Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał jaca102:
[qb]Powinni na początek realizować wypłaty bezpośrednio na konta bankowe jak to robię inne buki. Od tego niech zaczną a nie dają zarabiać pośrednikom !!! Dopóki nie będą realizować wypłat bezpośrednio na konto nigdy nie będą nr 1 w internecie !!![/qb]
Racja, robią to przez pośrednika, ale to ich własny pośrednik. Poza tym koszt jest symboliczny -- np. cztery wypłaty w miesiącu kosztują kilka $$$, u innych buków mogą ponad $100.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 137
G
member
member
G Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 137
pośrednik moze być i kto chce niech korzysta ale dlaczego nie można wypłacić piniędzy na netllera jeżeli tą drogą pieniądze były wpłacane, dla mnie to największzy minus i niewygoda gdyż chyba wszystkie inne buki taką możliwość mają.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Piontek:
[qb]nie bylo na u/o w ostatniej hiszpanskiej !! )
[/qb]
Z moich obserwacji wynika, że w kóncówce sezonu gb zrezygnowało z większości lig z zakładów u/o. Albo nie było ich w ogóle, albo pojawiały się dopiero w dniu meczu.

Kontynuując mój wątek o zakładach live w okienku p2p (z konieczności przesiadłem się na tradycyjny live) muszę stwierdzić, że w p2p nigdy nie było problemu z odświeżaniem, klikało się po prostu refresh, albo naciskało F5 i okienko się odświeżało. Natomiast ich tradycyjny live w każdym meczu po jakimś czasie się "zawiesza", tzn czas leci ale wynik się nie zmienia i mimo odświeżania widać oferty, których w rzeczywistości już dawno nie ma.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
News:

technologia wyplacania karta wygranych juz zostala opracowana jakis czas temu i powinna byc zaimplementowana w ciagu najblizszych 2-3 tygodni. w tym czasie przeprowadzane sa jeszcze testy sprawdzajace poprawnosc dzialania systemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
Oryginalnie wysłał Naarmo:
[qb]Alternatywne linie w MLB,i umozliwienie postawienia na jednym kuponie zakladow na under/over i zwyciestwo danej druzyny.Przydalyby sie tez u/o w MLB na total danej druzyny.pozdro[/qb]
mozesz mi powiedziec u ktorych bukow mozna na jednym kuponie obstawiac zarazem wygrana jak i under/over na mecz?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Coś sie HT wali więc tu opisze.

Wybieram jakiś mecz do grania, klikam na kurs i pojawia się z prawej strony miejsce, gdzie wpisuje stawkę.
Potwierdzam i zaczynają się kłopoty.

Wyskakujące okienko, gdzie powtwierdza się zakład, a potem dostaje się powtwierdzenie zawarcia wygląda tak:

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
chcialbym polecic wymyslone przez siebie Specials na Euro2004:

How many teams will finish the group stage with a full 9 points?
Top points
1 3.00
2 4.00
3 6.50
4 8.50
None 1.40
- ja tylko wymyslalem zdarzenia a nie kursy, wiec polecam 1 lub 2 w powyzszym.

Lat them lead!
Latvia to lead a game at any time in Euro 2004
2.25
Can unfancied Latvia lead a game at any time in the tournament?

jak ktos ma jakies propozycje na specials, to zapraszam do wpisywania tu.

pozdr
maycj

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Bardzo fajnie wymyśliłeś z tą Łotwą. Myślę, że to jest ciekawszy special niż większość, które oni proponują. Zamierzasz się z nimi związać na dłużej jeśli miałbyś taką możliwość? Byłoby fajnie - byłbyś naszą wtyczką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Bardzo fajnie wymyśliłeś z tą Łotwą. Myślę, że to jest ciekawszy special niż większość, które oni proponują. Zamierzasz się z nimi związać na dłużej jeśli miałbyś taką możliwość? Byłoby fajnie - byłbyś naszą wtyczką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Chyba na odwrót... Mamy pierwszego kreta buków , który jeszcze sie do tego otwarcie przyznaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
U mnie stronka gamebookers jest otwarta po kilka godzin dziennie a to zpowodu tego że to jedyny buk który akceptuje moneybookers(a z tego co wiem to nawet jest właścicielem tego serwisu).
jest to dla mnie o tyle wygodne że dostaje troszke pieniążków z zarabiania w necie na moneybookers i e-gold i niemusze sie bawić w przelewy z kart kredytowych.
Do rzeczy:
1. mogli by przywrócić e-gold.
2. coś jest z bonusami za poleconych (za ostatnich 2 niedostałem bonusu) - gdzieś wyczytałem że podobno niedają bonusu za poleconych którzy wpłacili przez mb
3. jeszcze niedawno było mało siatkówki, obecnie...jak narazie oferta mnie satysfakcjonuje
4. gdzie w zime były skoki narciarskie???!!!
5. może jakiś polski support tzn osoba mówiąca po polsku odpowiadająca na maile
6. nieźle sie namęczyłem z potwierdzeniem konta, musiałem wysłać dowód i rachunek telefoniczny potwierdzający miejsce zamieszkania
7. o ile sie niemyle znikła możliwość referowania osób do programu partner(chodziło o to że dostawało sie procent z porażek poleconego)
8. może II liga polska?
9. jakiś live chat z supportem
10. niewiele jest zawodowego boksu

