|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
wojtaszek jakie obrony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Ale co by nie było decyzja o wpuszczeniu Boćka, kosztem Batmana jak dla mnie bardzo dobra. Ja bym widzial tu Konarskiego, Bociek jak bedzie rozpisany przez strategow i przy porzadnym bloku + presja i wazne momenty to sie spali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
podrzuci ktos obraz do Chorwatek sprawny ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Jestem w szoku to co zrobiły przed chwilą serbki , kandydatki do medalu ... masakra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Teraz oszukali bułgarki ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
Ktos ogladal serbki? Co sie dzialo od stanu 21:15 w 4 secie??;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Ktos ogladal serbki? Co sie dzialo od stanu 21:15 w 4 secie??;) od 24-19 , potem serwis Serbki i punkt Bul , nastepnie na zagrywce Raaa cos tam , w kazdym razie ta najbrzydsza , no i teraz wszystkie pily do Brakocevic a ta nie mogla sie przebic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 292 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Ktos ogladal serbki? Co sie dzialo od stanu 21:15 w 4 secie??;) Ja oglądałem. Blokowały je bułgarki jak chciały. Brak rozegrania. Położyły mi wypasiony kupon. Co za k...y ... Masakra z 2:0 i to jeszcze w 4 zamiast dobić to się zaczęły zabawiać i tak to się skończyło ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Turczynki dobrze wyglądają. Niewątpliwie to jedne z faworytek tych ME
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
Polki.. Jakie one są rzadkie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
ale jaja  szacunek za 4 seta! To za ciosem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Polki ;-)
no cóż, nie pyklo.
do kasy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Panowie, nie ogladalem meczu ale z tego co widze jest pozytyw w postaci tego, ze Kasia gra w koncu na swojej nominalnej pozycji, ale jest tez drugie dno, bo na przyjeciu gralo to blondwlose beztalencie, niech mi ktos napisze, co ona zagrala...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
1.38 na Bułgarię jeszcze opłacalne? w godzinę spadło z 1.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
wszystko jest opłacalne, na dziś Bułgarki to jeden z faworytów do medali a Polska praktycznie już pakuje walizy bo sie nie nadaje na ten poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
wszystko jest opłacalne, na dziś Bułgarki to jeden z faworytów do medali a Polska praktycznie już pakuje walizy bo sie nie nadaje na ten poziom Nie przesadzajmy , że to kandydat do medali. Mają dobrego trenera ale to nie czyni ich faworytkami. Wygrały tylko przez frajerstwo zespołu serbskiego. Przez 2 pierwsze partie bułgarki nie istniały. W czwartej tylko nieudolność tego zespołu pozwoliła bułgarkom wygrać. Myślę , że bułgarki są w stanie namieszać ale nie na medale. Jak zwykle faworytki do medali to Rosja , Turcja , Włochy , gospodynie Niemcy i Serbia która ma ogromny potencjał w ofensywnie i myślę , że ten mecz to jednorazowa wpadka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Bułgarki -1,5 z pocalowaniem raczki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Bułgarki -1,5 z pocalowaniem raczki Niby Bułgarki pewniak ale ja jakos trzymam sie z dala od tego meczu. @1.5 jakie wczoraj dal marathon to byl uczciwy kurs. To co jest teraz to juz gruba przesada. Ok Polki nic nie graja ale na gre Bulgarii nie mozna patrzec jedynie przez różowe okulary bo maja pare mankamentow. Jezeli Nasze będą agresywnie zagrywac i trafiac to moze byc roznie. Jedyne co bym tu gral to POL +10.5 a będzie pewno więcej. Takie moje zdanie i pewnie większość się z nim nie zgadza 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|