dla mnie każda pała to pała, i sram na polską policje, czy ta cała prewencja mocna bo uzbrojeni na gołe pięchy co drugi to pizda, sam miałem sprawe za rzekomy rozbój, chcieli mnie wrobic ale dowodów brak, nie karany, opinia kuratora pozytywna i umorzyli mi, o co poszło to nie będe sie tu otwierał, ale tylko na swoim przykładzie napisałem jesli cos zrobiłem to mi to udowodnijcie,dziekuje to wszystko
@ tronk temat byl taki ze psiarnia 3 miesiace mnie trzymala na wolnosci, wiedzieli gdzie chodzilem (komórka) z dokładnością do 2 metrów, Policja to nie tylko cepy z pałami, lecz także ludzie z IQ > 140 ktorzy siedzą i myślą, kiedyś gadałem z kolesiem ktory mówił że do policji przyjmują całkiem jebniętych ktorymi mozna kierowac i doskonale inteligętnych ktorzy będą kierowali, nie załuję ze wpadlem bo wiele mnie to nauczylo i wiem że więcej takiego bledu nie popelnię, a na czym mamy sie uczyc jak nie na bledach? nawet nie czytam co napisalem bo nie bylem dobry w wypracowań
no pełno jest naiwniaków, debili, głupców, ale to i tak nie usprawiedliwia zeby kogos rzezbic bo jest frajerem, każdy kto postępuje np jak pindol jest szm.. kur.. itd nie ma zadnych okolicznosci łagodzących jego postępowanie, ja np pozyczoną kase czy co innego staram się oddac w terminie nie mówiąc już by kogos okrasc w ten czy inny sposob.
no i ja jestem za tym zeby bo dojebali, jak nie psy to twarda, mocna pięść
otóż to, nic tak nie nawraca, jak to ująłes ''twarda mocna pięść''
Jestem w posiadaniu nowych, interesujących informacji związanych z tematem.
Potrzebuję tylko potwierdzenia owych rewelacji na gruncie wiadomości prywatnych, Proszę o odblokowanie chociażby na 24 godziny.
Wstrząśnie to całym forum.
Experto odblokuj, a pierwsze info pójdzie do Ciebie.
Skoro to info moze wstrzasnac forum to pewnie Experto i reszta straznikow Texasu juz maja pelno w gaciach i nic Ci nie odblokuja a profilaktycznie dostaniesz bana