Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 46 1 2 16 17 18 19 20 45 46
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by bitnap
rozumiem, ze jeszcze nikt nie mial okazji go zbanowac?
ze niby po co? wroci na kolejnym koncie a tak przynajmnniej wiadomo kto jest kto

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Llama
Ofiary? laugh oszust chce kupić konto od oszusta i oszukać bukmachera.
kto tu jest ofiarą? laugh

I na to, mało kto zdaje się zwracać uwagę.

Ale to Polska właśnie. grin

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by Llama
Originally Posted by bitnap
w sumie racja, co bedziemy oszustowi zycie utrudniac

niech znajduje kolejne ofiary z konta Pindol

Ofiary? laugh oszust chce kupić konto od oszusta i oszukać bukmachera.
kto tu jest ofiarą? laugh
zbanowanie lewego juzera nic da. szkoda, że uczestnicy tych handelków sobie mózgi pobanowali.

gdyby bukmacher pozwalal wygrywac a nie tylko przegrywac to takich akcji w ogole by nie bylo - czy to przypadek ze zadnych limitow nie dostaje ktos kto upierdoli w ciagu miesiaca 100 000?

koncze pisanie w tym temacie i gratuluje niektorym podejscia do sprawy

ps: dajcie bana ginciowi a pindolowi moda + nominacje do odkrycia roku w nagrode piwo

farsa ...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Llama
Ofiary? laugh oszust chce kupić konto od oszusta i oszukać bukmachera.
kto tu jest ofiarą? laugh

I na to, mało kto zdaje się zwracać uwagę.

Ale to Polska właśnie. grin

A ja zapytam co ma piernik do wiatraka?

Abstrahując od tego przykładu. Kupuję telefon na allegro. Nie mam pewności z jakiego źródła pochodzi, ale jest tańszy niż w salonie. Przelewam sprzedawcy pieniądze, po czym nie dostaje towaru. Tu też jestem sobie winien, bo chciałem osiągnąć korzyść finansową i mniej wydać?

Bądźmy poważnie. Ktoś chce coś sprzedać, inny chce kupić. Transakcja jak każda inna. Etyka, tudzież jej brak, nie ma tu żadnego znaczenia.

Reasumując: gość @gincia okradł i jest zwykłą k*rwą. crazy

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
ale za to jaka bogata k*urwą
zrobil sztosa na 4 władki niczym pazura

Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Originally Posted by simons1986
Wygląda na to że znalazła się nasza zguba:

https://www.facebook.com/karol.staszynski

Jesli to nie ten to na pewno Wojciech Wyganowski za tym stoi, zamierzam sie do niego wybrac, gosc ma 30 lat i zdobylem jego adres, zaintersowani na priv.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Urzytkownik Pindol został wykastrowany.

Tu sytuacja wydaje się jasna, skoro opindolił więcej osób, ale nie będziemy na słowo nikogo stąd wywalać, bo zaraz Nirtz zgłosi, że Conrad go wydymał na 3 zł i trzeba go zbanować, albo oszust zgłosi do bana oszukanego i będzie wyścig kto pierwszy kogo wyeliminuje.

Al Capone ze Świdwina jutro pewnie pojawi się pod innym nickiem, natrzepie postów na quasi i opindoli kolejnego naiwniaka na konto z danymi miejscowego żula, który zanotuje przy okazji nagły wzrost wejść na swojego fejsbuka. Już takich tematów trochę się na forum przewinęło, a i tak się ludzie pchają w interesy z wirtualnymi cwaniakami, wierząc w ludzką uczciwość.

Na przyszłość jak wam ktoś żebra na privie o dwie stówki to dajcie znać to się takiemu delikwentowi tę funkcję usunie, a nie zawsze wychodzi że gość pisał do kilkunastu userów, dopiero jak ktoś się nawinie. Podejrzewam, że jeszcze sporo oszustów tu grasuje, bo się oszukani wstydzą przyznać.

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Jeden tanio chce kupić konta bet365, drugi tanio telefony, trzeci chce faceta 30 letniego odwiedzić..

To i ja ubiję interes: może mi prywatne wiadomości odblokujecie?

smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Czytając ten temat trudno uwierzyć, że to forum 7-8 lat temu było miejscem, które skupiało typerów przez duże T. Teraz została już tylko nazwa "mecz.pl".

