Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 44 1 2 3 4 5 43 44
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
De Bakker T.-Bemelmans R. 1

De Bakker da radę?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Nemo74
Witam.

Co na dzisiaj z chalangerów?

Narazie spróbowałem curovic 1,5 (rywalka ma przewagę breaka w 1 secie)

Craciun/Luncanu-sprobuj, bo ty dogi z debli grasz-zapamietalem

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Lajovic zaskakująco męczył tą pierwszą rundę, a Nedovyesov dwie pewne wygrane z dobrymi rywalami

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Co jak co, ale Ungur to musi być w formie finansowej po ostatnich meczach wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by CFab
Co jak co, ale Ungur to musi być w formie finansowej po ostatnich meczach wink

w finansowej tak, jak najbardziej wink

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Originally Posted by beatles
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Nemo74
Witam.

Co na dzisiaj z chalangerów?

Narazie spróbowałem curovic 1,5 (rywalka ma przewagę breaka w 1 secie)

Craciun/Luncanu-sprobuj, bo ty dogi z debli grasz-zapamietalem

Craciuny już przelamali , oby tak dalej , juz kontrowac mozna

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Originally Posted by tronk
magister daj cos z czeli szlem szlemem, trzeba jakis profit na czelach uciulac
co prawda nie gralem czelkow w tym tygodniu,ale po samej obserwacji wynikow,spotkan to nie podejmuje sie nawet podania kursu 1.1.....chujowo ze wlodar zniknal bo on ogladal streamy z czelkow z madagaskaru jak wiekszosc bukow tego nie proponowala,i jeszcze slynna ksiega z dokladnie opisanymi zawodnikami o ktorych istnieniu mialo swiadomosc moze z 5 osob wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by beatles
Originally Posted by beatles
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Nemo74
Witam.

Co na dzisiaj z chalangerów?

Narazie spróbowałem curovic 1,5 (rywalka ma przewagę breaka w 1 secie)

Craciun/Luncanu-sprobuj, bo ty dogi z debli grasz-zapamietalem

Craciuny już przelamali , oby tak dalej , juz kontrowac mozna

Wziałem za 3.25 piwo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by mln
Becker zdecydowanie jest w stanie powalczyć, grywam w tym turnieju przede wszystkim jego wygrane w pierwszym secie i dziś się też nad tym zastanawiam.
Ciorcila miał szczęście że trafił Ungura, który powinien był odpaść w pierwszej rundzie,
jakoś nie mam przekonania, bo w sumie rywali nie miał mocnych, Ungur niby nr 2 ale nie jest w formie.
Trzeba dodać, że przy podaniu Beckera rywale nie mają za bardzo nic do powiedzenia, Darcis nie miał żadnej szansy na breaka, Wloch tylko dwie, przy pierwszym podaniu wygrywa ponad 85 proc piłek, 23 asy robią wrażenie...

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
C/L 2-0

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
ja mysle nad phm, bakker, reister, busta, schoorel


Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by beatles
C/L 2-0

Ten drugi debel niby z #3 a też grają pierwszy turek razem grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
3:0 laugh

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
C/L juz 3-0 z dwoma przelamaniami

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by beatles
C/L 2-0

Ten drugi debel niby z #3 a też grają pierwszy turek razem grin
nie powiem na 100 procent, ale cos mi się przypomina,że gdzies juz spotkalem się z tym deblem

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by beatles
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by beatles
C/L 2-0

Ten drugi debel niby z #3 a też grają pierwszy turek razem grin
nie powiem na 100 procent, ale cos mi się przypomina,że gdzies juz spotkalem się z tym deblem

najprędzej itf, bo na randze chall grają 1 raz

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
C/l juz 4-0...
skontrowales juz ?czy jeszcze czekasz Green Arrow,
ja już konterka mam dość grubo 1 set...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Ja żałuję, że nie wziąłem Rodiny po 1 secie @4.00, ale utrzymala podanie tylko raz w secie i to do 30 . Teraz jedzie do zera, klasyczna podpucha

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by beatles
C/l juz 4-0...
skontrowales juz ?czy jeszcze czekasz Green Arrow,
ja już konterka mam dość grubo 1 set...

teraz to juz spokojnie czekam na koniec seta smile

Dołączył: May 2011
Posty: 118
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 118
Dobrze prawisz, Wlodar - KOzak typer, a chelków SuperKOzak, ale o tych 5 osobach to przesadziłeś. W chelach są czasami tam takie kozaki dające kasę, że na szlemach takich nigdy nie będzie.Taki Rafa Nadal, albo del Potro (jak dziś pamiętam tych 5 chelków wygranych z rzędu w Ameryce Płd. w ramach cyklu sponsorowanego przez jakiś koncern naftowy z 5-6 lat temu, albo Tsonga jak obijał na chardzie na antypodach starych wyjadaczy i leszczy) - to w chellach robili rekordy. Dzisiaj taki C. Busta rzeżbi na mąccze niemiłosiernie, także za 2-3 lata na Rolandzie ćwierć lub półfinał będzie. Najlepszymi kiedyś to chyba jednak byli Canas - po aferze dopingowej jak zamiatał na zachodniej pólkuli i oczywiście Robert Kendrick, co hard w Ameryce to finał i win.
Originally Posted by mgrblokers
Originally Posted by tronk
magister daj cos z czeli szlem szlemem, trzeba jakis profit na czelach uciulac
co prawda nie gralem czelkow w tym tygodniu,ale po samej obserwacji wynikow,spotkan to nie podejmuje sie nawet podania kursu 1.1.....chujowo ze wlodar zniknal bo on ogladal streamy z czelkow z madagaskaru jak wiekszosc bukow tego nie proponowala,i jeszcze slynna ksiega z dokladnie opisanymi zawodnikami o ktorych istnieniu mialo swiadomosc moze z 5 osob wink

Strona 3 z 44 1 2 3 4 5 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, alfa, burbon, $-man, ANZELMO), 2,800 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1