|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ma ktos linka do polsat sport?
dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
nalezy to sie miernotom karny kutas za druga polowe
w pierwszej 5 swietnych okazji, w drugiej jedna w ost akcji meczu a akcja gdzie nie dał karnego na Sobocie? to tez było w 2poł, to jak oni mają wygrac, karny kutas dla sedziego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Mierzejewski na spalonym tylko obronca jeden byl przed bramka a musi być gdy nie ma bramkarza dwóch obroncow  nieliczni jednak wiedzą o co 5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
A ja tam z czysto finansowych pobudek,bez cienia ironii napisze,że trzeba się poważnie zastanowić nad bramką kelnero-bankowców we wtorek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
CZarnogóra bez Jovetica,Vucinica osłabiona i zobaczcie ile mieli setek jakby był Vuci albo Jove to już 1-3 by było. Glik powinien mieć bana na kadre już kolejny raz gra piach.Benisz to samo.Skoro stawiamy na młodzież to dajcie na środek tego Salomona moze Celebana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024 |
PANOWIE BYŁ NA POZYCJI SPALONEJ< KURWA NIE BRAŁ UDZIAŁU W GRZE, LEŻAŁ PRZECIEŻ!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
nie ma co sie jarac szkoda tylko jak ktos przegral pieniadze
bo pilkarsko to jestesmy daleko w lesie ale dzisiaj bylismy lepsi i zwyciestwo sie nalezalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
he he dobre ...
najlepszy zawodnik meczu - przeciwnik. jak zawsze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Mierzejewski na spalonym tylko obronca jeden byl przed bramka a musi być gdy nie ma bramkarza dwóch obroncow  nieliczni jednak wiedzą o co 5  te przepisy są coraz bardziej poj..ne jeszcze trochę jak bramkarz wyjdzie do przodu to autobus będzie musiał stać w bramce ... chwd liniowemu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
PANOWIE BYŁ NA POZYCJI SPALONEJ< KURWA NIE BRAŁ UDZIAŁU W GRZE, LEŻAŁ PRZECIEŻ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
PANOWIE BYŁ NA POZYCJI SPALONEJ< KURWA NIE BRAŁ UDZIAŁU W GRZE, LEŻAŁ PRZECIEŻ! Master no offence ale... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
PANOWIE BYŁ NA POZYCJI SPALONEJ< KURWA NIE BRAŁ UDZIAŁU W GRZE, LEŻAŁ PRZECIEŻ! Do Kuby podał leżąc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
To jak w końcu? Pokazali stopklatkę?
Bo mi w pierwszej powtórce wydawało się, że Mierzejewski był w linii z bramkarzem, czyli spalonego nie było.
Ale chętnie zobaczyłbym jeszcze raz na spokojnie.
A ten sędzia dzisiaj parę razy nas oszukał. A najbardziej w sytuacji z karnym, gdzie urojonego spalonego gwizdnął.
Swoją drogą - Lewandowski w ostatniej sytuacji piękną piłkę wyłożył, a ten jełop Wszołek w nią nie trafił. Gdyby był piłkarzem, a nie pipą, to nie byłoby o czym dyskutować.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Mierzejewski na spalonym tylko obronca jeden byl przed bramka a musi być gdy nie ma bramkarza dwóch obroncow  nieliczni jednak wiedzą o co 5  te przepisy są coraz bardziej poj..ne jeszcze trochę jak bramkarz wyjdzie do przodu to autobus będzie musiał stać w bramce ... chwd liniowemu Ten przepis istnieje od zarania dziejów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
PANOWIE BYŁ NA POZYCJI SPALONEJ< KURWA NIE BRAŁ UDZIAŁU W GRZE, LEŻAŁ PRZECIEŻ! nie pisz juz wiecej jak nie znasz sie na definicji spalonego Mierzejewski bral udział w grze uderzył na bramke i juz w tym momencie byl spalony
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Hahah teraz polsat sport bedzie 30 min reklam puszczał bo wiedzą,ze każdy czeka i chce sie dowiedzieć co tam było w ostatniej akcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024 |
Sorry, powtórka pokazuje, że nie mam racji... Co nie zmienia faktu, że powinien uznac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Sędzia dał dupy jak młody koń  hahahah gościu teraz na tvn24  hahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
fechnerinho nie cwaniakuj tylko lepiej powiedz czemu twoje tico mozna otworzyc uniwersalnym pilotem do tv
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|