Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 32 z 49 1 2 30 31 32 33 34 48 49
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
ale żółta rasa w kulki leci z golami puke

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Max11
Legia łatwa grupa ale i tak są za ciency żeby wyjść z jakiejkolwiek grupy laugh

Jak Lazio nie oleje, to Legia tam będzie walczyć o 3 miejsce.
Te tureckie ekipy poza Galatą i Fener to są cienkie jak barszcz ale Legia niestety jeszcze gorsza. Buki nawet nie biorą Legii pod uwagę, a są takie "potęgi" jak Thun, St. Gallen, Maccabi Haifa, Maccabi Tel Aviv, czy nawet Sheriff Tiraspol http://www.oddsportal.com/soccer/europe/europa-league/outrights laugh

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by zalayeta
Originally Posted by CFab
Lazio + Trabzon laugh

Ciekawe zadymy moga byc brakuje jeszcze tylko rijeki albo liberca
no liberec rzeczywiscie mega banda... wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
Ciężka grupa.Lazio raczej nie oleje pucharów , w tamtym sezonie ćwierćfinał. Trabzonspor też raczej za mocna na Legie.Jedynie z
Apollonem mogą powalczyć , ale też łatwo nie będzie.Tylko wyjazdy mają ciekawe smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Rylo
Ciężka grupa.Lazio raczej nie oleje pucharów , w tamtym sezonie ćwierćfinał. Trabzonspor też raczej za mocna na Legie.Jedynie z
Apollonem mogą powalczyć , ale też łatwo nie będzie.Tylko wyjazdy mają ciekawe smile

Myślę ze i APOEL po za zasięgiem Legii ... no ale zobaczymy może coś legia poprawi w swojej grze ... może zaczną grać z ambicjami od 1' a nie od 45-60' .
Lech tez był skazywany na baty w LE w grupie z MC ,Juve a wiemy jak było .
Ale wszystko zalezy od chęci i ambicji Legionistów tu trzeba biegać 90'+ doliczony czas i nie ma zlituj się.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Biczu dawaj numer na priv, nic nie obiecuje bo nie wiem jak z czasem bede stal, ale cos pokombinujemy smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Rylo
Ciężka grupa.Lazio raczej nie oleje pucharów , w tamtym sezonie ćwierćfinał. Trabzonspor też raczej za mocna na Legie.Jedynie z
Apollonem mogą powalczyć , ale też łatwo nie będzie.Tylko wyjazdy mają ciekawe smile

Myślę ze i APOEL po za zasięgiem Legii ... no ale zobaczymy może coś legia poprawi w swojej grze ... może zaczną grać z ambicjami od 1' a nie od 45-60' .
Lech tez był skazywany na baty w LE w grupie z MC ,Juve a wiemy jak było .
Ale wszystko zalezy od chęci i ambicji Legionistów tu trzeba biegać 90'+ doliczony czas i nie ma zlituj się.
Tak wygląda dzisiaj polska skopana że aby być pewnym wyjścia z grupy to polska drużyna musiałaby trafić na drużyny pokroju Santa Coloma, Torshavn itd. laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Hellraiser
Co to za kawa z mlekiem prowadzi te losowanie z typem co?

Kate Abdo

Hell jeszcze tylko brakowało żebyś sam sobie podziękował za odpowiedź laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717
Likes: 10
Originally Posted by Max11
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Rylo
Ciężka grupa.Lazio raczej nie oleje pucharów , w tamtym sezonie ćwierćfinał. Trabzonspor też raczej za mocna na Legie.Jedynie z
Apollonem mogą powalczyć , ale też łatwo nie będzie.Tylko wyjazdy mają ciekawe smile

Myślę ze i APOEL po za zasięgiem Legii ... no ale zobaczymy może coś legia poprawi w swojej grze ... może zaczną grać z ambicjami od 1' a nie od 45-60' .
Lech tez był skazywany na baty w LE w grupie z MC ,Juve a wiemy jak było .
Ale wszystko zalezy od chęci i ambicji Legionistów tu trzeba biegać 90'+ doliczony czas i nie ma zlituj się.
Tak wygląda dzisiaj polska skopana że aby być pewnym wyjścia z grupy to polska drużyna musiałaby trafić na drużyny pokroju Santa Coloma, Torshavn itd. laugh
pod wzgledem piłkarskim jesteśmy w epoce kamienia łupanego

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
najsłabszym zespołem jest limassol, co ja czytam ze legia nie jest w zasiegu tego apollonu laugh


Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
apollon to nie apoel Max

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Kto dostał free play ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Witam ekipe piwo

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by tronk
najsłabszym zespołem jest limassol, co ja czytam ze legia nie jest w zasiegu tego apollonu laugh

laugh przetrzyj oczy bo żeś ślepo zakochany w Legii i zobacz co ten klub gra . Jak masz mówić ze kopanie się po czołach to Tiki Taka na wzór Barcelony to lepiej nic nie pisz wink .

Legi to ogórki do bicia w europie i nie ma co się oszukiwać że jest inaczej . Cudem bedzie jak wygrają jakiś mecz w grupie a za sukces uznam zdobycie 3 punktów w grupie .
Cała nasza kopana jest w ciemnej dupie daleko za murzynami i tyle i długo tak jeszcze bedzie zanim coś się zmieni . Nie można się liczyć w europie mając system szkolenia i myślenie z lat 60 -70.

Pośmiejemy się razem jak legia zagra pierwszy mecz z Apoelem czy turasami . Kondycyjnie zabiegają legionistów taka prawda

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
tfuu APOLLON ma być nie apoel

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717
Likes: 10
Originally Posted by katowiczanin
Witam ekipe piwo
tort

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by katowiczanin
Witam ekipe piwo

Witam i najlepszego życzę smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
najlepszego katowiczanin piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by katowiczanin
Witam ekipe piwo
toast Najlepszego Byku smile toast
piwo piwo piwo
piwo piwo piwo
piwo piwo piwo
piwo piwo piwo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nikt nie wiem kto dostał free play za Fenerbahce ?

Strona 32 z 49 1 2 30 31 32 33 34 48 49

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, aker, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,837 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1