|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224 |
De Bakker T.-Bemelmans R. 1
De Bakker da radę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
Witam.
Co na dzisiaj z chalangerów? Narazie spróbowałem curovic 1,5 (rywalka ma przewagę breaka w 1 secie) Craciun/Luncanu-sprobuj, bo ty dogi z debli grasz-zapamietalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Lajovic zaskakująco męczył tą pierwszą rundę, a Nedovyesov dwie pewne wygrane z dobrymi rywalami
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Co jak co, ale Ungur to musi być w formie finansowej po ostatnich meczach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Co jak co, ale Ungur to musi być w formie finansowej po ostatnich meczach  w finansowej tak, jak najbardziej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
Witam.
Co na dzisiaj z chalangerów? Narazie spróbowałem curovic 1,5 (rywalka ma przewagę breaka w 1 secie) Craciun/Luncanu-sprobuj, bo ty dogi z debli grasz-zapamietalem Craciuny już przelamali , oby tak dalej , juz kontrowac mozna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
magister daj cos z czeli szlem szlemem, trzeba jakis profit na czelach uciulac co prawda nie gralem czelkow w tym tygodniu,ale po samej obserwacji wynikow,spotkan to nie podejmuje sie nawet podania kursu 1.1.....chujowo ze wlodar zniknal bo on ogladal streamy z czelkow z madagaskaru jak wiekszosc bukow tego nie proponowala,i jeszcze slynna ksiega z dokladnie opisanymi zawodnikami o ktorych istnieniu mialo swiadomosc moze z 5 osob 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Witam.
Co na dzisiaj z chalangerów? Narazie spróbowałem curovic 1,5 (rywalka ma przewagę breaka w 1 secie) Craciun/Luncanu-sprobuj, bo ty dogi z debli grasz-zapamietalem Craciuny już przelamali , oby tak dalej , juz kontrowac mozna Wziałem za 3.25 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Becker zdecydowanie jest w stanie powalczyć, grywam w tym turnieju przede wszystkim jego wygrane w pierwszym secie i dziś się też nad tym zastanawiam. Ciorcila miał szczęście że trafił Ungura, który powinien był odpaść w pierwszej rundzie, jakoś nie mam przekonania, bo w sumie rywali nie miał mocnych, Ungur niby nr 2 ale nie jest w formie. Trzeba dodać, że przy podaniu Beckera rywale nie mają za bardzo nic do powiedzenia, Darcis nie miał żadnej szansy na breaka, Wloch tylko dwie, przy pierwszym podaniu wygrywa ponad 85 proc piłek, 23 asy robią wrażenie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja mysle nad phm, bakker, reister, busta, schoorel
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ten drugi debel niby z #3 a też grają pierwszy turek razem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
3:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
C/L juz 3-0 z dwoma przelamaniami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
Ten drugi debel niby z #3 a też grają pierwszy turek razem  nie powiem na 100 procent, ale cos mi się przypomina,że gdzies juz spotkalem się z tym deblem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ten drugi debel niby z #3 a też grają pierwszy turek razem  nie powiem na 100 procent, ale cos mi się przypomina,że gdzies juz spotkalem się z tym deblem najprędzej itf, bo na randze chall grają 1 raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
C/l juz 4-0... skontrowales juz ?czy jeszcze czekasz Green Arrow, ja już konterka mam dość grubo 1 set...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ja żałuję, że nie wziąłem Rodiny po 1 secie @4.00, ale utrzymala podanie tylko raz w secie i to do 30 . Teraz jedzie do zera, klasyczna podpucha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
C/l juz 4-0... skontrowales juz ?czy jeszcze czekasz Green Arrow, ja już konterka mam dość grubo 1 set... teraz to juz spokojnie czekam na koniec seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: May 2011
Posty: 118 |
Dobrze prawisz, Wlodar - KOzak typer, a chelków SuperKOzak, ale o tych 5 osobach to przesadziłeś. W chelach są czasami tam takie kozaki dające kasę, że na szlemach takich nigdy nie będzie.Taki Rafa Nadal, albo del Potro (jak dziś pamiętam tych 5 chelków wygranych z rzędu w Ameryce Płd. w ramach cyklu sponsorowanego przez jakiś koncern naftowy z 5-6 lat temu, albo Tsonga jak obijał na chardzie na antypodach starych wyjadaczy i leszczy) - to w chellach robili rekordy. Dzisiaj taki C. Busta rzeżbi na mąccze niemiłosiernie, także za 2-3 lata na Rolandzie ćwierć lub półfinał będzie. Najlepszymi kiedyś to chyba jednak byli Canas - po aferze dopingowej jak zamiatał na zachodniej pólkuli i oczywiście Robert Kendrick, co hard w Ameryce to finał i win. magister daj cos z czeli szlem szlemem, trzeba jakis profit na czelach uciulac co prawda nie gralem czelkow w tym tygodniu,ale po samej obserwacji wynikow,spotkan to nie podejmuje sie nawet podania kursu 1.1.....chujowo ze wlodar zniknal bo on ogladal streamy z czelkow z madagaskaru jak wiekszosc bukow tego nie proponowala,i jeszcze slynna ksiega z dokladnie opisanymi zawodnikami o ktorych istnieniu mialo swiadomosc moze z 5 osob 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|