Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
Originally Posted by BKS
zweibrucken po o2,5 @2,00

reakracyjnie .... he he
co gnoje bezduszne ...
1-0, macie 30 minut, bo posraszę Miśkiem laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Dessel Sport v Tubize
po o2,5 @1,825

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
piwo
witam
słabo dzisiaj z graniem
[email protected] delikatnie boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Biczu
piwo
witam
słabo dzisiaj z graniem
[email protected] delikatnie boks
piwo

ja kontruję lekko. brak 3.gola @7 ooo

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Originally Posted by FORTUNA-NASZA
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2

w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy....
w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns
u gości: tylko Ryan Brunt.

Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!!



juz 1-0 laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by thomas_1500
Originally Posted by FORTUNA-NASZA
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2

w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy....
w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns
u gości: tylko Ryan Brunt.

Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!!



juz 1-0 laugh


Originally Posted by thomas_1500
Crewe - Accrington stawiac na 0-0 99%

z tego się pośmiej grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
JBK - MIF FT 1-1 laugh

Uuuaaa boli. JBK będzie się męczyć niemiłosiernie do samego końca, oby się utrzymały mimo wszystko ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
trzeba czekać do piątku z graniem....

Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
F
member
member
F Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
Originally Posted by thomas_1500
Originally Posted by FORTUNA-NASZA
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2

w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy....
w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns
u gości: tylko Ryan Brunt.

Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!!



juz 1-0 laugh


już jest 1-1 do 1-2 dosłownie chwila moment brakuje bo gościa cały czas przy pilce i cały czas maja sytuację

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Lommel zabraknie czasu...

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Originally Posted by FORTUNA-NASZA
Originally Posted by thomas_1500
Originally Posted by FORTUNA-NASZA
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2

w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy....
w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns
u gości: tylko Ryan Brunt.

Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!!



juz 1-0 laugh


już jest 1-1 do 1-2 dosłownie chwila moment brakuje bo gościa cały czas przy pilce i cały czas maja sytuację



za taki typ to powinienes w pierdlu siedziec

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
moja wina ze skorzystałem. x2 nawet nie weszło .

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
thomas czy jak ci tam

idz dziecko na onet z takimi textami

raz w zyciu sam cos wymysl

przez takich kretynow juz prawie nikt tutaj nie podaje typow


Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by FORTUNA-NASZA
DRISTOL CITY - BRISTOL ROVERS TYP 2

w zespole gospodarzy duże braki w obronie i w srodku pola....najlepsza 11 zostanie rozbita i zasapiona skladem rezerwowym co nie do końca moze odzwierciedlac dobra gre gospodarzy....
w zespole gospodarzy braki: Joe Byan, greg Cunningham, Marvin Eliot, Wes Burns
u gości: tylko Ryan Brunt.

Ja z szyctym sumieniem pobiore czystą 2 w kierunku gości, w ostatnich spotkaniach wlasnie w Trophy padały zwyciestwa gospodarzy albo REMISY, tym razem gospodarze beda musieli liczyc co najwyzej na REMIS ale gosci przy takich osłabieniach kardowych w zespole BRISTOL CITY remis nie bedzie napawał entuzjazmem i beda chcieli za wszelka cene cos ukłóc ....POLECAM!!!!

Jakieś profity są za ten pucharek w ogóle, jakiś taki bezsensowny

III ligowcy poniżej w nim uczestniczą, finał na Wembley i chyba nic więcej...


5k

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Indie - Nepal X

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by akagi
Indie - Nepal X

wyscigi mnichow na czworaka czy pilka nozna?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Zawsze ( prawie ) najpierw się witasz,
a teraz walisz od razu poniedziałkowym schabowym.

A ja przecież nic o Legii nie piszę. smile

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Wietnamczyki po gole, naprzód boks

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
raz, jeszcze dawać kilka, np. ze 3 tongue

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
fakt, zachowalem sie niegrzecznie, gdzie sie podziala ta moja etykieta smile

powitac piwo

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, $-man, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, kamel), 874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1