|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
jest dokladnie taka jaki ma numer w rankingu czyli absolutne TOP,ale zdecydowanie w plecy za magiczna trojka ktora odstaje od pozostalych i jako jedyne sa w miare rowne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
wimbledon 2012 F wimbledon 2013 SF a pewnie jakies cwiary na wimbledonie byly we wczesniejszych latach
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Ferrer nie jest w optymalnej formie, nie bedzie mial latwo przed rokiem na USO ich mecz był kapitalny,wygrał Ferrer ale to Janko sprawiał lepsze wrażenie ,tylko wysiadł w koncowce  Kurs 3 czemu by niebrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Ferrer nie jest w optymalnej formie, nie bedzie mial latwo ale jest w lepszej formie mimo wszystko,w dodatku h2h 5:1.....na mecz na styku jak rok temu w walce o polfinal bym nie liczyl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
5x cwiara i raz finał to rzeczywiscie zadne osiagniecia  przeczytaj na spokojnie co napisalem a pozniej pomysl  nie musze, pisanie ze cos na ''farcie'' itd jest conajmniej żenujące  no offens
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2013
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2013
Posty: 3 |
onet.pl
Darmowe Spotkanie !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
jak za darmo to nie korzystam,jakbys bral jakis porzadny abonament jak dj sosna to bym wiedzial ze typy sa z pierwszego tloczenia,a tak to musi byc lipa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
none taken, zreszta nigdy sie nie liczylem z twoja opinia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
Trusendi 3,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
none taken, zreszta nigdy sie nie liczylem z twoja opinia  odbijając piłeczke, mam dokładnie tak samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a ja bym nie liczyl na latwe spotkanie dla ferrera, widzialem jego mecz z bautista i wrazenia na mnie nie zrobil
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
nie twierdze ze bedzie mega łatwo,ale niespodzianki bym tu nie upatrywal....jak na sile poszukac to juz lepiej popatrzyc na dupy i tam cos wypatrzyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
predzej mysle pod katem zlapania czegos lepszego na davida na live, u kobiet nie widze niespodzianki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Niech mi ta Radwańska (świnia jedna) na oczy się nie pokazuje. Najlepiej jak się zapadnie pod ziemię. 27,5 tys. zł mi zabrała ( bo tylko ona uwaliła). Czy ona sobie zdaje z tego sprawę ? Wczoraj nieźle zarobiła na tym meczu, bo raczej nie przegrała , bo była gorsza tylko nie chciała wygrać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Niech mi ta Radwańska (świnia jedna) na oczy się nie pokazuje. Najlepiej jak się zapadnie pod ziemię. 27,5 tys. zł mi zabrała ( bo tylko ona uwaliła). Czy ona sobie zdaje z tego sprawę ? Wczoraj nieźle zarobiła na tym meczu, bo raczej nie przegrała , bo była gorsza tylko nie chciała wygrać... byla gorsza i przegrala i spojrz jakich rywali obje mialy w drodze do tego meczu. jak konczy Ci na 27 to z 5 trzeba bylo postawic na makaron po kursie 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Niech mi ta Radwańska (świnia jedna) na oczy się nie pokazuje. Najlepiej jak się zapadnie pod ziemię. 27,5 tys. zł mi zabrała ( bo tylko ona uwaliła). Czy ona sobie zdaje z tego sprawę ? Wczoraj nieźle zarobiła na tym meczu, bo raczej nie przegrała , bo była gorsza tylko nie chciała wygrać... delikatnie ujmujac, ona ma na to wyjebanie ze nie dasz teraz lajka na jej profilu fbukowym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
mi ostatnio del potro konczyl kupon i skontrowalem, klatwa ostatniego meczu czasami dziala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Niech mi ta Radwańska (świnia jedna) na oczy się nie pokazuje. Najlepiej jak się zapadnie pod ziemię. 27,5 tys. zł mi zabrała ( bo tylko ona uwaliła). Czy ona sobie zdaje z tego sprawę ? Wczoraj nieźle zarobiła na tym meczu, bo raczej nie przegrała , bo była gorsza tylko nie chciała wygrać... gratulację byłeś blisko i sumka niezła na przyszłość jest takie coś jak kontra ale widać że gruba ryba jesteś więc kontra nie potrzebna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
kurs z 4.50 a pewnie przy 0-4 na beftarze byl kurs kilkanascie, tylko trzeba miec ten 1k wtedy aby skontrowac
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|