|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
rozezloscily mnie te rozne  samaras z 6 razy stal przy linii probojac nabic rywala i ani razu sie nie udalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
dobry typ, zabrakło szczęścia :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
puste trybuny na Camp Nou ? to turystów nie ma w sierpniu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Podział na koszyki przed czwartkowym losowaniem fazy grupowej LM:
(* oznaczono drużyny, które w środę rozegrają rewanżowe mecze 4. rundy eliminacji)
I koszyk:
1. FC Bayern Monachium 146,922
2. FC Barcelona 157,605
3. Chelsea Londyn 137,592
4. Real Madryt 136,605
5. Manchester United 130,592
6. Arsenal Londyn 113,592
7. FC Porto 104,833
8. Benfica Lizbona 102,833
II koszyk:
9. Atletico Madryt 99,605
10. Olympique Lyon 95,800*
11. Szachtar Donieck 94,951
12. AC Milan 93,829*
13. Schalke Gelsenkirchen 84,922
14. Olympique Marsylia 78,800
15. CSKA Moskwa 77,766
16. Paris St. Germain 71,800
III koszyk:
17. Juventus Turyn 70,829
18. Zenit St. Petersburg 70,766*
19. Manchester City 70,592
20. Ajax Amsterdam 64,945
PSV Eindhoven 64,945*
22. Borussia Dortmund 61,922
23. Olympiakos Pireus 57,800
24. FC Basel 59,785
-------------------------------------------------
IV koszyk:
25. Galatasaray Stambuł 54,400
26. Bayer Leverkusen 53,922
27. FC Kopenhaga 47,140
28. SSC Napoli 46,829
29. RSC Anderlecht 44,880
30. Celtic Glasgow 37,538*
31. Steaua Bukareszt 35,604
32. Viktoria Pilzno 28,745*
Real S. San Sebastian 17,605*
Austria Wiedeń 16,575
FC Pacos Ferreira 12,833*
NK Maribor 9,941*
Szachtar Karaganda 2,941*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Odpadł Lyon i Psv / dlatego galata i leverkusen koszyk wyżej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
barca,milan,dortmund ,legia
mogło tak to wygladac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Arsenal, PSG, BVB, Napoli Chcę takiej grupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
Podział na koszyki przed czwartkowym losowaniem fazy grupowej LM:
(* oznaczono drużyny, które w środę rozegrają rewanżowe mecze 4. rundy eliminacji)
I koszyk:
1. FC Bayern Monachium 146,922
2. FC Barcelona 157,605
3. Chelsea Londyn 137,592
4. Real Madryt 136,605
5. Manchester United 130,592
6. Arsenal Londyn 113,592
7. FC Porto 104,833
8. Benfica Lizbona 102,833
II koszyk:
9. Atletico Madryt 99,605
10. Olympique Lyon 95,800*
11. Szachtar Donieck 94,951
12. AC Milan 93,829*
13. Schalke Gelsenkirchen 84,922
14. Olympique Marsylia 78,800
15. CSKA Moskwa 77,766
16. Paris St. Germain 71,800
III koszyk:
17. Juventus Turyn 70,829
18. Zenit St. Petersburg 70,766*
19. Manchester City 70,592
20. Ajax Amsterdam 64,945
PSV Eindhoven 64,945*
22. Borussia Dortmund 61,922
23. Olympiakos Pireus 57,800
24. FC Basel 59,785
-------------------------------------------------
IV koszyk:
25. Galatasaray Stambuł 54,400
26. Bayer Leverkusen 53,922
27. FC Kopenhaga 47,140
28. SSC Napoli 46,829
29. RSC Anderlecht 44,880
30. Celtic Glasgow 37,538*
31. Steaua Bukareszt 35,604
32. Viktoria Pilzno 28,745*
Real S. San Sebastian 17,605*
Austria Wiedeń 16,575
FC Pacos Ferreira 12,833*
NK Maribor 9,941*
Szachtar Karaganda 2,941* a gdzie legia?....hahahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
a gdzie legia?....hahahaha nie wiem, wiem że peffa na awans po losowaniu wlazla. szkoda bitka bo dal na pierwszy mecz, a on mnie tak nakrecil jeszcze by przywalic jak najmocniej, ale dalem awans
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Barca do HT 1 wygląda ciekawie, przeważają potężnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
co za Żal w tej Hiszpanii leci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
predzej tam czerwo bedzie niz bramka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
[Linked Image] [ imageshack.us] 79% posiadania piłki i gówno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
gunwo raczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Najlepsze jest to, że Atletico oddało więcej strzałów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Bo Barca chce wbiec z piłką do siatki. ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
Barca gra typowo na 0-0... Dałem sie nabrać na handi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Atletico to po przerwie wyjdzie pewnie 6-3-1 ustawieniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
nie wiem czy sie skusic na barce po 1,72 czy nie za 1k
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|