|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Pindol obsmarowany, to moze ktoś coś słyszał na temat Nanka lub BigBena  ? pewnie pożyczki im udzieliłeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Pindol obsmarowany, to moze ktoś coś słyszał na temat Nanka lub BigBena  ? pewnie pożyczki im udzieliłeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Pindol obsmarowany, to moze ktoś coś słyszał na temat Nanka lub BigBena  ? pewnie pożyczki im udzieliłeś  to zakładasz nowy temat i jedziemy od początku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Big ben to walki robil z 2 lata temu, ale pozniej zrozumial swoj blad i stal sie przyzwoitym mecz.peelowcem
czyzby wrocil na zla droge?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
simons z ciekawości, na dużą kwotę przekręcił Cię azarenkowiec?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Big ben to walki robil z 2 lata temu, ale pozniej zrozumial swoj blad i stal sie przyzwoitym mecz.peelowcem
czyzby wrocil na zla droge? Skoro chlopak nie loguje sie od kilku miesiecy to predzej wrocil na zla droge niz wzial rozwod z bukmacherka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
simons z ciekawości, na dużą kwotę przekręcił Cię azarenkowiec? zalezy ile dla Ciebie to duzo bo do jednego 100 to duzo a do drugiego 1000 to malo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Big ben to walki robil z 2 lata temu, ale pozniej zrozumial swoj blad i stal sie przyzwoitym mecz.peelowcem
czyzby wrocil na zla droge? było wtedy frajera zbanować na wieki wieków i byłby spokój wiem, że kilka tygodni temu zwracał się do paru osób na priv o pożyczkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Patrząc na to wszystko to na usta nasuwa się jedno pytanie, jakie zadania mają administratorzy tego forum? Czy obdarowywanie banem za niepoprawność polityczną to wszystko na co ich stać? Skoro Koleś kilka lat temu kiwał na prawo i lewo to co on tu jeszcze robi? Do porównania, ja za umieszczenie listy dostałem bana ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
cześć, prosiłbym żeby ta rozmowa została między nami pojawił się u mnie niespodziewany problem i chciałbym Cie prosić o pożyczkę 400 zł, mogę przesłać Ci na maila skan mojego dow.osobistego i prawa jazdy, kasę oddam 11-12 czerwca (wtedy mam wypłatę) na pewno nie chcę Cię oszukac, dla takiej kwoty nie psuł bym sobie 'opinii' na forum bardzo prosze o pomoc! proszę o odpowiedź pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Patrząc na to wszystko to na usta nasuwa się jedno pytanie, jakie zadania mają administratorzy tego forum? mylisz moderowanie z prawdziwa praca za ktora dostajesz siano, zaden moderator nie bedzie chronil innych uzytkownikow przed niedobrym swiatem big ben na forum urzedowal jeszcze miesiac temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
cześć, prosiłbym żeby ta rozmowa została między nami pojawił się u mnie niespodziewany problem i chciałbym Cie prosić o pożyczkę 400 zł, mogę przesłać Ci na maila skan mojego dow.osobistego i prawa jazdy, kasę oddam 11-12 czerwca (wtedy mam wypłatę) na pewno nie chcę Cię oszukac, dla takiej kwoty nie psuł bym sobie 'opinii' na forum bardzo prosze o pomoc! proszę o odpowiedź pozdrawiam  big ben?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Patrząc na to wszystko to na usta nasuwa się jedno pytanie, jakie zadania mają administratorzy tego forum? mylisz moderowanie z prawdziwa praca za ktora dostajesz siano, zaden moderator nie bedzie chronil innych uzytkownikow przed niedobrym swiatem big ben na forum urzedowal jeszcze miesiac temu Czyli rozumując to co napisałeś to gdyby ktoś Ci zapłacił to bardziej przykładałbyś sie do pracy i nikt nikogo by nie oszukał? Ja myślałem że bycie Moderatorem/Adminem to zaszczyt a nie mus tak więc co tu jeszcze robisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Prace to ja mam inna, a to to tylko hobby.
Natomiast chronienie niewinnych owieczek przed zlym swiatem hmmm nie moje powolanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Prace to ja mam inna, a to to tylko hobby.
Natomiast chronienie niewinnych owieczek przed zlym swiatem hmmm nie moje powolanie. dobra szkoda klawiatury bo widze ze tu beton jak za czasów G. Lato 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A co, że tak zapytam robi Experto jako moderator, a nawet global moderator? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
A co, że tak zapytam robi Experto jako moderator, a nawet global moderator?  za chwile sie przekonasz na własnej skorze dostając bana za głupie pytanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
A co, że tak zapytam robi Experto jako moderator, a nawet global moderator?  każdy lubi mieć władzę ...........gdziekolwiek 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|