Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 32 z 125 1 2 30 31 32 33 34 124 125
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Originally Posted by tęgaPałaaaa
Niech wejdzie Legia do LM to będę miał do kolekcj plakat z bravo sport, bo ostatni to mam wycinki Widzewa a to było dawno temu smile
a nie dorosles?

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
zgadza sie akagi ale przyznasz, ze dziwnie to EPO dziala

od 40 do 70 minuty zwiecha a potem nagle reaktywacja sterydu i znowu normalnie biegaja

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak się zastanawiasz - Tazen ?

Twoje wizje, sprawdzą się, albo nie, ewentualnie później.

Na dzień dzisiejszy, awans to jest 5 mln dla piłkarzy i co najmniej 13.6 mln euro dla klubu.

Jest o co walczyć.


Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Akagi czy zawsze lepsza piłkarsko drużyna wygrywa ? Jeśli tak by było, bylibyśmy milionerami zawsze stawiając na faworytów smile nie twierdzę że w pierwszym meczu Steaua była lepsza na przestrzeni całego meczu, każdy widział że 2 połowa zdecydowanie dla Legii. Chodzi mi o ogólną formę na przestrzeni kilku meczów, styl gry, umiejętności techniczne itd...

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by tęgaPałaaaa
akagi wybierasz się na mecz ? czy zostajesz na QC ?


pewnie tu będzie chuliganił tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Normalnie biegali pod koniec, bo jechali na resztkach adrenaliny,
a Legia podświadomie chciała już dowieźć " dobry " wynik i się cofnęła.

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Witam ,

ja to widzę dziś tak:

Basel win

Legia Warszawa - Steaua BTS , na obronę wyniku 0-0 nie ma co liczyć, bo to będzie według mnie otwarty mecz, Rumuni zaczną ofensywnie i myślę że Legia będzie szukać swojej szansy w kontrze ... i tutaj życzę Legii aby pierwsza strzeliła bramkę ... i AWANSU !!!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Originally Posted by BKS
Originally Posted by BKS
Originally Posted by mtudor
młode Słowaki po brameczke do HT jazda strzelamy !!
@2,750 wchodzę
masz jakieś h2h do tego mecza, meczu ...

http://www.futbalnet.sk/sutaze?p_auth=5Bcqx1Jm&p_p_id=SfzSutazeWebApplicationPortlet_WAR_sfzpublicportalsutazeweb&p_p_lifecycle=1&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=1&_SfzSutazeWebApplicationPortlet_WAR_sfzpublicportalsutazeweb__wu=/sutaze/wicket/page%3F4-1.IFormSubmitListener-vyhladavanieRocnikaSutazeFormPanel-form

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Idę idę

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Jako zwolennik teorii spiskowych uważam że po 90 minutach będzie 1:1 tongue i nawet dojdzie do rzutów karnych

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
laugh

aha

az strach pomyslec co by legionisci po EPO zagrali

legia-barca 6-0? czy legia-real 10-2?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
akagi to kto tu będzie honoru Legii bronił?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Aro
akagi to kto tu będzie honoru Legii bronił?

grin

Legia sama się obroni. grin

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
obyś miał rację, bo coś czuję, że dziś nie będzie tak kulturalnie jak tamtym tyg smile

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
A jeśli się kłócicie o pierwszy mecz w Rumunii , to taktycznie Legia zagrała go perfekcyjnie a 1-1 to wynik bardzo dobry ... Jeśli nawet dla oka lipunia ... to plan MAX na wyjeździe wykonany ... Jeśli Legia dziś strzeli pierwsza bramkę to awans ma w kielni (no chyba że jakieś babole , błędy , praca sędziego , czerwone kartki ...)

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
czyste konto Steaua @3,4
Steaua wygra obydwie polowy @11
CS 0-3 @29
boks
grane tylko i wylacznie dla kursow, zobaczymy czy cos wpadnie wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
patrzac na wyniki w lidze to zawodnicy innych zespolow przed meczami z legia pija co najwyzej sok z gumijagod

szkoda, bo moze EPO sprawiloby, ze mecze bylyby ciekawsze i mniej jednostronne

Dołączył: May 2012
Posty: 257
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 257
Ja tez pewke dzis znalazlem mozna smialo do tasmy dolozyc 1.6 Freiburg monachium under 3,5

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by tęgaPałaaaa
szalenie wazne będzie pierwsze 15 minut

no i juz wiadomo kto ma tęgąPałęęęę

mecz.pl pozdrawia jurka engela laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Kura
akagi a co tu rozumieć - kursy do grania to p*k>1 - stara zasada bukmacherki - kursy wygrywające to chyba po meczu możesz sobie zaznaczyć jakie były,a tak z ciekawości zapytam jak Lech i Wisła grały o LM, to życzyłeś im awansu ?

Tak - Kura - mogę zaznaczyć wygrywajace dopiero po meczu,
ale gram tylko to czego jestem pewien.
Patrząc obiektywnie Steaua nie jest w Warszawie takim zdecydowanym faworytem, żeby ryzykować bez względu na kurs.

Ale każdy ma swoje podejście do tego " sportu ".

Czy życzyłem ?
hmm

Życzyłem.
Nie ze względów " ideowych ", a racjonalnych.

Każde zwyciestwo bądź remis w pucharach podnosi współczynnik rankingowy dla polskich drużyn grajacych w pucharach.

Poza tym, jak wspomiane przez Ciebie drużyny " zajmowały się " pucharami ", to siłą rzeczy, trochę odpuszczały ligę.

W każdym razie, swoich " życzeń " w stosunku do tych drużyn,
nigdy nie " publikowałem " na QC. smile


Strona 32 z 125 1 2 30 31 32 33 34 124 125

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon, kamel, alfa), 2,382 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1