|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Fech jeszcze 2-3 takie komentarze i zostaniesz bohaterem kolejnej afery w kategorii molestowanie/mobbing 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Panowie...
jest gdzieś takie coś że Legia nie wyjdzie z grupy LE? u mnie , ale po 1.01 lokata a tak serio to nie widziałem Ok, oni mają taki kalendarz w grupie że to jest amen. jeszcze ta nowa nasza liga z połowinkami, PP oni odlecą w UEFA zaryzykuje jak wyjdą kursy że Apollon wyjdzie z naszej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wal - Hell - z grubej rury. Od szwagra pożycz jeszcze, jak lokata to lokata. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Wal - Hell - z grubej rury. Od szwagra pożycz jeszcze, jak lokata to lokata.  gdzie napisałem że lokata?, jak zwykle coś źle o Legii to wyśmiewasz?, jak będzie na Apollon z 5+ można coś tam puścić niech grają... ale gdzie miała być Legia dwa tygodnie temu w raju, a będzie w piekle na Cyprze i Turcji, my dalej możemy się pośmiać... Już nie mówie o Leśniodorskim co parę dni temu gadał to co ten gośc tam robi w ogóle chyba tylko się lansuje... Metodyka? Nie było żadnej. Zaufaliśmy skautingowi Lecha, jeśli chodzi o Ojamę. Oglądając mecze na Cyprze, trafiliśmy na Helio Pinto. Zimowe okienko to też przypadek. Dzięki temu, że ten Król nie zapłacił Dwaliszwilemu, dało się go wziąć. Z Bereszyńskim tak samo - przypadek. To nie był efekt dwuletnich obserwacji. Dopiero od najbliższego, zimowego okienka do transferów będziemy podchodzić świadomie. Zorganizowany skauting, pracują m.in. Michał Żewłakow, Tomek Kiełbowicz czy Wojciech Kowalewski. Wiemy, kogo potrzebujemy. W końcu będziemy działać metodycznie. A do transferów na poziomie 5 milionów euro nie trzeba skautingu, wystarczy telewizor. Z czym do LM!?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bezdomny ciężka walka w Fantasy w następny weekend Cię czeka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Do grudnia - Hell - będzie jeszcze z 10000 betów, a Ty chcesz zagrać właśnie ten, bo jesteś go pewien. To mnie śmieszy. Przeczytałeś wywiad z prezesem, który Ci w jakimś stopniu pasuje, i już się stałeś ekspertem od Legii. Twoja kasa, Twoje wybory. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Bezdomny ciężka walka w Fantasy w następny weekend Cię czeka  wiem. czas pokaże 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
Melbourne Heart-Oakleigh Cannons over 0,5 @ 1,53, powinno być izi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Do grudnia - Hell - będzie jeszcze z 10000 betów, a Ty chcesz zagrać właśnie ten, bo jesteś go pewien. To mnie śmieszy. Przeczytałeś wywiad z prezesem, który Ci w jakimś stopniu pasuje, i już się stałeś ekspertem od Legii. Twoja kasa, Twoje wybory.  Ja tą Legie to już cisne od spotkań z Molde u siebie, poprzez peffke po losowaniu czyli awans cyganów. Po ich grze widać, co oni w tym roku w pucharach zrobią. Jeszcze czytając tego Leśniodorskiego no to już potwierdza to co było i jest. Kalendarzu całego nie przeglądałem jeśli chodzi o Lige, PP jedynie UEFA ale ostatnie dwa mecze to Lazio jesli sobie awansu nie przekresli lub nie zapewni to bedzie ciezko, a na sam koniec mecz z Apollonem u nich. Juz widze jak tam Legia oddych rękawami, a biedny Urban jak zwykle oby z tyłu się zgadzało, a nie bedzie sie zgadzać... Zbyt ciezka i egzotyczna grupa by podzielić siły na zabawe na trzech weselach z jednego Legia szybko odleci, mozliwe ze to bedzie UEFA...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162 |
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2
w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy.... w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns u gości: tylko Ryan Brunt.
Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2
w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy.... w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns u gości: tylko Ryan Brunt.
Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!! Jakieś profity są za ten pucharek w ogóle, jakiś taki bezsensowny III ligowcy poniżej w nim uczestniczą, finał na Wembley i chyba nic więcej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
A tutaj cisza....wszyscy na koszu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
zweibrucken po o2,5 @2,00
reakracyjnie .... he he
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
zweibrucken po o2,5 @2,00
reakracyjnie .... he he co gnoje bezduszne ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
Jitex @1,72 4/10 + Jitex -1 @2,375 2/10 Mecz o 6 punktów w Damallsvenskan. Jitex musi ten mecz wygrać, bo kolejne 3 mecze to nastepujący rywale: Goteborg, Malmo i Linkoping, czyli olbrzymia szansa na 0 oczek. Poza tym beniaminek z Mallbacken w każdym ligowym spotkaniu dopuszcza przeciwnika do tylu bramkowych sytuacji czy to u siebie czy na wyjeździe, że trudno będzie tego nie wygrać. Wyjazdowy bilans MIF 0-2-5. W JBK mimo wszystko trochę osłabień brak przede wszystkim dwóch Finek - motoru napędowego Sjolund i bramkarki Meriluto (bronić będzie młodziutka Falk, a drugiej już w rezerwie nie widać heh), Skog na ławce nie wiedzieć czemu. Optymalny skład to nie będzie, ale na beniaminka powinno starczyć. PS. Na bok odstawiam wszelkie problemy organizacyjno-finansowe klubu z Mohndal. W tak ważnym meczu nie powinny mieć znaczenia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Real zapłacił za skrzydłowego Tottenhamu i reprezentacji Walii rekordowe 100 mln. euro (choć mówi się także o 91 milionach) i postanowił chronić swoją inwestycję niebotyczną klauzulą odstępnego. Według informacji "El Confidential" jest to okrągły miliard euro. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
Follo 3 - 0 V. Haugesund po bramke najlepiej goscie !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|