|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
niezle te kursy na x2 Barce that's the point
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Bo ty bitosław wg mnie za bardzo bazujesz na racjonalnych przesłankach. Ja się wystrzegam tego jak ognia. Bo naprawdę granie na logikę to bardzo często równa się wtopa. Jako przykład idealny podam Austrie W. która do tej pory grała taką kupę, że masakra. A jaki wynik zrobili w Zagrzebiu? I wszystko jasne.  Bazuj na nosie i graj wysokie kursy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
Barca x2 @2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Bo ty bitosław wg mnie za bardzo bazujesz na racjonalnych przesłankach. Ja się wystrzegam tego jak ognia. Bo naprawdę granie na logikę to bardzo często równa się wtopa. Jako przykład idealny podam Austrie W. która do tej pory grała taką kupę, że masakra. A jaki wynik zrobili w Zagrzebiu? I wszystko jasne.  Bazuj na nosie i graj wysokie kursy. głęboka myśl - Paulo Coelho mógłby poczuć się o nią zazdrosny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
Bitek wiec jak teraz widzisz szanse na awans eLki ? szczerze? sam nie wiem dziwne te mecze w lm w tym roku, przedziwne ja srednio wierze w teorie, ze zespol x gra slabo zawsze pierwsza polowe a w drugiej nagle przypomina sobie jak sie kopie trzeba miec nietega glowe, zeby skumac o co biega z legia koncowka pierwszej polowy i obszerny kawal drugiej(w sumie nawet cala) to swietna gra, pierwsza polowka bez paru minut koszmar i same straty w drugiej strat prawie w ogole takie mecze robia mi metlik w glowie W rewanzu bedzie zywioł rumunski. Pytanie ile szczescia jeszcze bedzie miala eLka w pierwszych połówkach. Pamietamy tez ze rewanz z Molde nie byl niczym porywającym. Badz tu mądry i pisz wiersze. Ja juz tego meczu nie dotykam. Wystarczy mi ze mam ten awans Transylwanii w ako. Niech bedzie co ma byc. Inna sprawa ze czekamy na polską ekipe w LM juz za dlugo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Bo ty bitosław wg mnie za bardzo bazujesz na racjonalnych przesłankach. Ja się wystrzegam tego jak ognia. Bo naprawdę granie na logikę to bardzo często równa się wtopa. Jako przykład idealny podam Austrie W. która do tej pory grała taką kupę, że masakra. A jaki wynik zrobili w Zagrzebiu? I wszystko jasne.  Bazuj na nosie i graj wysokie kursy. głęboka myśl - Paulo Coelho mógłby poczuć się o nią zazdrosny Ciiiii, chcę zaimponować po raz 2 Akhu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
dinamo ustawia to oczywista sprawa, nie zdziwie sie jak pierdolna austriakow w wiedniu 3-0
juz z lyonem pokazali, ze impossible is nothing
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
generalnie sadze podobnie jak Tazen, ze lm jest odswiezana i pompuja swieza krew w rozgrywki
te karagandy jak awansuja to przebija popularnoscia wszystkie artmedie, apoele, bate i inne pilzna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489 |
Mój typ dnia to Legia strzeli gola 1,72 w becie. Pięknie, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
w sumie miedzy kazachami i legia jest spore podobienstwo - kiepska momentami fatalna gra i kolejne szczesliwe awanse
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Tak bitek i sam sobie linie obrony wymyśliłeś przed akagim. Wtrąć jeszcze to co vindom pisał i będzie dobrze. Aha i żona musi z tobą mieć ciężko, uparty jesteś jak ja pierdole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Fech ty mnie tu do niczego nie mieszaj, to są sprawy między wami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489 |
Jest ogromna szansa na awans.Jak nie teraz to nie wiem kiedy, jak bitka syn będzie grał w piłkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jaka linia obrony, wynik jaki jest kazdy widzi
ale kto widzial kazachow w meczach z bate i meczu z celtami i ogladal legie z tns, molde i dzis ze steaua, dojrzalby pewne podobienstwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
No i co ci z tego oglądania tylu tych meczów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
lece, adios amigos  na pohybel cyganskim pomiotom 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489 |
lece, adios amigos  na pohybel cyganskim pomiotom  idź spać bo trzeba wstać i odrobić kase, o 4 jeszcze jest ciemno, puszki śmiało możesz brać z kosza
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|