|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
ale żółta rasa w kulki leci z golami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Legia łatwa grupa ale i tak są za ciency żeby wyjść z jakiejkolwiek grupy  Jak Lazio nie oleje, to Legia tam będzie walczyć o 3 miejsce. Te tureckie ekipy poza Galatą i Fener to są cienkie jak barszcz ale Legia niestety jeszcze gorsza. Buki nawet nie biorą Legii pod uwagę, a są takie "potęgi" jak Thun, St. Gallen, Maccabi Haifa, Maccabi Tel Aviv, czy nawet Sheriff Tiraspol http://www.oddsportal.com/soccer/europe/europa-league/outrights 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Lazio + Trabzon  Ciekawe zadymy moga byc brakuje jeszcze tylko rijeki albo liberca no liberec rzeczywiscie mega banda... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364 |
Ciężka grupa.Lazio raczej nie oleje pucharów , w tamtym sezonie ćwierćfinał. Trabzonspor też raczej za mocna na Legie.Jedynie z Apollonem mogą powalczyć , ale też łatwo nie będzie.Tylko wyjazdy mają ciekawe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Ciężka grupa.Lazio raczej nie oleje pucharów , w tamtym sezonie ćwierćfinał. Trabzonspor też raczej za mocna na Legie.Jedynie z Apollonem mogą powalczyć , ale też łatwo nie będzie.Tylko wyjazdy mają ciekawe  Myślę ze i APOEL po za zasięgiem Legii ... no ale zobaczymy może coś legia poprawi w swojej grze ... może zaczną grać z ambicjami od 1' a nie od 45-60' . Lech tez był skazywany na baty w LE w grupie z MC ,Juve a wiemy jak było . Ale wszystko zalezy od chęci i ambicji Legionistów tu trzeba biegać 90'+ doliczony czas i nie ma zlituj się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Biczu dawaj numer na priv, nic nie obiecuje bo nie wiem jak z czasem bede stal, ale cos pokombinujemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Ciężka grupa.Lazio raczej nie oleje pucharów , w tamtym sezonie ćwierćfinał. Trabzonspor też raczej za mocna na Legie.Jedynie z Apollonem mogą powalczyć , ale też łatwo nie będzie.Tylko wyjazdy mają ciekawe  Myślę ze i APOEL po za zasięgiem Legii ... no ale zobaczymy może coś legia poprawi w swojej grze ... może zaczną grać z ambicjami od 1' a nie od 45-60' . Lech tez był skazywany na baty w LE w grupie z MC ,Juve a wiemy jak było . Ale wszystko zalezy od chęci i ambicji Legionistów tu trzeba biegać 90'+ doliczony czas i nie ma zlituj się. Tak wygląda dzisiaj polska skopana że aby być pewnym wyjścia z grupy to polska drużyna musiałaby trafić na drużyny pokroju Santa Coloma, Torshavn itd. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Co to za kawa z mlekiem prowadzi te losowanie z typem co? Kate Abdo Hell jeszcze tylko brakowało żebyś sam sobie podziękował za odpowiedź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10 |
Ciężka grupa.Lazio raczej nie oleje pucharów , w tamtym sezonie ćwierćfinał. Trabzonspor też raczej za mocna na Legie.Jedynie z Apollonem mogą powalczyć , ale też łatwo nie będzie.Tylko wyjazdy mają ciekawe  Myślę ze i APOEL po za zasięgiem Legii ... no ale zobaczymy może coś legia poprawi w swojej grze ... może zaczną grać z ambicjami od 1' a nie od 45-60' . Lech tez był skazywany na baty w LE w grupie z MC ,Juve a wiemy jak było . Ale wszystko zalezy od chęci i ambicji Legionistów tu trzeba biegać 90'+ doliczony czas i nie ma zlituj się. Tak wygląda dzisiaj polska skopana że aby być pewnym wyjścia z grupy to polska drużyna musiałaby trafić na drużyny pokroju Santa Coloma, Torshavn itd.  pod wzgledem piłkarskim jesteśmy w epoce kamienia łupanego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
najsłabszym zespołem jest limassol, co ja czytam ze legia nie jest w zasiegu tego apollonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Witam ekipe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
najsłabszym zespołem jest limassol, co ja czytam ze legia nie jest w zasiegu tego apollonu   przetrzyj oczy bo żeś ślepo zakochany w Legii i zobacz co ten klub gra . Jak masz mówić ze kopanie się po czołach to Tiki Taka na wzór Barcelony to lepiej nic nie pisz  . Legi to ogórki do bicia w europie i nie ma co się oszukiwać że jest inaczej . Cudem bedzie jak wygrają jakiś mecz w grupie a za sukces uznam zdobycie 3 punktów w grupie . Cała nasza kopana jest w ciemnej dupie daleko za murzynami i tyle i długo tak jeszcze bedzie zanim coś się zmieni . Nie można się liczyć w europie mając system szkolenia i myślenie z lat 60 -70. Pośmiejemy się razem jak legia zagra pierwszy mecz z Apoelem czy turasami . Kondycyjnie zabiegają legionistów taka prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
tfuu APOLLON ma być nie apoel
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10 |
Witam ekipe  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam ekipe  Witam i najlepszego życzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
najlepszego katowiczanin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Nikt nie wiem kto dostał free play za Fenerbahce ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|