to chyba 10 grzechów głównych gamebookers które pamiętam...
jak sobie coś przypomne to napisze

pozdrowienia,
Darkog

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał darkog:
[qb]
2. coś jest z bonusami za poleconych (za ostatnich 2 niedostałem bonusu) - gdzieś wyczytałem że podobno niedają bonusu za poleconych którzy wpłacili przez mb
[/qb]
no właśnie, ja mam ten sam problem

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
z poleconymi wam nie pomoge, napiszcie do service@gamebookers.com

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Sprawa z poleconymi wyjaśniona:

Niestety większość buków modyfikuje sobie dowolnie poszczegóne regulaminy (np. sprytnie coś dopisując) nie informując o tym nikogo. A już w gb są od tego specjalistami. W regulaminie promocji pojawił się zapis:

Only bank-transfer, credit/debit card and Western Union deposits qualify.

Wszystkie zwierzęta są równe... ale niektóre są równiejsze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 24,134
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,134
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Niestety większość buków modyfikuje sobie dowolnie poszczegóne regulaminy (np. sprytnie coś dopisując) nie informując o tym nikogo.[/qb]
Tak mnie wlasnie zrobili w betsense stop

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał darkog:
[qb]U mnie stronka gamebookers jest otwarta po kilka godzin dziennie a to zpowodu tego że to jedyny buk który akceptuje moneybookers(a z tego co wiem to nawet jest właścicielem tego serwisu).
jest to dla mnie o tyle wygodne że dostaje troszke pieniążków z zarabiania w necie na moneybookers i e-gold i niemusze sie bawić w przelewy z kart kredytowych.
Do rzeczy:
1. mogli by przywrócić e-gold.
2. coś jest z bonusami za poleconych (za ostatnich 2 niedostałem bonusu) - gdzieś wyczytałem że podobno niedają bonusu za poleconych którzy wpłacili przez mb
3. jeszcze niedawno było mało siatkówki, obecnie...jak narazie oferta mnie satysfakcjonuje
4. gdzie w zime były skoki narciarskie???!!!
5. może jakiś polski support tzn osoba mówiąca po polsku odpowiadająca na maile
6. nieźle sie namęczyłem z potwierdzeniem konta, musiałem wysłać dowód i rachunek telefoniczny potwierdzający miejsce zamieszkania
7. o ile sie niemyle znikła możliwość referowania osób do programu partner(chodziło o to że dostawało sie procent z porażek poleconego)
8. może II liga polska?
9. jakiś live chat z supportem
10. niewiele jest zawodowego boksu

to chyba 10 grzechów głównych gamebookers które pamiętam...
jak sobie coś przypomne to napisze

pozdrowienia,
Darkog[/qb]
jak jedyny B&W obsługuje wplatę MB ( niestety wypłacic trzeba winny sposób), natomiast fonbet zarówno wplaty jak i wypłaty,a nawet daje po 3% od każdej wpłaty bonusa), ale ja narazie nie gram w gb, bo kolesie mnie okradli równo z kasy ****a i mam ich w dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
MB jeszcze jest w Pinnacle, IASbet, Betfair, Sportingbet, Eurobet...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
wtrace maly szczegolik...akurat nie gram w GB ale dotyczy to wszystkich bukow...mianowicie pasowaloby mi gdyby mozna bylo budzet podzielic na dwie (kilka) czesci, tak jakby 2 konta w jednym...wiem ze mozna to samemu sobie prowadzic w arkuszu jakims, ale gdyby sam buk dawal taka mozliwosc to chyba nie bylby duzy problem a zwiekszyloby mi to wygode, dobre dla osob testujacych rozne systemy gry w jednym buku...ot tak tylko strzelilem:)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 41
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 41
Witam, mam pytanko do wszystkich korzystających z usług Gamebookers. Otóż od wczorajszego wieczoru w ogóle nie działa mi ich strona (cała sobota stracona i taki pewniak Szwecja-Polska przepadł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ). Czy Wy także macie podobne problemy? Z góry dzięki za odpowiedzi...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jedyny bukmacher który mnie oszukał to właśnie Gamebookers

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał marooned:
[qb]Witam, mam pytanko do wszystkich korzystających z usług Gamebookers. Otóż od wczorajszego wieczoru w ogóle nie działa mi ich strona (cała sobota stracona i taki pewniak Szwecja-Polska przepadł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ). Czy Wy także macie podobne problemy? Z góry dzięki za odpowiedzi...[/qb]
strona działa przez cały dzień

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, alfa, Akhu, rafal08, latajaca_holenderka, aker, 11kera11, rymoholik, betowiec, Sensei, bukma, burbon, $-man), 2,726 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1