Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 46 1 2 21 22 23 24 25 45 46
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by tronk
lucmacher@

dla mnie każda pała to pała, i sram na polską policje, czy ta cała prewencja mocna bo uzbrojeni na gołe pięchy co drugi to pizda, sam miałem sprawe za rzekomy rozbój, chcieli mnie wrobic ale dowodów brak, nie karany, opinia kuratora pozytywna i umorzyli mi, o co poszło to nie będe sie tu otwierał, ale tylko na swoim przykładzie napisałem jesli cos zrobiłem to mi to udowodnijcie,dziekuje to wszystko
@ tronk
temat byl taki ze psiarnia 3 miesiace mnie trzymala na wolnosci, wiedzieli gdzie chodzilem (komórka) z dokładnością do 2 metrów, Policja to nie tylko cepy z pałami, lecz także ludzie z IQ > 140 ktorzy siedzą i myślą, kiedyś gadałem z kolesiem ktory mówił że do policji przyjmują całkiem jebniętych ktorymi mozna kierowac i doskonale inteligętnych ktorzy będą kierowali, nie załuję ze wpadlem bo wiele mnie to nauczylo i wiem że więcej takiego bledu nie popelnię, a na czym mamy sie uczyc jak nie na bledach? nawet nie czytam co napisalem bo nie bylem dobry w wypracowań smile

pewnie i racja smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
jaja w ogóle żeby typów wynajmować na jakiegoś żelmena ze świdnika laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by tronk
no pełno jest naiwniaków, debili, głupców, ale to i tak nie usprawiedliwia zeby kogos rzezbic bo jest frajerem, każdy kto postępuje np jak pindol jest szm.. kur.. itd nie ma zadnych okolicznosci łagodzących jego postępowanie, ja np pozyczoną kase czy co innego staram się oddac w terminie nie mówiąc już by kogos okrasc w ten czy inny sposob.
no i ja jestem za tym zeby bo dojebali, jak nie psy to twarda, mocna pięść smile

otóż to, nic tak nie nawraca, jak to ująłes ''twarda mocna pięść'' smile

ewentualnie psy, drogą prawa.

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
@ tronk
sprawdz PW smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by lucmacher
@ tronk
sprawdz PW smile

odpisałem.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by royalflush
jaja w ogóle żeby typów wynajmować na jakiegoś żelmena ze świdnika laugh

gosc idzie po mleko do sklepu myslac jak tu kogos na kolejne 50zl ojebac a tu banda lysych w biedronce mowi ze ma na niego zlecenie laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
dobra konkurs zycia i calej mordy, kto chce pozyczyc odemnie kase? mbank o mb, oferta wazna 10 minut, apelacje prosze skladac na forum

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by Experto
Originally Posted by royalflush
jaja w ogóle żeby typów wynajmować na jakiegoś żelmena ze świdnika laugh

gosc idzie po mleko do sklepu myslac jak tu kogos na kolejne 50zl ojebac a tu banda lysych w biedronce mowi ze ma na niego zlecenie laugh
w świdniku robili samooty a nie oszustów

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Experto
Originally Posted by royalflush
jaja w ogóle żeby typów wynajmować na jakiegoś żelmena ze świdnika laugh

gosc idzie po mleko do sklepu myslac jak tu kogos na kolejne 50zl ojebac a tu banda lysych w biedronce mowi ze ma na niego zlecenie laugh


Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by Experto
Originally Posted by royalflush
jaja w ogóle żeby typów wynajmować na jakiegoś żelmena ze świdnika laugh

gosc idzie po mleko do sklepu myslac jak tu kogos na kolejne 50zl ojebac a tu banda lysych w biedronce mowi ze ma na niego zlecenie laugh
w świdniku robili samooty a nie oszustów

przepraszam bardzo ale nie samoloty tylko HELIKOPTERY i nie robili tylko dalej sa produkowane smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Świdnik nie = Świdwin tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Originally Posted by alan2000
Originally Posted by lucmacher
Originally Posted by Experto
Originally Posted by royalflush
jaja w ogóle żeby typów wynajmować na jakiegoś żelmena ze świdnika laugh

gosc idzie po mleko do sklepu myslac jak tu kogos na kolejne 50zl ojebac a tu banda lysych w biedronce mowi ze ma na niego zlecenie laugh
w świdniku robili samooty a nie oszustów

przepraszam bardzo ale nie samoloty tylko HELIKOPTERY i nie robili tylko dalej sa produkowane smile
zgasiłeś mnie jak mróz poloneza na gazie, ale graty dla Ciebie bo dzieki Tobie poszerzyłem swoja wiedzę smile Świdnik ruuuulez heli heli wirnik wcieli tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Deszcz na US = Wina Pindola

[Linked Image]

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
przejrzalem ten temat z nudow i jednak frajerow jak nie brakowalo tak nie brakuje...

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Robic to mozna w pory
Sie pałujecie nad tym pindolem laugh

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Jestem w posiadaniu nowych, interesujących informacji związanych z tematem.

Potrzebuję tylko potwierdzenia owych rewelacji na gruncie wiadomości prywatnych, Proszę o odblokowanie chociażby na 24 godziny.

Wstrząśnie to całym forum.

Experto odblokuj, a pierwsze info pójdzie do Ciebie. smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Zaczyna się robić coraz ciekawiej jak w serialu Dexter. ;-)))

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
o kurwa druga rywingate się szykuje smile

Experto dajesz boks

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by eini
Jestem w posiadaniu nowych, interesujących informacji związanych z tematem.

Potrzebuję tylko potwierdzenia owych rewelacji na gruncie wiadomości prywatnych, Proszę o odblokowanie chociażby na 24 godziny.

Wstrząśnie to całym forum.

Experto odblokuj, a pierwsze info pójdzie do Ciebie. smile


Skoro to info moze wstrzasnac forum to pewnie Experto i reszta straznikow Texasu juz maja pelno w gaciach i nic Ci nie odblokuja a profilaktycznie dostaniesz bana wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Wypada teraz chyba rozpisać sondę.

NA jakie rewelacje wpadł eini?

1...

2...

3...

Strona 23 z 46 1 2 21 22 23 24 25 45 46

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, poozon), 1,487 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,863
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1