Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Fech jeszcze 2-3 takie komentarze i zostaniesz bohaterem kolejnej afery w kategorii molestowanie/mobbing grin

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Diilmach
Originally Posted by Hellraiser
Panowie...

jest gdzieś takie coś że Legia nie wyjdzie z grupy LE?

u mnie , ale po 1.01 lokata

a tak serio to nie widziałem

Ok, oni mają taki kalendarz w grupie że to jest amen.

jeszcze ta nowa nasza liga z połowinkami, PP

oni odlecą w UEFA

zaryzykuje jak wyjdą kursy że Apollon wyjdzie z naszej

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wal - Hell - z grubej rury.

Od szwagra pożycz jeszcze,
jak lokata to lokata. laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by akagi
Wal - Hell - z grubej rury.

Od szwagra pożycz jeszcze,
jak lokata to lokata. laugh

gdzie napisałem że lokata?, jak zwykle coś źle o Legii to wyśmiewasz?, jak będzie na Apollon z 5+ można coś tam puścić niech grają...

ale gdzie miała być Legia dwa tygodnie temu w raju, a będzie w piekle na Cyprze i Turcji, my dalej możemy się pośmiać...

Już nie mówie o Leśniodorskim co parę dni temu gadał to co ten gośc tam robi w ogóle chyba tylko się lansuje...

Metodyka? Nie było żadnej. Zaufaliśmy skautingowi Lecha, jeśli chodzi o Ojamę. Oglądając mecze na Cyprze, trafiliśmy na Helio Pinto. Zimowe okienko to też przypadek. Dzięki temu, że ten Król nie zapłacił Dwaliszwilemu, dało się go wziąć. Z Bereszyńskim tak samo - przypadek. To nie był efekt dwuletnich obserwacji. Dopiero od najbliższego, zimowego okienka do transferów będziemy podchodzić świadomie. Zorganizowany skauting, pracują m.in. Michał Żewłakow, Tomek Kiełbowicz czy Wojciech Kowalewski. Wiemy, kogo potrzebujemy. W końcu będziemy działać metodycznie. A do transferów na poziomie 5 milionów euro nie trzeba skautingu, wystarczy telewizor.

Z czym do LM!?

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
[Linked Image from fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Bezdomny ciężka walka w Fantasy w następny weekend Cię czeka piwo

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Do grudnia - Hell - będzie jeszcze z 10000 betów,
a Ty chcesz zagrać właśnie ten, bo jesteś go pewien.
To mnie śmieszy.

Przeczytałeś wywiad z prezesem, który Ci w jakimś stopniu pasuje,
i już się stałeś ekspertem od Legii. grin

Twoja kasa, Twoje wybory. smile

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Biczu
Bezdomny ciężka walka w Fantasy w następny weekend Cię czeka piwo


wiem. czas pokaże toast

Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Melbourne Heart-Oakleigh Cannons over 0,5 @ 1,53, powinno być izi.

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by akagi
Do grudnia - Hell - będzie jeszcze z 10000 betów,
a Ty chcesz zagrać właśnie ten, bo jesteś go pewien.
To mnie śmieszy.

Przeczytałeś wywiad z prezesem, który Ci w jakimś stopniu pasuje,
i już się stałeś ekspertem od Legii. grin

Twoja kasa, Twoje wybory. smile

Ja tą Legie to już cisne od spotkań z Molde u siebie, poprzez peffke po losowaniu czyli awans cyganów.

Po ich grze widać, co oni w tym roku w pucharach zrobią.

Jeszcze czytając tego Leśniodorskiego no to już potwierdza to co było i jest.

Kalendarzu całego nie przeglądałem jeśli chodzi o Lige, PP jedynie UEFA ale ostatnie dwa mecze to Lazio jesli sobie awansu nie przekresli lub nie zapewni to bedzie ciezko, a na sam koniec mecz z Apollonem u nich.

Juz widze jak tam Legia oddych rękawami, a biedny Urban jak zwykle oby z tyłu się zgadzało, a nie bedzie sie zgadzać...

Zbyt ciezka i egzotyczna grupa by podzielić siły na zabawe na trzech weselach z jednego Legia szybko odleci, mozliwe ze to bedzie UEFA...

Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
F
member
member
F Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2

w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy....
w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns
u gości: tylko Ryan Brunt.

Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!!

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by FORTUNA-NASZA
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2

w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy....
w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns
u gości: tylko Ryan Brunt.

Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!!

Jakieś profity są za ten pucharek w ogóle, jakiś taki bezsensowny

III ligowcy poniżej w nim uczestniczą, finał na Wembley i chyba nic więcej...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
A tutaj cisza....wszyscy na koszu frown

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
zweibrucken po o2,5 @2,00

reakracyjnie .... he he

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
@witam

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
zweibrucken po o2,5 @2,00

reakracyjnie .... he he
co gnoje bezduszne ...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Jitex @1,72 4/10 + Jitex -1 @2,375 2/10

Mecz o 6 punktów w Damallsvenskan.
Jitex musi ten mecz wygrać, bo kolejne 3 mecze to nastepujący rywale: Goteborg, Malmo i Linkoping, czyli olbrzymia szansa na 0 oczek. Poza tym beniaminek z Mallbacken w każdym ligowym spotkaniu dopuszcza przeciwnika do tylu bramkowych sytuacji czy to u siebie czy na wyjeździe, że trudno będzie tego nie wygrać. Wyjazdowy bilans MIF 0-2-5.
W JBK mimo wszystko trochę osłabień brak przede wszystkim dwóch Finek - motoru napędowego Sjolund i bramkarki Meriluto (bronić będzie młodziutka Falk, a drugiej już w rezerwie nie widać heh), Skog na ławce nie wiedzieć czemu. Optymalny skład to nie będzie, ale na beniaminka powinno starczyć.

PS. Na bok odstawiam wszelkie problemy organizacyjno-finansowe klubu z Mohndal. W tak ważnym meczu nie powinny mieć znaczenia.

boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Real zapłacił za skrzydłowego Tottenhamu i reprezentacji Walii rekordowe 100 mln. euro (choć mówi się także o 91 milionach) i postanowił chronić swoją inwestycję niebotyczną klauzulą odstępnego. Według informacji "El Confidential" jest to okrągły miliard euro. grin

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
pojebało ich

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Follo 3 - 0 V. Haugesund po bramke najlepiej goscie !

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, $-man, Lukasz111, rymoholik, aker), 839 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1