Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 73 z 77 1 2 71 72 73 74 75 76 77
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
dobra styka mi,ty znasz tak dobrze forme zawodnikow ze jestes notorycznie w plecy co swiadczy o twoich zalosnych zygach i placzkach pomeczowych na zawodnikow....ale tak swietnie sie znasz,ogladasz mecze a chuj z tego masz wiec jak to swaidczy o tobie?pogromca bukow czy cwiercmozg?

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2010
Posty: 718
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 718
Carla SN pakuje dzisiaj Serenkę

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Originally Posted by Roger #17
takie cwaniaki potem sie okazuja drugimi pindolami, z tego co pamietam on tez jak mgr zawsze wiedzial lepiej laugh
juz predzej ty sie okazesz drugim pindolem jak kieszenie puste laugh swietne typy i lokaty...nie bez powodu jestes tutaj z kolejnym kontem

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
no już panowie, starczy tych przepychanek.

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by szfagier
Carla SN pakuje dzisiaj Serenkę
fajnie by bylo,ale lepiej nie bo chętnie obejrzałbym powtórke finału z Cincinnati piwo

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Originally Posted by szfagier
Carla SN pakuje dzisiaj Serenkę
Tutaj wynik bedzie podobny do Marcela
6-0 6-2 Carla balony na srodek bedzie dawac

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
interesow z nikim nie robilem, a to czy jestem na plusie i minusie skad mozesz wiedziec po paru postach


na makorovej zrobiony green, juzny 'izi' na live, czekam jeszcze na wawrinke, i lokata na aze 1.5 nie wspomniales, nie pusze sie jak paw z wygranych jak pindol, w sumie tutaj malo kto sie chwali, porazki widoczne bo nerwu puszczaja jak taki vasek marnuje 7mp,


dla mnie taki vasek, czy tipsa to sa dobre bety wy brane prze ze mnie (bo skontrowac mozna na super +) a ze nie zawsze to robie to moja sprawa, ogolnie w tym uso tylko rogera nie dalo sie skontrowac wiec ja nie nazekam na moje zaklady,


ale ty ewidentnie sie prujesz nie wiadomo co chcac zyskac jakbym ci cos zrobil, i znowu mam dostac bana bo jakis smieszny wafel mnie prowokuje mimo ze ja do niego z kultura?


spadowa zajmij sie swoja historia u buka a nie mi na rece patrzysz

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Hradecka co za pizda blush w 1 stracila serwis w koncowce i teraz tez laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
na jutro glownie ferrer choc kurs moglby byc lepszy,ewentualnie mozna pomyslec nad slajsuajca frajerka(underdog maly,ale zawsze),jakos srednio wierze w nagly wybuch formy u flavii

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by mgrblokers
na jutro glownie ferrer choc kurs moglby byc lepszy,ewentualnie mozna pomyslec nad slajsuajca frajerka(underdog maly,ale zawsze),jakos srednio wierze w nagly wybuch formy u flavii
a ja mysle, ze jednak gasquet smile

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
dla dobra ludzkosci lepiej by bylo zeby takie cwiercmozgi jak ty byly banowane,bo jak mozna byc takim znafca ogladac mecze i twierdzic ze nadal nie ma returnu a wygrywa 2 mastersy pod rzad,typy to juz tam mniejsza rzecz bo srednio mnie interesuja twoje losy,ale jak juz taki jestes obeznany,umiesz angielski na poziomie podstawowki,czytasz zagraniczne fora to pokaz to w inny sposob niz pisanie przyglupich postow ktore nie maja zadnego pokrycia w rzeczywistosci i dobrze wiesz ze tak jest.....nie wiem czy robisz to specjalnie czy sila wyzsza ale weź na spokojnie zastanow sie czasem

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Originally Posted by craax
Originally Posted by mgrblokers
na jutro glownie ferrer choc kurs moglby byc lepszy,ewentualnie mozna pomyslec nad slajsuajca frajerka(underdog maly,ale zawsze),jakos srednio wierze w nagly wybuch formy u flavii
a ja mysle, ze jednak gasquet smile
Rao ponad 100 winnerow,mial chyba nawet meczowa a rysiu sobie poradzil...ale tylko tak myslisz czy bedziesz tak gral?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by mgrblokers
Originally Posted by craax
Originally Posted by mgrblokers
na jutro glownie ferrer choc kurs moglby byc lepszy,ewentualnie mozna pomyslec nad slajsuajca frajerka(underdog maly,ale zawsze),jakos srednio wierze w nagly wybuch formy u flavii
a ja mysle, ze jednak gasquet smile
Rao ponad 100 winnerow,mial chyba nawet meczowa a rysiu sobie poradzil...ale tylko tak myslisz czy bedziesz tak gral?
Mial tez rowne 80 UE.