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Przecież tu poza QC, działem TiO i od czasu do czasu jakimś konkursem nic ciekawego nie ma, a na pewno nic ciekawego związanego z bukmacherką. smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by _Korver_
A ja zapytam co ma piernik do wiatraka?

Abstrahując od tego przykładu. Kupuję telefon na allegro. Nie mam pewności z jakiego źródła pochodzi, ale jest tańszy niż w salonie. Przelewam sprzedawcy pieniądze, po czym nie dostaje towaru. Tu też jestem sobie winien, bo chciałem osiągnąć korzyść finansową i mniej wydać?

Bądźmy poważnie. Ktoś chce coś sprzedać, inny chce kupić. Transakcja jak każda inna. Etyka, tudzież jej brak, nie ma tu żadnego znaczenia.

Reasumując: gość @gincia okradł i jest zwykłą k*rwą. crazy


Dokladnie. Byla to transakcja kupno/sprzedaz a nie pozyczka na doobre oczy tudziez w swiecie wirtualnym na dobrego nicka wink

Smiechu warte tlumaczenie, ze jak mu sie konto Pindola zbanuje to zalozy nowe. A co teraz 10 nowych zalozyc nie moze? Przynajmniej konto Pindol zniknie i z niego nikogo nie oszuka bo znajac zycie za tydzien lub dwa temat zniknie a polowa uzytkownikow forum nie bedzie mial pojecia o tym zajsciu.

Ewentualnie wpisac mu w podpisie jak Cendrusiowi "Oszust i dzida" grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Trochę odjechaliście. Co innego kupno telefonu na Allegro, gdzie zawierana jest normalna transakcja, a co innego kupno konta bukmacherskiego przez PM'y, gdzie sama sprzedaż konta jest niezgodna z regulaminem bukmachera, a całe granie jest nie do końca zgodne z prawem.

Tam bez problemu można to zgłosić i swoje się odzyska prawdopodobnie, tutaj byłoby to trochę niepoważne.

Lepszy przykład jakbyś chciał kupić od kogoś zioło, dał mu pieniądze, a nie dostał zioła. grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by bitnap
gdyby bukmacher pozwalal wygrywac a nie tylko przegrywac to takich akcji w ogole by nie bylo - czy to przypadek ze zadnych limitow nie dostaje ktos kto upierdoli w ciagu miesiaca 100 000?

koncze pisanie w tym temacie i gratuluje niektorym podejscia do sprawy

ps: dajcie bana ginciowi a pindolowi moda + nominacje do odkrycia roku w nagrode piwo

farsa ...

jest jedno być może dla wielu szokujące rozwiązanie: nie grać u tak dziadowskiego bukmachera.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by Gaske
Przecież tu poza QC, działem TiO i od czasu do czasu jakimś konkursem nic ciekawego nie ma, a na pewno nic ciekawego związanego z bukmacherką. smile


teraz nawet konkursu play off nie mozna sie doprosic frown

Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
mini-crap i tak tego nie wygrasz wiec nie placz, mnie zdobycie tego nazwiska Wojciech Wyganowski wiecej kosztowalo niz samo kupno konta, ale nic nie smakuje lepiej niz zemsta.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
walczak jak masz coś do człowieka to jedź i to załatw
a nie jak pizda wklejasz tu imiona i nazwiska odkryte niczym przez porucznika Colombo (jak cie duzo kosztowalo to niezly interes ubiłeś z tym ostatnim laugh )
i liczysz ze się przypucujesz w temacie
internetowi gangsterzy laugh
a jak sie skonczy wszyscy wiedzą, pieski poszczekają...i wrócą spowrotem do budy



Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Strach szybko oblecial, daj znac koledze tylko ze nie zna dnia ani godziny.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Hmm jak dobijesz do 500 postów to chyba dopiero zaczną się bać
póki co możesz dalej pisać jaki groźny z ciebie walczak
gwizdek
odliczanie rozpoczęte grin
kabaret w tym temacie, tyle powiem

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
kabaret to mało powiedziane.

Walczak takie straszenie przez neta to jest trochę żałosne, przecież nawet nie wiesz z kim masz do czynienia, może się okazać że będziesz chciał ścignąć tego typa, a co najwyżej sam dostaniesz w pape.

Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Przekonaliscie mnie, odpuszcze i wybacze rodakowi.

Strona 18 z 46 1 2 16 17 18 19 20 45 46

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,544 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1