|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
level przy zbiórkach u Polaków widze nadal wysoki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
Krstic chyba mecz z ławki sobie oglądnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Dzisiaj z celnością naszych trochę lepiej. Tyle , że rywalowi zależy tak na wygranej jak w towarzyskich meczach. Jak się uda to okej ... nie zwalaj na to ze slowency o nic nie graja, nasi dobrze zaczeli bo dobrze graja jak narazie, slowency u siebie graja motywowac ich nie trzeba do zadnego meczu. Gra się jak przeciwnik pozwoli. Słoweńcy też muszą oszczędzać się , turniej jest długi i przyjdzie jeszcze im zagrać kilka ważnych meczy. Możliwe , że będą jeszcze pojedynki w których będzie ważyć się sprawa medali. Więc , mi nikt niech nie opowiada , że słoweńcy dzisiaj grają na 100%. Grają na pół gwizdka , uda się to się uda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Polska z Rosją rywalizuja o miano nienajgorzszej ekipy turnieju, dawac tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Polska jeszcze ani razu nie przegrywała w tym meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Rosjanów widziałem. Są słabi ale naszych nic nie przebije. Nawet ostatni mecz nie zamaże tego co pokazali. Nie chcę być złośliwy, bo pewnie chłopacy chcieli zagrać lepiej to poprzednie mecze ale nie wyszło. Trudno. Myślę , że trener ma swój poważny udział w tym. Nie wiem czy jakaś jest obrana taktyka czy nie. Po pierwszych pojedynkach jeden z komentatorów mówił , że trener miał dosyć prostą taktykę grać na wysokich lampego i gortata a oni sobie poradzą ( taktyka jak w latach 60). Jeśli to prawda to kolesia powinni na taczkach wypieprzyć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Rosjanów widziałem. Są słabi ale naszych nic nie przebije. Nawet ostatni mecz nie zamaże tego co pokazali. Nie chcę być złośliwy, bo pewnie chłopacy chcieli zagrać lepiej to poprzednie mecze ale nie wyszło. Trudno. Myślę , że trener ma swój poważny udział w tym. Nie wiem czy jakaś jest obrana taktyka czy nie. Po pierwszych pojedynkach jeden z komentatorów mówił , że trener miał dosyć prostą taktykę grać na wysokich lampego i gortata a oni sobie poradzą ( taktyka jak w latach 60). Jeśli to prawda to kolesia powinni na taczkach wypieprzyć... to było gołym okiem widać,wszystko na Gortata i Lampe a kiedy po 3 meczach sie skapnął że to nieprzynosi skutku,zobaczył że ma innych na ławce,przykre.I po eurobaskecie,a niemusiało sie to tak skończyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Człowiek się z nich śmieje ale tak naprawdę trener nakreśla taktykę , gra nie przynosi skutku. Zawodnicy są w szoku , nie wiedzą co robić z piłką i tak to wygląda. Lampe gra straszną padake a jeszcze niedawno śmigał nieźle. Koszarek to też niezły rozgrywający ale co tutaj się dziwić jak trener nie ma pomysłu na grę. Widać to było przy każdej akcji granej przez polaków...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Polska jeszcze ani razu nie przegrywała w tym meczu z czechami tez nie przegrywalismy przez 90 procent meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Człowiek się z nich śmieje ale tak naprawdę trener nakreśla taktykę , gra nie przynosi skutku. Zawodnicy są w szoku , nie wiedzą co robić z piłką i tak to wygląda. Lampe gra straszną padake a jeszcze niedawno śmigał nieźle. Koszarek to też niezły rozgrywający ale co tutaj się dziwić jak trener nie ma pomysłu na grę. Widać to było przy każdej akcji granej przez polaków... Trener może rozrysować co chce jak ma tak chujowego rozgrywającego to mało można zrobić. Gortat i Lampe faktycznie nie są w formie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Kurwa,STOŻEK niech lepiej zejdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
jak na polskie warunki Koszarek i tak jest optymalnym rozgrywającym ,w sensie lepszego nieznajdziesz. Choc ja wole Szubarge ,zawsze sie wciśnie pod kosz jak trzeba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Przepraszam, ale ten Lampe to jest KURWA tragiczny. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
jak na polskie warunki Koszarek i tak jest optymalnym rozgrywającym ,w sensie lepszego nieznajdziesz. Choc ja wole Szubarge ,zawsze sie wciśnie pod kosz jak trzeba. Wyjebać Kelatiego i brać czarnego rozgrywającego tak jak to robi więszkość innych drużyn
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
moze byc tylko jeden czarny? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
moze byc tylko jeden czarny?  tylko jeden naturalizowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
moze byc tylko jeden czarny?  tylko jeden naturalizowany wow niewiedzialem nawet o tym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
no i pokazali nam jak sie robi ostatnia akcje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Ja Belgów biorę... Nie widziałem jeszcze francuzów , parker gra >?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Przepraszam, ale ten Lampe to jest KURWA tragiczny.  Przepraszam, gdybyś go widział w sezonie w Caji Laboral Vitoria.  Nie dziwi mnie ze Barca po niego sięgnęła 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|