|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
co ten winiar robi  to jest ława ewidentna w jego przypadku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
masakra polacy chyba nie wyjdą z 20 w żadnym secie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Winiarski tragedia dzisiaj szkoda oczu na niego.Brak lidera samca alfa czytaj -Kurek i gra się nie lepi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Tym bardziej czekam na ME.Zobaczymy czy z tym trenerem stac Polaków jeszcze na jakiś medal gramy u siebie i minimum finał musi być.Brąz to będzie kompromitacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Medal? Serbowie już nam pokazali u siebie jak daleko nam do medalu, to samo robią teraz Ruskie... zostali jeszcze włosi, belgowie, francuzi, ekipy na naszym poziomie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Medal? Serbowie już nam pokazali u siebie jak daleko nam do medalu, to samo robią teraz Ruskie... zostali jeszcze włosi, belgowie, francuzi, ekipy na naszym poziomie zamiast belgii - bulgarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Medal? Serbowie już nam pokazali u siebie jak daleko nam do medalu, to samo robią teraz Ruskie... zostali jeszcze włosi, belgowie, francuzi, ekipy na naszym poziomie Z Serbia był sparing wiec nikt na poważnie nie gra.Nasi trenowali nowe ustawienie,akcje itd. Belgowie?? chyba z Bułgarią Belgów pomyliłeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
ruskie 2-0, wg obliczen komentatorow kto wygra tego seta ten wygra memorial
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Dla mnie brąz z tą drużyną przy takich zawirowaniach to będzie mega sukces Trzeba powiedzieć jasno że w takiej formie to nie nawiążemy walki z Bułgarią Rosją włochami a czuje że będziemy mieli kłopoty z drużynami pokroju francy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Zapomniałęm jeeszcze O Serbach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Nasi obsrani maksymalnie przy zagrywce musera  i tak od początku meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Jak WIniar na ME bedzie grał taki piach to mam nadzieje,ze skończy jak gwiazdor Bartman,któy mówił,ze trener się zmienił i przez to ich mentalność to dziwne,ze teraz ma taką mentalność,ze z kadry wyleciał  w reklamach to potrafił zagrać...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Medal? Serbowie już nam pokazali u siebie jak daleko nam do medalu, to samo robią teraz Ruskie... zostali jeszcze włosi, belgowie, francuzi, ekipy na naszym poziomie Z Serbia był sparing wiec nikt na poważnie nie gra.Nasi trenowali nowe ustawienie,akcje itd. Belgowie?? chyba z Bułgarią Belgów pomyliłeś  nie no tak se dla jaj przegrali 3 mecze pod rząd z faworytem do podium, nowe zagrania to się cwiczy z drużynami pokroju danii albo białorusi, ofc bułgarze też nam sprawią dużo problemów
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Bułgarki się posypały z 20-19 na 20-24  w trzecim idzie ostro na nie - będą wkurzone i wygraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Medal? Serbowie już nam pokazali u siebie jak daleko nam do medalu, to samo robią teraz Ruskie... zostali jeszcze włosi, belgowie, francuzi, ekipy na naszym poziomie Z Serbia był sparing wiec nikt na poważnie nie gra.Nasi trenowali nowe ustawienie,akcje itd. Belgowie?? chyba z Bułgarią Belgów pomyliłeś  nie no tak se dla jaj przegrali 3 mecze pod rząd z faworytem do podium, nowe zagrania to się cwiczy z drużynami pokroju danii albo białorusi, ofc bułgarze też nam sprawią dużo problemów ALe przecież oni byli po cięzkich treningach nogi nie niosły tak jak powinny.Pamiętasz jak było na sparingu z Australią ok 1-1,5 roku temu identyczna sytuacja było widać,ze męczą się strasznie i wtedy też byli po takim treningu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Siatkarze wiedzą,ze po LŚ 2013 mają coś do udowodnienia.Oni to mogli na LŚ a na ME to oni muszą, tym bardziej,ze gramy u siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
wrr beznadziejna gra co nasi się nakręcą na grę to jakiś fujar psuje flotem serwis albo atakuje na czystej siatce w aut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
ten Spirdonov nieźle wygląda  musi ostro walić w gaz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|