|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
zweibrucken po o2,5 @2,00
reakracyjnie .... he he co gnoje bezduszne ... 1-0, macie 30 minut, bo posraszę Miśkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Dessel Sport v Tubize po o2,5 @1,825
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 witam słabo dzisiaj z graniem [email protected] delikatnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
 ja kontruję lekko. brak 3.gola @7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2
w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy.... w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns u gości: tylko Ryan Brunt.
Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!! juz 1-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2
w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy.... w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns u gości: tylko Ryan Brunt.
Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!! juz 1-0  Crewe - Accrington stawiac na 0-0 99% z tego się pośmiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
JBK - MIF FT 1-1  Uuuaaa boli. JBK będzie się męczyć niemiłosiernie do samego końca, oby się utrzymały mimo wszystko ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
trzeba czekać do piątku z graniem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162 |
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2
w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy.... w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns u gości: tylko Ryan Brunt.
Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!! juz 1-0  już jest 1-1 do 1-2 dosłownie chwila moment brakuje bo gościa cały czas przy pilce i cały czas maja sytuację
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Lommel zabraknie czasu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2
w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy.... w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns u gości: tylko Ryan Brunt.
Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!! juz 1-0  już jest 1-1 do 1-2 dosłownie chwila moment brakuje bo gościa cały czas przy pilce i cały czas maja sytuację za taki typ to powinienes w pierdlu siedziec
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
moja wina ze skorzystałem. x2 nawet nie weszło .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
thomas czy jak ci tam
idz dziecko na onet z takimi textami
raz w zyciu sam cos wymysl
przez takich kretynow juz prawie nikt tutaj nie podaje typow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2
w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy.... w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns u gości: tylko Ryan Brunt.
Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!! Jakieś profity są za ten pucharek w ogóle, jakiś taki bezsensowny III ligowcy poniżej w nim uczestniczą, finał na Wembley i chyba nic więcej... 5k
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wyscigi mnichow na czworaka czy pilka nozna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zawsze ( prawie ) najpierw się witasz, a teraz walisz od razu poniedziałkowym schabowym. A ja przecież nic o Legii nie piszę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Wietnamczyki po gole, naprzód 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
raz, jeszcze dawać kilka, np. ze 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
fakt, zachowalem sie niegrzecznie, gdzie sie podziala ta moja etykieta  powitac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|