Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Bardzo słuszna decyzja od 27 lat oglądam żużel i zawsze był z tym problem.

Brawo sędzia bez znaczenia komu się kibicuje.


Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
wlokniarz znow od poczatku nie fair jezdzi i wszystko na sedziego zrzuca. teraz jaki kolwiek kontakt miedzy zawodnikami to bedzie placz medalikow. dobrze ze szuminski nie jezdzi bo dla mnie to kawal chama co stwierdzilem po meczu jak zielona tam jezdzila

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Po meczu... w biegach z Szumina puste pole bedzie.

Jebani drukarze.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by magic321
wlokniarz znow od poczatku nie fair jezdzi i wszystko na sedziego zrzuca. teraz jaki kolwiek kontakt miedzy zawodnikami to bedzie placz medalikow. dobrze ze szuminski nie jezdzi bo dla mnie to kawal chama co stwierdzilem po meczu jak zielona tam jezdzila

Bez przesady ... w każdej drużynie są tacy.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
jebani drukarze zamiast dac 10 pkt szombierskiemu za wrazenie artystyczne to go sedzia wykluczyl. skandal

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
w kontekscie takiego meczu czyli polfinalu takie wykluczenie to w zasadzie oddanie zwyciestwa gosciom... niby Szumina sie polozyl i rozumiem decyzje, a zdrugiej to przeciez nie wiadomo na 100%... dla mnie troche za mocna decyzja

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Czaja crazy
Łaguta crazy

grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Ward dziś 15 zrobi

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by hallik
w kontekscie takiego meczu czyli polfinalu takie wykluczenie to w zasadzie oddanie zwyciestwa gosciom... niby Szumina sie polozyl i rozumiem decyzje, a zdrugiej to przeciez nie wiadomo na 100%... dla mnie troche za mocna decyzja

Może złe porównanie ale to tak jakbyśmy pisali,że w finale w piłkę sędzia nie da czerwonej kartki i nie podyktuje karnego. bo w zasadzie już po meczu.

Można gdybać,że Szumina dzisiaj zrobiłby max 4 pkt.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by magic321
jebani drukarze zamiast dac 10 pkt szombierskiemu za wrazenie artystyczne to go sedzia wykluczyl. skandal


Wyjdz i zamilcz.

Czaje tydzien temu slusznie wykluczyl nie?

Z Emilem to sytuacja sporna 50/50.

A teraz mogl dac wykluczenie z biegu i zolta. Ale nie, trzeba wydrukowac. Przeciez wiadomo ze ze po takiej decyzji jest koniec meczu.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
czaja tydzien temu byl 3/4 motocykla za przedpelskim i w tym momencie jak juz stracil pozycje chcial sie zalozyc na niego wiec o co ci chodzi. maja berka zrobic jak cie dotkne to przegrywasz.
teraz jak ktos kogos bedzie wyprzedzal to wystraczy ze wyprzedzany klepnie go w plecy i powie ze byl kontakt i trzeba wyprzedzajacego wykluczyc

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Jakos w trakcie sezonu nie bylo za cos takiego wykluczenia na cale zawodu i nagle dzis trzeba takie zachowania tepic? Akurat w polfinale nie?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
w lublinie bylo i bylo glosno o tym

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
No jest po meczu.

Zgadzam się z ssaczem , z Emilem sporna , ale dla mnie z Czają to zależne od sędziego.

Szuminie też bym dał żółtą , bo nie wiadomo co się tam działo.

DARCY Lecisz !

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by magic321
czaja tydzien temu byl 3/4 motocykla za przedpelskim i w tym momencie jak juz stracil pozycje chcial sie zalozyc na niego wiec o co ci chodzi. maja berka zrobic jak cie dotkne to przegrywasz.
teraz jak ktos kogos bedzie wyprzedzal to wystraczy ze wyprzedzany klepnie go w plecy i powie ze byl kontakt i trzeba wyprzedzajacego wykluczyc


Widze ze jestes ekspertem od wszystkiego.

Jakos wszyscy w studiu wtedy mowili ze Przedpelski powinien zostac wykluczony. Nie ja, nie kibice Wlokniarza. Zuzlowcy innych klubow w studiu i komentatorzy mowili ze decyzja z dupy.


Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
a najgorsze w tym ze kmiotki sie nakrecaja, jada do Torunia z mysla smierc albo zwyciestwo i od razu w 1 biegu laguta wpierdala w bande a jak przeciwnik stawia opor i przyjmuje wyzwanie to medalikowy placz. on mnie dotknol

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
a dzis co mowia? cugowski expert i pozal sie boze komentatorzy a ulamek ma byc obiektywny?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
SSaczu przez wykluczenie juniora przegraliście??

Mógł teraz dać żołtą i wykluczenie ale dla mnie to również było niesportowe zachowanie.

ROzmawiamy tak jakby Szumina miał zdobyć 10 pkt a popatrz co robi Łaguta 1,1 to o co chodzi??

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by magic321
czaja tydzien temu byl 3/4 motocykla za przedpelskim i w tym momencie jak juz stracil pozycje chcial sie zalozyc na niego wiec o co ci chodzi. maja berka zrobic jak cie dotkne to przegrywasz.
teraz jak ktos kogos bedzie wyprzedzal to wystraczy ze wyprzedzany klepnie go w plecy i powie ze byl kontakt i trzeba wyprzedzajacego wykluczyc


Widze ze jestes ekspertem od wszystkiego.

Jakos wszyscy w studiu wtedy mowili ze Przedpelski powinien zostac wykluczony. Nie ja, nie kibice Wlokniarza. Zuzlowcy innych klubow w studiu i komentatorzy mowili ze decyzja z dupy.
moze trzeba bylo raczej ogladac a nie sluchac dzikowskiego i czaji

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Dobra cisza juz. Koniec karmienia trola.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, kamel, forty, burbon), 2,515 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,346
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1