|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
A co z Waldkiem Sobotą zostaje na śląsku czy jednak idzie do Bundesligi bo zainteresowanie nim duże ...ale coś ost. czytałem ze jakieś problemy się pojawiły dzisiaj ma podpisać 4letni kontrakt z Brugią  ze z kim ???? Był o krok od Bundesligi a tu nagle belgia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
A co z Waldkiem Sobotą zostaje na śląsku czy jednak idzie do Bundesligi bo zainteresowanie nim duże ...ale coś ost. czytałem ze jakieś problemy się pojawiły dzisiaj ma podpisać 4letni kontrakt z Brugią  ze z kim ???? Był o krok od Bundesligi a tu nagle belgia ? ale rocznie pół mielonego przytuli, do tego szansa na regularne granie, nic tylko życzyć mu powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
szkoda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
Urawa strzelać/tracić o2 i Kashima  Hiroshima i Yokohama 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
A co z Waldkiem Sobotą zostaje na śląsku czy jednak idzie do Bundesligi bo zainteresowanie nim duże ...ale coś ost. czytałem ze jakieś problemy się pojawiły dzisiaj ma podpisać 4letni kontrakt z Brugią  ze z kim ???? Był o krok od Bundesligi a tu nagle belgia ? wybrał pewniejszą opcje, w Schalke grzałby ławę, nie ten rozmiar kapelusza nie ma się co czarować, wczoraj podpisali z Boatengiem, także tym bardziej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
A co z Waldkiem Sobotą zostaje na śląsku czy jednak idzie do Bundesligi bo zainteresowanie nim duże ...ale coś ost. czytałem ze jakieś problemy się pojawiły dzisiaj ma podpisać 4letni kontrakt z Brugią  ze z kim ???? Był o krok od Bundesligi a tu nagle belgia ? ale rocznie pół mielonego przytuli, do tego szansa n a regularne granie, nic tylko życzyć mu powodzenia W BL też by miał szanse na regularną grę i kase dobrą ,a sportowo BL sporo lepsza od Belgijskiej JL . No ale nic jego decyzja oby tylko tam nie utkną na zbyt długo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
wybrał pewniejszą opcje, w Schalke grzałby ławę, nie ten rozmiar kapelusza nie ma się co czarować, wczoraj podpisali z Boatengiem, także tym bardziej... W Schalke pewnie tak ,ale zainteresowanie było też ze strony Herthy,Werderu ,Wolfsburga ,HSV ... w tych klubach spokojnie by wywalczył 11
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
mysle ze wybór nie jest zły, bruggia to top4 w jupiler league, czyli realna szansa na lm w przyszłym sezonie w której z checia bym waldka zobaczyl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
Kashima 2, a Urawa... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W piątek Dusan Kuciak przeszedł artroskopię kontuzjowanego kolana. Niestety, informacje są złe dla naszego golkipera. Jego przerwa potrwa przynajmniej trzy miesiące.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
W piątek Dusan Kuciak przeszedł artroskopię kontuzjowanego kolana. Niestety, informacje są złe dla naszego golkipera. Jego przerwa potrwa przynajmniej trzy miesiące. Kto teraz będzie dupy ratował? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Prawie nic w ten weekend nie widzę do grania :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
W piątek Dusan Kuciak przeszedł artroskopię kontuzjowanego kolana. Niestety, informacje są złe dla naszego golkipera. Jego przerwa potrwa przynajmniej trzy miesiące. Kto teraz będzie dupy ratował?  Dzisiaj Cracovia -Legia BTS & over 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
W piątek Dusan Kuciak przeszedł artroskopię kontuzjowanego kolana. Niestety, informacje są złe dla naszego golkipera. Jego przerwa potrwa przynajmniej trzy miesiące. Kto teraz będzie dupy ratował?  Antlolovic został wczoraj zgłoszony do rozgrywek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
http://transfery.info/60270,oficjalnie-sobota-w-club-brugge
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
W piątek Dusan Kuciak przeszedł artroskopię kontuzjowanego kolana. Niestety, informacje są złe dla naszego golkipera. Jego przerwa potrwa przynajmniej trzy miesiące. Kto teraz będzie dupy ratował?  Dzisiaj Cracovia -Legia BTS & over 2,5  staram sie ruszac sie u/o <2.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|