|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
Niech wejdzie Legia do LM to będę miał do kolekcj plakat z bravo sport, bo ostatni to mam wycinki Widzewa a to było dawno temu  a nie dorosles?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
zgadza sie akagi ale przyznasz, ze dziwnie to EPO dziala
od 40 do 70 minuty zwiecha a potem nagle reaktywacja sterydu i znowu normalnie biegaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak się zastanawiasz - Tazen ?
Twoje wizje, sprawdzą się, albo nie, ewentualnie później.
Na dzień dzisiejszy, awans to jest 5 mln dla piłkarzy i co najmniej 13.6 mln euro dla klubu.
Jest o co walczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
Akagi czy zawsze lepsza piłkarsko drużyna wygrywa ? Jeśli tak by było, bylibyśmy milionerami zawsze stawiając na faworytów  nie twierdzę że w pierwszym meczu Steaua była lepsza na przestrzeni całego meczu, każdy widział że 2 połowa zdecydowanie dla Legii. Chodzi mi o ogólną formę na przestrzeni kilku meczów, styl gry, umiejętności techniczne itd...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
akagi wybierasz się na mecz ? czy zostajesz na QC ? pewnie tu będzie chuliganił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Normalnie biegali pod koniec, bo jechali na resztkach adrenaliny, a Legia podświadomie chciała już dowieźć " dobry " wynik i się cofnęła.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Witam ,
ja to widzę dziś tak:
Basel win
Legia Warszawa - Steaua BTS , na obronę wyniku 0-0 nie ma co liczyć, bo to będzie według mnie otwarty mecz, Rumuni zaczną ofensywnie i myślę że Legia będzie szukać swojej szansy w kontrze ... i tutaj życzę Legii aby pierwsza strzeliła bramkę ... i AWANSU !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
młode Słowaki po brameczke do HT jazda strzelamy !! @2,750 wchodzę masz jakieś h2h do tego mecza, meczu ... http://www.futbalnet.sk/sutaze?p_auth=5Bcqx1Jm&p_p_id=SfzSutazeWebApplicationPortlet_WAR_sfzpublicportalsutazeweb&p_p_lifecycle=1&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=1&_SfzSutazeWebApplicationPortlet_WAR_sfzpublicportalsutazeweb__wu=/sutaze/wicket/page%3F4-1.IFormSubmitListener-vyhladavanieRocnikaSutazeFormPanel-form
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Jako zwolennik teorii spiskowych uważam że po 90 minutach będzie 1:1  i nawet dojdzie do rzutów karnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
 aha az strach pomyslec co by legionisci po EPO zagrali legia-barca 6-0? czy legia-real 10-2?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
akagi to kto tu będzie honoru Legii bronił?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi to kto tu będzie honoru Legii bronił?  Legia sama się obroni. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
obyś miał rację, bo coś czuję, że dziś nie będzie tak kulturalnie jak tamtym tyg 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
A jeśli się kłócicie o pierwszy mecz w Rumunii , to taktycznie Legia zagrała go perfekcyjnie a 1-1 to wynik bardzo dobry ... Jeśli nawet dla oka lipunia ... to plan MAX na wyjeździe wykonany ... Jeśli Legia dziś strzeli pierwsza bramkę to awans ma w kielni (no chyba że jakieś babole , błędy , praca sędziego , czerwone kartki ...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
czyste konto Steaua @3,4 Steaua wygra obydwie polowy @11 CS 0-3 @29 grane tylko i wylacznie dla kursow, zobaczymy czy cos wpadnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
patrzac na wyniki w lidze to zawodnicy innych zespolow przed meczami z legia pija co najwyzej sok z gumijagod
szkoda, bo moze EPO sprawiloby, ze mecze bylyby ciekawsze i mniej jednostronne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2012
Posty: 257 |
Ja tez pewke dzis znalazlem mozna smialo do tasmy dolozyc 1.6 Freiburg monachium under 3,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
szalenie wazne będzie pierwsze 15 minut no i juz wiadomo kto ma tęgąPałęęęę mecz.pl pozdrawia jurka engela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi a co tu rozumieć - kursy do grania to p*k>1 - stara zasada bukmacherki - kursy wygrywające to chyba po meczu możesz sobie zaznaczyć jakie były,a tak z ciekawości zapytam jak Lech i Wisła grały o LM, to życzyłeś im awansu ? Tak - Kura - mogę zaznaczyć wygrywajace dopiero po meczu, ale gram tylko to czego jestem pewien. Patrząc obiektywnie Steaua nie jest w Warszawie takim zdecydowanym faworytem, żeby ryzykować bez względu na kurs. Ale każdy ma swoje podejście do tego " sportu ". Czy życzyłem ?  Życzyłem. Nie ze względów " ideowych ", a racjonalnych. Każde zwyciestwo bądź remis w pucharach podnosi współczynnik rankingowy dla polskich drużyn grajacych w pucharach. Poza tym, jak wspomiane przez Ciebie drużyny " zajmowały się " pucharami ", to siłą rzeczy, trochę odpuszczały ligę. W każdym razie, swoich " życzeń " w stosunku do tych drużyn, nigdy nie " publikowałem " na QC.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|