Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 78 z 117 1 2 76 77 78 79 80 116 117
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Fernando Gonzalez
Paire
Tipsarevic
Melzer
Gonzalez/Lipsky
Ker/Monaco
Dushevina/Watson
Petrova/Srebotnik

ako 11, jak już tu coś wywali to wrrrrrrrrr

ogień boks

przy takich wynikach, trafic jakies wieksze ako graniczy z cudem, ale powodzenia

to prawda, ale granie grubymi stawkami singli to dla mnie jeszcze większe ryzyko gładkiego popłynięcia smile

jak ma wejść, to wejdą wszystkie ... nic tu szalonego nie ma, wszystko wydaje mi się przemyślane w miarę

ale jak Melzer zagra piach to może przegrać, choć się nie wydaje

Levinsky w tym roku wygrał 1 mecz w debla, tak to wtopa za wtopą, jeszcze Vesely`ego dostał co nie ma pojęcia o deblu, ale może akurat wypalą, choć nic na to nie wskazuje

Paire ostatnio grał solidnie, Bogomolov za to potrafi się obrazić i zejść z kortu bez powodu, ale kto wie czy Benoit sam się nie poskłada i nie będzie rzucał rakietą albo zagra tak beznadziejnie jak z Nishikorim na Szlemie

Tipsarevic wydaje mi się maksymalną pewką, ale też wszyscy to grają i zaczynam się obawiać, ale tak normalnie to Sela nie ma argumentów na Janko

Dushevina i Watson, obie odpadły, obie nie grały źle w pierwszej rundzie, ale trafiły na solidne rywalki. Jest szansa na osiągnięcie czegoś w deblu, o którym mają pojęcie. Rywalki 3 liga deblowa, ale wystarczy, że Watson będzie bardziej myślała o zakupach i porażka może przyjść łatwo tongue

najbardziej się boję o Gonzalez/Lipsky, bo jednak Erlich/Ram kiedyś grać potrafili. Jak będą grali jak ostatnio to Gonzo i Lipsky spokojny win, ale jak zagrają trochę lepiej a Erlich/Ram przypomną sobie stare czasy, może być baaardzo ciężko

Srebotnik i Petrova to bardzo dobra para, Katarina ma momenty, że gra jak top5 deblistek na świecie. Petrova odpadła z singla, więc pozostało pokazać coś w deblu. Ostatnie 2 szlemy to SF i QF, więc głupio odpadać w 1 rundzie ze składakiem, który gra ze sobą pierwszy raz w życiu, ale 1.2 to zawsze podły kurs tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
daj tel na priv

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Black243
nie te czasy kiedy ako po 70 i wieksze na tenisie w tasiemcu wchodzilo

bukmacherka internetowa zjebala ten sport do reszty

ahh kiedys to były czasy, niemal na kazdym szlemie jakies grubsze ako dojezdzalo do mety, a teraz blush

niestety za dużo decydują o meczach kwestie pozasportowe i często najlepszą analizę można potłuc o kant dupy ...

Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Originally Posted by Bouldermaster
daj tel na priv

Bouldermaster is over their Private Topic limit.

tiaa

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
delay u Brandsa

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
pada frown

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
descyk laugh

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Nie grajcie Melzera dzis

Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Originally Posted by arctic1910
Originally Posted by Bouldermaster
daj tel na priv

Bouldermaster is over their Private Topic limit.

tiaa
teraz spróbuj

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
buuuuuum rain

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
kurwa deszcz

Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
gdzie ten deszcz? ludzie bez parasoli siedzą

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
a smyczek jeszcze zlamany przed przerwa mad

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by Bouldermaster
gdzie ten deszcz? ludzie bez parasoli siedzą

widac lubia moknac wink

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
smyku frown

Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Szykuje się chyba dłuższa przerwa frown

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pograją dzisiaj jeszcze ?

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Bozo kończ tego błazna

boks

w NY ma padać dzisiaj cały dzień ma to ustąpić o 2-3 w nocy naszego czasu, ale nie mam tej pogody uszczególnionej na dane obszary

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Originally Posted by Hellraiser
Bozo kończ tego błazna

boks

w NY ma padać dzisiaj cały dzień ma to ustąpić o 2-3 w nocy naszego czasu, ale nie mam tej pogody uszczególnionej na dane obszary

Ja widzę, że od 23 naszego czasu tam powinno być już słońce

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by Fernando Gonzalez
Originally Posted by Hellraiser
Bozo kończ tego błazna

boks

w NY ma padać dzisiaj cały dzień ma to ustąpić o 2-3 w nocy naszego czasu, ale nie mam tej pogody uszczególnionej na dane obszary

Ja widzę, że od 23 naszego czasu tam powinno być już słońce

Oby zdążył Hewitt wyjść i wygrać ...

Strona 78 z 117 1 2 76 77 78 79 80 116 117

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, burbon, forty, Sensei, JelineK, 11kera11), 893 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1