Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 46 1 2 24 25 26 27 28 45 46
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
no to @eini jedziesz z koksem.....


[Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by TOM182

Do oszustwa doszło w Świdwinie. To we wtorek 83-letnia kobieta odebrała telefon od PINDOL-a, który podał się za jej wnuczka. Swoją opowieścią zdenerwował kobietę i sprytnie zagrał na jej emocjach. Mianowicie opowiedział jej, że spowodował wypadek samochodowy, został zatrzymany i będzie aresztowany, jeśli dziś nie wpłaci kaucji.

W tym momencie rozmowy pada kwota, którą chce pilnie pożyczyć. Zdenerwowana kobieta odpowiada, że ma w domu tylko niecałe 15 tys. złotych. Oszust z tupetem mówi załamanym głosem, że trudno, musi tyle wystarczyć.

Potem scenariusz oszustwa jest identyczny jak w wielu wcześniejszych przypadkach. Mężczyzna oznajmia "babci", że po pieniądze przyjdzie jego kolega, bo przecież on sam jest zatrzymany przez policję.

Już po kilkunastu minutach u 83-latki pojawia się rzekomy kolega i odbiera oszczędności jej życia. Gdy staruszka ochłonęła z ogromnych emocji, zdała sobie sprawę, że całe to zdarzenie było mocno podejrzane. Szybko też przekonuje się, że została oszukana.

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Originally Posted by Experto
Mężczyzna oznajmia "babci", że po pieniądze przyjdzie jego kolega, bo przecież on sam jest zatrzymany przez policję.

Tylko kogo wyśle? Artura, Wojciecha, Karola a może tym razem może jakiegoś Tomasza?
Kogo tym razem?

Walczak będzie musiał uaktualnić mapę, nie od podgórnej do wojska polskiego - ale rundka przez całe miasto.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
miasto ma tylko 15scie tysiecy ludzi, ale u bukow pewnie wiecej kont niz z warszawy

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by eini
Originally Posted by Experto
eini tylko ty widziales twarz PINDOLA przy odbiorze biletow wiec jestes jedyna nadzieja tematu, chyba rafal08 tez moze priva odblokowac


ma odblokowany

Dzięki rafał08, rzeczywiście potwierdzam, mogę wysłać prywatną wiadomość do dowolnego, niezbanowanego oraz niesympatyzującego z PIS, użytkownika forum.
Dziękuję, za szybką, pozytywną, reakcję.
Niestety, ze względów bezpieczeństwa, nie będę się teraz kontaktował z pewnymi osobami, gdyż mam świadomość, że w najbliższych godzinach mogę być pod "szczególną opieką i obserwacją".
Pewne rewelację przekażę jutro, ewentualnie maksymalnie do środy, w zależności od Unibetu, co zrobi z poblokowanymi bezprawnie kontami (odsywałam do zapoznania się z tematem, kto nie wie).

Jeszcze raz dzięki smile
[Linked Image]

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Originally Posted by Experto
eini tylko ty widziales twarz PINDOLA przy odbiorze biletow wiec jestes jedyna nadzieja tematu


Tak widziałem, bilety odebrałem na parkingu przed parkiem wodnym, znaczy się tamtejszym basenem.

Jest to kilkaset metrów od naszkicowanej trasy walczaka.

Około godziny trwała rozmowa, podczas której nie tylko obrabialiśmy tyłki modom na mecz.pl ale także zapoznałem się z ciekawymi informacjami na temat lokalnych powiązań (stąd ta rozległa wiedza na temat tutejszych rzezimieszków meczowo peelowskich). Też zostałem swego czasu na 100 złotych oszukany. O jakiś freebet bet24 się rozchodziło, rozdawany na stadionach.
Wszystkie drogi wtedy prowadziły do Świdwina właśnie.

To tyle na razie, umówiłem się z Conradem, że pociągniemy temat do 50 podston chociażby, więc rozumiecie... nie wszystko na teraz smile


Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by eini
To tyle na razie, umówiłem się z Conradem, że pociągniemy temat do 50 podston chociażby, więc rozumiecie... nie wszystko na teraz smile

[Linked Image from fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net]

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Pinodl napisal do mnie esemesa i bardzo prosi o zdjecie bana bo chce cos sprostowac/bronic sie.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
odbanowany, to ma szanse na obrone

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Witam,

Widzę,że niezła nowela tutaj powstała. Ginciu, czekam na kontakt jutro jak będziesz. Sprawa będzie wyjaśniona w ciągu jednego, maks dwóch dni.

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
teraz to za pozno, panowie bez karku oplaceni laugh

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Zawsze mogę ich ugościć kawą i ciastkami smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Originally Posted by Pindol
Zawsze mogę ich ugościć kawą i ciastkami smile

Mnie k..rwa ciastkami i kawą nie ugościłeś smile
A ja cały czas nie daje się sprowokować urzytkownikom tego tematu wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Experto
odbanowany, to ma szanse na obrone

umiesz podgrzać atmosferę grin

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
ale jakie pw, to juz sprawa publiczna

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Originally Posted by eini
Originally Posted by Pindol
Zawsze mogę ich ugościć kawą i ciastkami smile

Mnie k..rwa ciastkami i kawą nie ugościłeś smile
A ja cały czas nie daje się sprowokować urzytkownikom tego tematu wink


Bo Ty pyra jesteś, to zachowałem się po Waszemu i nie ugościłem laugh

Czekam na odzew od tego właśnie urzytkownika, bo fakt. Jest poszkodowanym w tej sytuacji i to na więcej niż wskazywane 400zł. Do końca tygodnia odzyska swoje pieniądze. Na razie mogę tylko tyle powiedzieć, ponieważ dostałem anons: jedziemy po Ciebie *urwo, mecz.pl (z bramki i podpisane: *kurwysyn)
Więc nie wiem czy dam radę napisać więcej smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Pindolowi chyba weszla pefka za ginciowa kase i teraz bedzie splacal "pozyczke" laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Experto
odbanowany, to ma szanse na obrone

umiesz podgrzać atmosferę grin

show must go on laugh

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Originally Posted by ssaczu
Pindolowi chyba weszla pefka za ginciowa kase i teraz bedzie splacal "pozyczke" laugh

Tak, zagrałem,że nie strzelisz gola w nocy na pustą bramkę wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
urwa kosz mi leci a ja nie pilnuje interesu tylko tu zaglądam bo ciekawie jak nigdy

Strona 26 z 46 1 2 24 25 26 27 28 45 46

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1