|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Bardzo słuszna decyzja od 27 lat oglądam żużel i zawsze był z tym problem.
Brawo sędzia bez znaczenia komu się kibicuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
wlokniarz znow od poczatku nie fair jezdzi i wszystko na sedziego zrzuca. teraz jaki kolwiek kontakt miedzy zawodnikami to bedzie placz medalikow. dobrze ze szuminski nie jezdzi bo dla mnie to kawal chama co stwierdzilem po meczu jak zielona tam jezdzila
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Po meczu... w biegach z Szumina puste pole bedzie.
Jebani drukarze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
wlokniarz znow od poczatku nie fair jezdzi i wszystko na sedziego zrzuca. teraz jaki kolwiek kontakt miedzy zawodnikami to bedzie placz medalikow. dobrze ze szuminski nie jezdzi bo dla mnie to kawal chama co stwierdzilem po meczu jak zielona tam jezdzila Bez przesady ... w każdej drużynie są tacy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
jebani drukarze zamiast dac 10 pkt szombierskiemu za wrazenie artystyczne to go sedzia wykluczyl. skandal
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
w kontekscie takiego meczu czyli polfinalu takie wykluczenie to w zasadzie oddanie zwyciestwa gosciom... niby Szumina sie polozyl i rozumiem decyzje, a zdrugiej to przeciez nie wiadomo na 100%... dla mnie troche za mocna decyzja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
w kontekscie takiego meczu czyli polfinalu takie wykluczenie to w zasadzie oddanie zwyciestwa gosciom... niby Szumina sie polozyl i rozumiem decyzje, a zdrugiej to przeciez nie wiadomo na 100%... dla mnie troche za mocna decyzja Może złe porównanie ale to tak jakbyśmy pisali,że w finale w piłkę sędzia nie da czerwonej kartki i nie podyktuje karnego. bo w zasadzie już po meczu. Można gdybać,że Szumina dzisiaj zrobiłby max 4 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
jebani drukarze zamiast dac 10 pkt szombierskiemu za wrazenie artystyczne to go sedzia wykluczyl. skandal Wyjdz i zamilcz. Czaje tydzien temu slusznie wykluczyl nie? Z Emilem to sytuacja sporna 50/50. A teraz mogl dac wykluczenie z biegu i zolta. Ale nie, trzeba wydrukowac. Przeciez wiadomo ze ze po takiej decyzji jest koniec meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
czaja tydzien temu byl 3/4 motocykla za przedpelskim i w tym momencie jak juz stracil pozycje chcial sie zalozyc na niego wiec o co ci chodzi. maja berka zrobic jak cie dotkne to przegrywasz. teraz jak ktos kogos bedzie wyprzedzal to wystraczy ze wyprzedzany klepnie go w plecy i powie ze byl kontakt i trzeba wyprzedzajacego wykluczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Jakos w trakcie sezonu nie bylo za cos takiego wykluczenia na cale zawodu i nagle dzis trzeba takie zachowania tepic? Akurat w polfinale nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
w lublinie bylo i bylo glosno o tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
No jest po meczu.
Zgadzam się z ssaczem , z Emilem sporna , ale dla mnie z Czają to zależne od sędziego.
Szuminie też bym dał żółtą , bo nie wiadomo co się tam działo.
DARCY Lecisz !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
czaja tydzien temu byl 3/4 motocykla za przedpelskim i w tym momencie jak juz stracil pozycje chcial sie zalozyc na niego wiec o co ci chodzi. maja berka zrobic jak cie dotkne to przegrywasz. teraz jak ktos kogos bedzie wyprzedzal to wystraczy ze wyprzedzany klepnie go w plecy i powie ze byl kontakt i trzeba wyprzedzajacego wykluczyc Widze ze jestes ekspertem od wszystkiego. Jakos wszyscy w studiu wtedy mowili ze Przedpelski powinien zostac wykluczony. Nie ja, nie kibice Wlokniarza. Zuzlowcy innych klubow w studiu i komentatorzy mowili ze decyzja z dupy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
a najgorsze w tym ze kmiotki sie nakrecaja, jada do Torunia z mysla smierc albo zwyciestwo i od razu w 1 biegu laguta wpierdala w bande a jak przeciwnik stawia opor i przyjmuje wyzwanie to medalikowy placz. on mnie dotknol
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
a dzis co mowia? cugowski expert i pozal sie boze komentatorzy a ulamek ma byc obiektywny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
SSaczu przez wykluczenie juniora przegraliście??
Mógł teraz dać żołtą i wykluczenie ale dla mnie to również było niesportowe zachowanie.
ROzmawiamy tak jakby Szumina miał zdobyć 10 pkt a popatrz co robi Łaguta 1,1 to o co chodzi??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
czaja tydzien temu byl 3/4 motocykla za przedpelskim i w tym momencie jak juz stracil pozycje chcial sie zalozyc na niego wiec o co ci chodzi. maja berka zrobic jak cie dotkne to przegrywasz. teraz jak ktos kogos bedzie wyprzedzal to wystraczy ze wyprzedzany klepnie go w plecy i powie ze byl kontakt i trzeba wyprzedzajacego wykluczyc Widze ze jestes ekspertem od wszystkiego. Jakos wszyscy w studiu wtedy mowili ze Przedpelski powinien zostac wykluczony. Nie ja, nie kibice Wlokniarza. Zuzlowcy innych klubow w studiu i komentatorzy mowili ze decyzja z dupy. moze trzeba bylo raczej ogladac a nie sluchac dzikowskiego i czaji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Dobra cisza juz. Koniec karmienia trola.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|