oferuja uslugi w dobrej wierze ze jest to legalne, popytajcie prawnikow czy nowelka jest wazna jesli jest oparta na prawie bez notyfikacji? to tak jakby skonczyc studia bez matury, gdzies mi sie obilo o uszy ze dziadki z ETs-u mowili "my karac nie bendziemy"
kto oferuje usługi w dobrej wierze? trochę nie za bardzo rozumiem post ( to nie złośliwość, ale uwaga )
Ale jak mozna byc ukaranym za cos co na terenie innego kraju jest legalne a jest swoboda przeplywu kapitalu dobr i uslug w ue Przeciez jedna skarga do ue rozpieprzylaby w drobny mak tych calych ustawodawcow Apropo dlaczego jeszcze jest mowa o Kapicy jak zostal aresztowany pare miesiecy temu takie ma wplywy ze zza celi steryje branza?
Ale jak mozna byc ukaranym za cos co na terenie innego kraju jest legalne a jest swoboda przeplywu kapitalu dobr i uslug w ue Przeciez jedna skarga do ue rozpieprzylaby w drobny mak tych calych ustawodawcow Apropo dlaczego jeszcze jest mowa o Kapicy jak zostal aresztowany pare miesiecy temu takie ma wplywy ze zza celi steryje branza?
Skąd Ty to wiesz ? jesteś jakimś wybitnym prawnikiem ? Jeśli to by bło takie proste.
Ale jak mozna byc ukaranym za cos co na terenie innego kraju jest legalne a jest swoboda przeplywu kapitalu dobr i uslug w ue Przeciez jedna skarga do ue rozpieprzylaby w drobny mak tych calych ustawodawcow Apropo dlaczego jeszcze jest mowa o Kapicy jak zostal aresztowany pare miesiecy temu takie ma wplywy ze zza celi steryje branza?
wlasnie dostalem na poczte o2 reklame jakas expekt o lidze mistrzow dzisiaj
na dole podpis:
--- Informacja rozesłana przez o2 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z regulaminem korzystania z poczty elektronicznej na zlecenie:
Pater Limited 107158 Mansion House 143 Main Street Gibraltar
do tego na glownej onet, wp, interia itp. jest reklama Ligi Mistrzow, "wybierz druzyne" i kieruje na podstrone cos tam video sport, gdzie pelno reklam bukmacherow
czyli mozna bez problemu obejsc nasze prawo
a jak giganci zgodzili sie na takowe reklamy, przeszlo to przez dzialy prawne - to latwizna
Byl napewno jakis wjazd z tego co pisali przynajmniej zanosilo sie na areszt dalbym sobie reke uciac ze go przymkneli ale sie wszystko rozeszlo Teraz bardzo ciezko cos znalezc o tej akcji sorry za zmyle naprawde myslalem ze juz po nim a tumoze spac spokojnie
Byl napewno jakis wjazd z tego co pisali przynajmniej zanosilo sie na areszt dalbym sobie reke uciac ze go przymkneli ale sie wszystko rozeszlo Teraz bardzo ciezko cos znalezc o tej akcji sorry za zmyle naprawde myslalem ze juz po nim a tumoze spac spokojnie