|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
24.08 wysłałem im skany dokumentów, o które prosili. Oczywiście od tamtego czasu się nie odezwali, a środki na koncie dalej sobie wiszą i nic nie można zrobić. Żenujące
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
jaki buk wyplaca na konto bankowe po wplacie depozytu przez mb? po tych wszystkich tematach co pisałeś o uzależnieniu dalej grasz ??? Strasznie Ci utkwiła w głowie moja postać, wysypiasz sie chociaz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
jaki buk wyplaca na konto bankowe po wplacie depozytu przez mb? po tych wszystkich tematach co pisałeś o uzależnieniu dalej grasz ??? Strasznie Ci utkwiła w głowie moja postać, wysypiasz sie chociaz?  tak i to bardzo dobrze i spokojnie  a utwiła bo temat założyłeś sam wiesz jaki, były deklaracje, proby trzeźwej oceny sytuacji, chec zmian ... i konic koncow pytanie jak ze skrila buka doladowac  troche smutne to tak z boku patrzac, a wpis nie był ani złosliwy ani napastliwy, zwykłe pytanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Kazdy zyje swoim zyciem  A krytyke zostaw dla siebie  pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Kazdy zyje swoim zyciem  A krytyke zostaw dla siebie  pozdro spoko, miłej i owocnej gry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
da rade gdzies wpłacic 10 zl przez mb ? została mi resztka na koncie nie potrzebna
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Kazdy zyje swoim zyciem  A krytyke zostaw dla siebie  pozdro Sam siebie krytykowałeś wielokrotnie, a w tematach które zakładałeś było tyle płaczu, że Morze Martwe wymięka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Kazdy zyje swoim zyciem  A krytyke zostaw dla siebie  pozdro Sam siebie krytykowałeś wielokrotnie, a w tematach które zakładałeś było tyle płaczu, że Morze Martwe wymięka. chlopie sam sobie przeczysz, no wlasnie siebie krytykowalem, masz z tym problem? jak masz to sie w jezyk ugryz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Kazdy zyje swoim zyciem  A krytyke zostaw dla siebie  pozdro spoko, miłej i owocnej gry  dzieki i nawzajem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
co sie czepiacie chlopaka, kiedys mial problem, troche odpoczal i teraz wrocil 3krotnie mocniejszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
co sie czepiacie chlopaka, kiedys mial problem, troche odpoczal i teraz wrocil 3krotnie mocniejszy  psychicznie tak, ale nie mocniejszy w szczesciu do typowania bo to jest roznie, raz gora raz dół  wazne zeby sie w glowie nie pojebalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Oni teraz dla vipow maja karte za free? Jakos z 1 konta mi nie sciagali nic od dawna, a teraz na 2 koncie sami proponuja za friko karte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Kazdy zyje swoim zyciem  A krytyke zostaw dla siebie  pozdro Sam siebie krytykowałeś wielokrotnie, a w tematach które zakładałeś było tyle płaczu, że Morze Martwe wymięka. chlopie sam sobie przeczysz, no wlasnie siebie krytykowalem, masz z tym problem? jak masz to sie w jezyk ugryz  Mam problem z Twoim problemem. Nie wiem jak go potraktować. Pojechać Cię jak burą sukę, czy dać kilka rad od dobrego Wujka Pawełka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Kazdy zyje swoim zyciem  A krytyke zostaw dla siebie  pozdro Sam siebie krytykowałeś wielokrotnie, a w tematach które zakładałeś było tyle płaczu, że Morze Martwe wymięka. chlopie sam sobie przeczysz, no wlasnie siebie krytykowalem, masz z tym problem? jak masz to sie w jezyk ugryz  Mam problem z Twoim problemem. Nie wiem jak go potraktować. Pojechać Cię jak burą sukę, czy dać kilka rad od dobrego Wujka Pawełka. Pawełku daj mi rady  tylko na priv  albo mnie zgnój na forum publicznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Na to trzeba zasłużyć Daleko Ci do tego "kolego". Nie znoszę kłamstwa i buractwa. Podałem Ci rękę, olałeś. Drugiej szansy ode mnie nie będzie cieciu śmieciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Na to trzeba zasłużyć Daleko Ci do tego "kolego". Nie znoszę kłamstwa i buractwa. Podałem Ci rękę, olałeś. Drugiej szansy ode mnie nie będzie cieciu śmieciu. Nie patrz na innych tylko na siebie bo Ci z przodu ktos zajebie.I żadnej mi ręki nie podawałeś, zajmij sie sobą, odpocznij. W ogole nie zaczynalem z Tobą rozmowy a wystrzeliłeś jak talib zza skarpy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
W ogole nie zaczynalem z Tobą rozmowy a wystrzeliłeś jak talib zza skarpy. Wcześniej wjechałeś mi na priv nie wiedzieć po co. Teraz pieprzysz nie wiedzieć po co. Wcześniej myślałem, że może potrzebujesz pomocy. Teraz wiem, że potrzebujesz pomocy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Jeszcze rano mogłem zalogować się na starą wersję strony. Teraz widzę, że trzeba się logować na nową, bez możliwości wyboru stara/nowa :-(
Nie podabać mi się to być.
Lipton
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
lucmacher.....ales nerwowy jakis :):)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|