|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Tak sie stalo, ze zalapalem sie na praktyke w Gamebookers UK i dostalem zadanie zeby wymyslec co mozna by zmienic na stronie i w Gamebookers w ogole. Dlatego sie zwracam z prosba do wszystkich o pomoc. mysle ze sporo ludzi na forum moze miec cos do powiedzenia na ten temat i to jest szansa by ich opinie dotarly bezposrednio do firmy, a poza tym chcialbym to wszystko zawrzec w jednym miejscu. pod koniec praktyk musze napisac na ten temat report i mi sie te wszystkie info przydadza.
Mysle, ze sprawa zasluzyla na oddzielny temat i prosze modow o nie usuwanie tematu.
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
gratki maycj - szpiegu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Co bym zmienił niewiele.
1. Rozszerzył ofertę o debel tenisa. 2. Przystosował stronę do przeglądarki OPERA (chodzi o zakłady live i zawieranie zakładów - wyskakujące okienko). 3. Wprowadził możliwośc przewalutowania konta w GB bez jego zmiany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
-wyzsze kursy!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> -sortowanie zdarzen wg daty i przylaczam sie do propozycji mozliwosci zmiany waluty konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Oryginalnie wysłał xeo: [qb]3. Wprowadził możliwośc przewalutowania konta w GB bez jego zmiany.[/qb] raczej to nie wchodzi w gre, chyba zaden buk tego nie ma. mozna by wtedy spekulowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Za niskie kursy na tenis w porównaniu z innymi bukami - jak w większości jest 1,7, to u nich 1,6 czy najwyżej 1,63
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
- popieram propozycję sortowania wg daty i to nie tylko wewnątrz jednej dyscypliny, ale również dla wszystkich albo wybranych dyscyplin, cos na kształt tego co ma Expekt - przydałaby się zmiana w systemie P2P. Aktualnie gdy kilka osoób wystawi ofertę z tym samym kursem to są one widoczne obok siebie, w oddzilenych polach. Ponieważ jednocześnie widać max. 3 oferty część jest niewidoczna i można tylko strzelać czy jest jeszcze jakaś ciekawa oferta czy nie. Proponuję sumować oferty z tym samym kursem tak jak ma to miejsce w Betfair. - limity na zdarzenia szwankują, np. przy wykupie całej lub prawie całej oferty GB na dane spotkanie, czasem pojawia się nowy mniejszy limit, tyle że w rzeczywistości niekiedy mogę go skupić a niekiedy nie (rzeczywisty limit jest zerowy albo mniejszy od wyświetlanego).
To tyle na razie, jak mi coś wpadnie do głowy to napiszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
A może by tak wprowadzili linie alternatywne w MLB (i nie tylko) i dodatkowo wprowadzili coś czego nie ma żaden buk... Mam na mysli to, że w przypadku grania handiacpu -1.5 przeciwko faworytowi i handicapu -1.5 na faworyta (ten sam mecz), musimy puścić 2 kupony. Najlepiej więc, żeby był również dostępny zakład np. "NYY-TEX - wynik koncowy różnicą 2 punktów" Coś takiego, nie mam pomysłu jak to nazwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . Mnie by taki zakład pasował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
nie rozumiem czemu mial bys obstawiac zarowno za jak i przeciw faworytowi na -1.5, przeciez by sie kupony rownowazyly i tylko bys stracil.
Domyslam sie ze chodzi ci o cos takiego: NYY wygra 1-3 punktami NYY wygra 3-6 NYY wygra 7-9 NYY wygra 10+
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał maycj: [qb] Oryginalnie wysłał xeo: [qb]3. Wprowadził możliwośc przewalutowania konta w GB bez jego zmiany.[/qb] raczej to nie wchodzi w gre, chyba zaden buk tego nie ma. mozna by wtedy spekulowac.[/qb] Przewalutowanie konta oferuje np. Mediabet
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Przydałoby się zamykać wszystkie oferty (również p2p a nie tylko swoje) w momencie rozpoczęcia meczu jeżeli użyjemy opcji "until closing". Przecież ta opcja temu ma właśnie służyć. Jak ktoś che żeby jego oferty były dostępne dłużej to sam ustawi czas. Myślę, że da się to w bardzo prosty sposób wprowadzić i dziwię się, że tego dotychczas nie zrobiono.
Teraz wygląda to tak: jeżeli zaznaczymy "until closing" to zmiennej (nazwijmy ją umownie) closing time zostanie przypisana godzina rozpoczęcia meczu. Jeżeli ta godzina z jakichś względów się zmieni, nie będzie to miało wpływu na nasze oferty, które pozostaną na rynku aż do pierwotnie ustalonej godziny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
- wprowadzic deble w tenisie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał maycj: [qb]nie rozumiem czemu mial bys obstawiac zarowno za jak i przeciw faworytowi na -1.5, przeciez by sie kupony rownowazyly i tylko bys stracil.
Domyslam sie ze chodzi ci o cos takiego: NYY wygra 1-3 punktami NYY wygra 3-6 NYY wygra 7-9 NYY wygra 10+[/qb] Ja uważam, że kurs w granicach 1.40 jaki wychodzi w Pinnacle grając -1.5 na faworyta i -1.5 przeciwko to kurs zdecydowanie za wysoki. Wolałbym tylko abym nie musiał puszczać 2 koponów tylko za jednym zamachem. Testuję taki system na tej stronie [ betsite.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2003
Posty: 35 |
Wprowadzic mozliwosc zamykania zakladow w okienku p2p dla danego zdarzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Zdecydowanie sortowanie zakladow w gb powinno stac na wyzszym poziomie... powinna byc opcja ustawiania wedlug daty itp...
Wszyscy byli by tez wdzieczni za deble tenisowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wiecej opcji na live
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
przeciez jest opcja ustawiania zdarzen wg godziny i daty. wchodzisz na betfinder i tam sa zdarzenia wg godziny, dodatkowo mozesz wybrac np: tylko soccer
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
rozbudowac live do poziomu betandwin(to takie moje marzenie:) i goraca prosba of course <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Alternatywne linie w MLB,i umozliwienie postawienia na jednym kuponie zakladow na under/over i zwyciestwo danej druzyny.Przydalyby sie tez u/o w MLB na total danej druzyny.pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Na razie wygląda na to, że albo gb ma jakieś problemy, albo zrezygnowali z live'a w okienkach p2p. To byłaby wielka szkoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
Przydalaby sie mozliwosc grania systemow, ale tak zeby mozna grac i tworzyc bloki, tak jak to ma miejsce w profesjonale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Oryginalnie wysłał Dragoon: [qb]Przydalaby sie mozliwosc grania systemow, ale tak zeby mozna grac i tworzyc bloki, tak jak to ma miejsce w profesjonale.[/qb] popieram
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|