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Samozwanczy mistrzu typerk ogladasz tenis i nie kumasz ze nie zawsze wszystko dziala jak nalezy, jasiowi jeden dzien nie dziala serwis, djoko jednego dnia robi duzo ue z bh, jureczek wali drop shoty w siate


o returnie nadala pisalem w kontekscie cinncy gdzie stawal 10m za koncawa, przez turniej z grisha, fedem slabo returnowal, z isnerem jak na potwierdzenie slow nie mial bp polmozgu co przewidzialem przed meczem piszac ze slabo returnuje, ogladasz i tego nie widzisz inteligencie? Boze jak do sciany mowic, koniec juz wiecej zero postow do ciebie bo jestes zbyt bystry zeby zalapac, a postow wartosciowych na temat tenisa napisalem wiecej od ciebie i nie mow mi co umiem a czego nie bo po twoich typach argumentacje z tennisexplorera jedynie widze i koniec tematu

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
a jak z poziomem meczu bo nie widzialem?,rysiu we wczesnych rundach to lipa byla,albo inaczej nie lipa ale gral mocno falami z leszczami a na kogos konkretengo jak ferrer to moze nie wystarczyc

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by Roger #17
Samozwanczy mistrzu typerk ogladasz tenis i nie kumasz ze nie zawsze wszystko dziala jak nalezy, jasiowi jeden dzien nie dziala serwis, djoko jednego dnia robi duzo ue z bh, jureczek wali drop shoty w siate


o returnie nadala pisalem w kontekscie cinncy gdzie stawal 10m za koncawa, przez turniej z grisha, fedem slabo returnowal, z isnerem jak na potwierdzenie slow nie mial bp polmozgu co przewidzialem przed meczem piszac ze slabo returnuje, ogladasz i tego nie widzisz inteligencie? Boze jak do sciany mowic, koniec juz wiecej zero postow do ciebie bo jestes zbyt bystry zeby zalapac, a postow wartosciowych na temat tenisa napisalem wiecej od ciebie i nie mow mi co umiem a czego nie bo po twoich typach argumentacje z tennisexplorera jedynie widze i koniec tematu
co jak co,ale podczas meczu Feda z Nadalem robiles wszystko zeby ublizyc Nadalowi i pisac o jego slabosciach a pozniej pisales ze Isner bierze USOpen,więc niedziwie sie specjalnie ze tak cie gosc ocenia mimo ze zarty zartami. grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
quereshi/rojer jazda po mecz

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by mgrblokers
Originally Posted by craax
Originally Posted by mgrblokers
na jutro glownie ferrer choc kurs moglby byc lepszy,ewentualnie mozna pomyslec nad slajsuajca frajerka(underdog maly,ale zawsze),jakos srednio wierze w nagly wybuch formy u flavii
a ja mysle, ze jednak gasquet smile
Rao ponad 100 winnerow,mial chyba nawet meczowa a rysiu sobie poradzil...ale tylko tak myslisz czy bedziesz tak gral?
bede tak gral bo ferrer dla mnie jest w bardzo sredniej formie

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
no tak w to i owo od tygodnia ciagnie sie lacha z oszustwa na prawdziwa kase, a jak ktos w qc napisze ze isner wygra to kazdy bierze to smiertelnie powaznie, zreszta szanse mial mecz na styku kilka pilek w taju zdecydowalo

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
samozwanczym miszczem typerki to chyba jestes ty pierwotniaku bo sam sie tak okresliles na pewnym forum,skromnie jako pogromca bukow i tam tez wylewales swoj jad na nadala(leczenie kompleksow sie klania) choc nie mialo to zadnego pokrycia w rzeczywsitosci,nigdy nie zagladalem na zadnego explorera przygłupie i uwierz mi,w bukmacherce zapomnialem wiecej niz ty kiedykolwiek sie nauczysz i moglbym to udowodnic pierwszym lepszym skanem ktory zjada twoje kupony zycia o ile ktos z taka marna skutecznoscia takowe ma.jestes dla wiekszosci tutaj posmiewiskiem,ale dalej brniesz w zaparte i zdajesz sie tego nie zauwazac,wiec nic tutaj nie da sie juz zrobic

Strona 73 z 77 1 2 71 72 73 74 75 76 77

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,825 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1