to nie są Ci, którzy sobie mogą wybierać gdzie odpuszczać, żeby zawojować USO.

Dzisiaj wygra. Jutro nie wiadomo, bo przeciwnik bardziej wymagający, ale jak przegra to jak dla mnie nie przez to, że wyjeżdża.

Ja też tego nie rozumiem, ale jednak to się sprawdza w 80-90% jak nie lepiej że jednak na weekend uciekają i to na Szlem, może chociaż się łudzą że mogą sie przygotować, wygrać jeden mecz i mają taką kase jakby mieli się męczyć na jakimś zapyziałem challu.

Pamiętam że grałem tak rok temu został Schoorel z kwalifikantó w Piątek we Francji grał z Ouanną wygrał pierwszego seta, wtopił mecz wybrałem jedynie ten mecz i mi się sprawdziło, bo czekałem aż ktoś zostanie w Piątek.

w Niemczech jedynie Huta ma kwale, dzisiaj ogra tego Jankowicza to zobacze z kim gra jutro i moze cykne przeciwko.

co do Violi tutaj ma w ogóle inną strefe czasową dla europejczyka, a jeszcze musi przyjąć jeszcze inną, poznać nawierzchnie już nie mówie co można porobić w Nowym Jorku.

Są i tacy co lecą na weekend pobawić się w Nowym Jorku wziąć kwitek za kwale i żyją dalej.

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
USO:
Q3 16 12,028
Q2 8 7,911
Q1 0 4,100

W Kazaniu o ile się ie mylę to cała pula jest 50,000 $

Dołączył: Oct 2010
Posty: 198
T
member
member
T Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 198
Originally Posted by Hellraiser
Rysiek Becker @ 2.00

dosyć grubo, jak ktoś chcę popisać to opis mam u siebie na stronce.

na dzisiaj to byłoby na tyle, może coś tam jeszcze wsadzę na LIVE.

niezłe bzdety powypisywane , ciekawe tylko po co chcesz ludzi wprowadzać w błąd swoją niewiedzą??


Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Domel
USO:
Q3 16 12,028
Q2 8 7,911
Q1 0 4,100

W Kazaniu o ile się ie mylę to cała pula jest 50,000 $

za finał w Kazaniu masz tyle co w Nowym Jorku startowego dla kwalifkanta

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
cechinato boks

Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
Originally Posted by Hellraiser
Ja też tego nie rozumiem, ale jednak to się sprawdza w 80-90% jak nie lepiej że jednak na weekend uciekają i to na Szlem, może chociaż się łudzą że mogą sie przygotować, wygrać jeden mecz i mają taką kase jakby mieli się męczyć na jakimś zapyziałem challu.

Pamiętam że grałem tak rok temu został Schoorel z kwalifikantó w Piątek we Francji grał z Ouanną wygrał pierwszego seta, wtopił mecz wybrałem jedynie ten mecz i mi się sprawdziło, bo czekałem aż ktoś zostanie w Piątek.

w Niemczech jedynie Huta ma kwale, dzisiaj ogra tego Jankowicza to zobacze z kim gra jutro i moze cykne przeciwko.

co do Violi tutaj ma w ogóle inną strefe czasową dla europejczyka, a jeszcze musi przyjąć jeszcze inną, poznać nawierzchnie już nie mówie co można porobić w Nowym Jorku.

Są i tacy co lecą na weekend pobawić się w Nowym Jorku wziąć kwitek za kwale i żyją dalej.

dokladnie ... nie jada tam z mysla by wygrac szlema grin tylko by choc wygrac jeden mecz w kwalach ... a skoro mysla o wygraniu tego jednego meczu to zeby jako tako nie byc wyjebanym z kapci to chociaz trzeba tam sie pojawic ze dwa dni przed, dla kazdego grajka szlem to cos ekstra, niektorzy zabieraja rodziny ze soba, ukochane, jada poimprezowac, poruchac kwalifikantki ... niektorzy kwalifikantow laugh w kazdym badz razie jakis polsmieszny czelek, w ktorych bedzie taki zawodnik gral jeszcze n-razy, jest niczym do mozliwosci sprobowania zakwalifikowania sie do szlema, aczkolwiek na pewno nie kazdy tak mysli; osobiscie dzisiaj tak lapalem porazke Dzumhura ... i np w jego przypdaku (o ile puscil bo wybiera sie do NY) zarobil na wyjazd bo po wygraniu I seta 6:1 kursy na Karatseva byly mega smile

oczywiscie trzeba miec pojecie i myslec w tym wszystkim ... zawodnik, ktory w czelkach zaliczal cfy, pfy, finaly bedzie mial na takiego czelka wyjebke ... a zawodnik, dla ktorego final czelka bedzie osiagnieciem sezonu juz nie koniecznie bedzie tna wala ...


Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by tomecky
Originally Posted by Hellraiser
Rysiek Becker @ 2.00

dosyć grubo, jak ktoś chcę popisać to opis mam u siebie na stronce.

na dzisiaj to byłoby na tyle, może coś tam jeszcze wsadzę na LIVE.

niezłe bzdety powypisywane , ciekawe tylko po co chcesz ludzi wprowadzać w błąd swoją niewiedzą??

te 180 postów w ciągu 3 lat to chyba wrzuciłeś same takie pochwały dzięki swojemu jadowi i frustracji, co?

nie każdemu dogodzisz, nawet jeśli Ci się nie podoba to jeśli grasz razem z moją stronką jesteś do przodu, typy za darmo zawsze opisane, choć stronka młoda to zarabiasz na typach 4free.

czego chcieć więcej, ale zawsze znajdzie się taki tomecky co coś nie pasuję

Strona 48 z 83 1 2 46 47 48 49 50 82 83

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, rymoholik, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,348 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1