|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
ok, to co mam:
- doubles w tennisie - przystosowanie do opery - zmiany w p2p - wiecej opcji w mlb - wiecej opcji w livebetting
... - bloki pomijam, bo wedlug mnie to szkoda zachodu. malo ludzi tak gra.
- na niskie kursy nie narzekajcie, gb ma poprostu czasami nizsze kursy na favorytow a wyzsze na underdogs. z reszta wlasnie robie pewne obliczenia a propos wysokosci kursow na euro2004 i jak skoncze to sie z wami podziele tym co mi wyszlo
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał maycj: [qb]ok, to co mam:
- doubles w tennisie - przystosowanie do opery - zmiany w p2p - wiecej opcji w mlb - wiecej opcji w livebetting
... - bloki pomijam, bo wedlug mnie to szkoda zachodu. malo ludzi tak gra.
- na niskie kursy nie narzekajcie, gb ma poprostu czasami nizsze kursy na favorytow a wyzsze na underdogs. z reszta wlasnie robie pewne obliczenia a propos wysokosci kursow na euro2004 i jak skoncze to sie z wami podziele tym co mi wyszlo
pozdr[/qb] no to masz a teraz dzialaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
Jeszcze wieksza oferta najlepiej taka jak w B&W i platinum membership <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Oryginalnie wysłał maycj: - bloki pomijam, bo wedlug mnie to szkoda zachodu. malo ludzi tak gra. a niby skad wiesz ze malo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ja, i pewnie nie tylko ja, uwazam ze wcale nie szkoda zachodu. moze jednak przekaz ta sugestie gb, niech zrobia ankiete mailowa w celu zbadania zainteresowania. byliby 1-szym bukiem ktory wprowadzil taka mozliwosc gry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]platinum membership <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
[qb] platinum membership[/qb] silver i golden ci nie wystarcza? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Silver i gold może być, ale możeby tak zmienili oprocentowanie zwrotu stawek, bo te 0,5 a później 1.0% to stosunkowo nie wiele, nawet jeżeli ma się obrót paru tysięcy Euro miesięcznie, a co za tym idzie, nie rekompensuje strasznie zaniżanych kursów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Ja też jestem za wprowadzeniem oferty na deble tenisowe !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Powinni na początek realizować wypłaty bezpośrednio na konta bankowe jak to robię inne buki. Od tego niech zaczną a nie dają zarabiać pośrednikom !!! Dopóki nie będą realizować wypłat bezpośrednio na konto nigdy nie będą nr 1 w internecie !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał jaca102: [qb]Powinni na początek realizować wypłaty bezpośrednio na konta bankowe jak to robię inne buki. Od tego niech zaczną a nie dają zarabiać pośrednikom !!! Dopóki nie będą realizować wypłat bezpośrednio na konto nigdy nie będą nr 1 w internecie !!![/qb] sluszna uwaga!! O tym tez trzeba wspomniec!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ja się powtórzę. Wkurza mnie to, że od wczoraj nie można grać live w okienku p2p. Moim zdaniem to krok wstecz. Powinni to przywrócić. Nie wiem w czym to przeszkadzało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
nie rozumiem w czym jest problem jesli chodzi o p2p live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
mi p2p live normalnie dziala tak jak wczesniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał maycj: [qb]nie rozumiem w czym jest problem jesli chodzi o p2p live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
mi p2p live normalnie dziala tak jak wczesniej.[/qb] W gamebookers można było dotychczas grać live na 2 sposoby. Pierwszy to dział Sportsbook->Livebetting (live otwiera nam się w głównej ramce na stronie gb). Drugi to dział p2p i wybieramy dany mecz z np. Soccer->Live Soccer (otwiera się okienko p2p). Tymczasem od niedzieli z działu p2p zniknęły grupy "Live Soccer", "Live Tennis" itd... Np. teraz jest mecz live tenisa Clement Santoro. Wchodzę na p2p i widzę go w "New p2p offers". Klikam, otwiera się okienko z błędem ("internal server error"). Wchodzę na Sportsbook-Live betting i mogę grać normalnie. Dodam jeszcze, że np ja grałem live zawsze z działu p2p, w okienku. Miało to kilka zalet. Na przykład widoczne były tam zawsze trzy najwyższe oferty, a nie oferta buka i dwie najwyższe z p2p. Mimo że nie było tam kilku opcji, np. "exact score" w piłce nożnej, dla mnie live w okienku był czytelniejszy i wygodniejszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Jak dla mnie są nr 1. Gram tylko piłke nożną nie korzystając z PP.
Jedynie co mogli by zmienić to na betfinder poprostu zrobić to co ma expekt przy wyszukiwaniu zdarzeń. Ja to uważam za wzór wyszukiwania zdarzeń. Dalej to tylko polska strona, polska korespondencja, polskie konto do wpłat/wypłat (To było by to!!!). Expekt to ma i dlatego mają chyba najwiecej polskich graczy/klientów a chyba o to tu chodzi.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2001
Posty: 65 |
brak polaczenia szyfrowanego jest chyba najwieksza wada tej firmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał Galimatias78: [qb]Jak dla mnie są nr 1. Gram tylko piłke nożną nie korzystając z PP.
Jedynie co mogli by zmienić to na betfinder poprostu zrobić to co ma expekt przy wyszukiwaniu zdarzeń. Ja to uważam za wzór wyszukiwania zdarzeń. Dalej to tylko polska strona, polska korespondencja, polskie konto do wpłat/wypłat (To było by to!!!). Expekt to ma i dlatego mają chyba najwiecej polskich graczy/klientów a chyba o to tu chodzi.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Nie ma co ukrywac sa w czolowce.Ale do numeru jeden to im daleko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
1. Debelki z tenisa 2.Wprowadzenie odpowiednich godzin w tenisie brak tego powoduje, że ten buk wypada u mnie najbladziej. Bez synchronizacji czasu wiele tracą. Mecze zaczynają sie według nich powiedzmy o 11, a w rzeczywistości są o 13:30 lub 15 i to nie z powodu deszczu, czy przedłużonych spotkań .Inne buki mają oferty aktualizowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 93 |
Witam
- niech tak szybko nie usuwaja zdarzen czy to na 1,2 lub u/o np. dotyczy to meczy w MLB - niech wystawijaja pelna oferte ( mam tu na mysli ostatnie kolejki w poszczegolnych ligach np. nie bylo na u/o w ostatniej hiszpanskiej !! ) - odnosnie Moneybookers przydalo by sie zeby wprowadzili karte debetowa do wyplat w bankomatach. Ok tego bym im zyczyl. pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Dodac mozesz mi 100 $ do konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał slonic: [qb]brak polaczenia szyfrowanego jest chyba najwieksza wada tej firmy.[/qb] Wpisywane hasło jest szyfrowane; to w zupełności wystarcza.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|