Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#59900 21/05/2004 18:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Tak sie stalo, ze zalapalem sie na praktyke w Gamebookers UK i dostalem zadanie zeby wymyslec co mozna by zmienic na stronie i w Gamebookers w ogole. Dlatego sie zwracam z prosba do wszystkich o pomoc. mysle ze sporo ludzi na forum moze miec cos do powiedzenia na ten temat i to jest szansa by ich opinie dotarly bezposrednio do firmy, a poza tym chcialbym to wszystko zawrzec w jednym miejscu. pod koniec praktyk musze napisac na ten temat report i mi sie te wszystkie info przydadza.

Mysle, ze sprawa zasluzyla na oddzielny temat i prosze modow o nie usuwanie tematu.

pozdr

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
gratki maycj - szpiegu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

Co bym zmienił niewiele.

1. Rozszerzył ofertę o debel tenisa.
2. Przystosował stronę do przeglądarki OPERA (chodzi o zakłady live i zawieranie zakładów - wyskakujące okienko).
3. Wprowadził możliwośc przewalutowania konta w GB bez jego zmiany.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
-wyzsze kursy!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
-sortowanie zdarzen wg daty
i przylaczam sie do propozycji mozliwosci zmiany waluty konta

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]3. Wprowadził możliwośc przewalutowania konta w GB bez jego zmiany.[/qb]
raczej to nie wchodzi w gre, chyba zaden buk tego nie ma. mozna by wtedy spekulowac.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
Za niskie kursy na tenis w porównaniu z innymi bukami - jak w większości jest 1,7, to u nich 1,6 czy najwyżej 1,63

Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
- popieram propozycję sortowania wg daty i to nie tylko wewnątrz jednej dyscypliny, ale również dla wszystkich albo wybranych dyscyplin, cos na kształt tego co ma Expekt
- przydałaby się zmiana w systemie P2P. Aktualnie gdy kilka osoób wystawi ofertę z tym samym kursem to są one widoczne obok siebie, w oddzilenych polach. Ponieważ jednocześnie widać max. 3 oferty część jest niewidoczna i można tylko strzelać czy jest jeszcze jakaś ciekawa oferta czy nie. Proponuję sumować oferty z tym samym kursem tak jak ma to miejsce w Betfair.
- limity na zdarzenia szwankują, np. przy wykupie całej lub prawie całej oferty GB na dane spotkanie, czasem pojawia się nowy mniejszy limit, tyle że w rzeczywistości niekiedy mogę go skupić a niekiedy nie (rzeczywisty limit jest zerowy albo mniejszy od wyświetlanego).

To tyle na razie, jak mi coś wpadnie do głowy to napiszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
A może by tak wprowadzili linie alternatywne w MLB (i nie tylko) i dodatkowo wprowadzili coś czego nie ma żaden buk... Mam na mysli to, że w przypadku grania handiacpu -1.5 przeciwko faworytowi i handicapu -1.5 na faworyta (ten sam mecz), musimy puścić 2 kupony. Najlepiej więc, żeby był również dostępny zakład np. "NYY-TEX - wynik koncowy różnicą 2 punktów" Coś takiego, nie mam pomysłu jak to nazwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . Mnie by taki zakład pasował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
nie rozumiem czemu mial bys obstawiac zarowno za jak i przeciw faworytowi na -1.5, przeciez by sie kupony rownowazyly i tylko bys stracil.

Domyslam sie ze chodzi ci o cos takiego:
NYY wygra 1-3 punktami
NYY wygra 3-6
NYY wygra 7-9
NYY wygra 10+

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]3. Wprowadził możliwośc przewalutowania konta w GB bez jego zmiany.[/qb]
raczej to nie wchodzi w gre, chyba zaden buk tego nie ma. mozna by wtedy spekulowac.[/qb]
Przewalutowanie konta oferuje np. Mediabet

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Przydałoby się zamykać wszystkie oferty (również p2p a nie tylko swoje) w momencie rozpoczęcia meczu jeżeli użyjemy opcji "until closing". Przecież ta opcja temu ma właśnie służyć. Jak ktoś che żeby jego oferty były dostępne dłużej to sam ustawi czas. Myślę, że da się to w bardzo prosty sposób wprowadzić i dziwię się, że tego dotychczas nie zrobiono.

Teraz wygląda to tak: jeżeli zaznaczymy "until closing" to zmiennej (nazwijmy ją umownie) closing time zostanie przypisana godzina rozpoczęcia meczu. Jeżeli ta godzina z jakichś względów się zmieni, nie będzie to miało wpływu na nasze oferty, które pozostaną na rynku aż do pierwotnie ustalonej godziny.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
- wprowadzic deble w tenisie!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]nie rozumiem czemu mial bys obstawiac zarowno za jak i przeciw faworytowi na -1.5, przeciez by sie kupony rownowazyly i tylko bys stracil.

Domyslam sie ze chodzi ci o cos takiego:
NYY wygra 1-3 punktami
NYY wygra 3-6
NYY wygra 7-9
NYY wygra 10+[/qb]
Ja uważam, że kurs w granicach 1.40 jaki wychodzi w Pinnacle grając -1.5 na faworyta i -1.5 przeciwko to kurs zdecydowanie za wysoki. Wolałbym tylko abym nie musiał puszczać 2 koponów tylko za jednym zamachem. Testuję taki system na tej stronie [betsite.org]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 35
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 35
Wprowadzic mozliwosc zamykania zakladow w okienku p2p dla danego zdarzenia.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Zdecydowanie sortowanie zakladow w gb powinno stac na wyzszym poziomie... powinna byc opcja ustawiania wedlug daty itp...

Wszyscy byli by tez wdzieczni za deble tenisowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wiecej opcji na live

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
przeciez jest opcja ustawiania zdarzen wg godziny i daty. wchodzisz na betfinder i tam sa zdarzenia wg godziny, dodatkowo mozesz wybrac np: tylko soccer

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
rozbudowac live do poziomu betandwin(to takie moje marzenie:) i goraca prosba of course <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Alternatywne linie w MLB,i umozliwienie postawienia na jednym kuponie zakladow na under/over i zwyciestwo danej druzyny.Przydalyby sie tez u/o w MLB na total danej druzyny.pozdro

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Na razie wygląda na to, że albo gb ma jakieś problemy, albo zrezygnowali z live'a w okienkach p2p. To byłaby wielka szkoda.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Przydalaby sie mozliwosc grania systemow, ale tak zeby mozna grac i tworzyc bloki, tak jak to ma miejsce w profesjonale.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał Dragoon:
[qb]Przydalaby sie mozliwosc grania systemow, ale tak zeby mozna grac i tworzyc bloki, tak jak to ma miejsce w profesjonale.[/qb]
popieram

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, Akhu, $-man, Sensei, rymoholik, forty, 11kera11, rafal08, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1