Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
level przy zbiórkach u Polaków widze nadal wysoki laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Krstic chyba mecz z ławki sobie oglądnie frown

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Tomeeekkk
Dzisiaj z celnością naszych trochę lepiej. Tyle , że rywalowi zależy tak na wygranej jak w towarzyskich meczach. Jak się uda to okej ...

nie zwalaj na to ze slowency o nic nie graja, nasi dobrze zaczeli bo dobrze graja jak narazie, slowency u siebie graja motywowac ich nie trzeba do zadnego meczu.

Gra się jak przeciwnik pozwoli. Słoweńcy też muszą oszczędzać się , turniej jest długi i przyjdzie jeszcze im zagrać kilka ważnych meczy. Możliwe , że będą jeszcze pojedynki w których będzie ważyć się sprawa medali. Więc , mi nikt niech nie opowiada , że słoweńcy dzisiaj grają na 100%. Grają na pół gwizdka , uda się to się uda...

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Polska z Rosją rywalizuja o miano nienajgorzszej ekipy turnieju, dawac tam boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Polska jeszcze ani razu nie przegrywała w tym meczu

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Rosjanów widziałem. Są słabi ale naszych nic nie przebije. Nawet ostatni mecz nie zamaże tego co pokazali. Nie chcę być złośliwy, bo pewnie chłopacy chcieli zagrać lepiej to poprzednie mecze ale nie wyszło. Trudno. Myślę , że trener ma swój poważny udział w tym. Nie wiem czy jakaś jest obrana taktyka czy nie. Po pierwszych pojedynkach jeden z komentatorów mówił , że trener miał dosyć prostą taktykę grać na wysokich lampego i gortata a oni sobie poradzą ( taktyka jak w latach 60). Jeśli to prawda to kolesia powinni na taczkach wypieprzyć...

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by Tomeeekkk
Rosjanów widziałem. Są słabi ale naszych nic nie przebije. Nawet ostatni mecz nie zamaże tego co pokazali. Nie chcę być złośliwy, bo pewnie chłopacy chcieli zagrać lepiej to poprzednie mecze ale nie wyszło. Trudno. Myślę , że trener ma swój poważny udział w tym. Nie wiem czy jakaś jest obrana taktyka czy nie. Po pierwszych pojedynkach jeden z komentatorów mówił , że trener miał dosyć prostą taktykę grać na wysokich lampego i gortata a oni sobie poradzą ( taktyka jak w latach 60). Jeśli to prawda to kolesia powinni na taczkach wypieprzyć...
to było gołym okiem widać,wszystko na Gortata i Lampe a kiedy po 3 meczach sie skapnął że to nieprzynosi skutku,zobaczył że ma innych na ławce,przykre.I po eurobaskecie,a niemusiało sie to tak skończyć.

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Człowiek się z nich śmieje ale tak naprawdę trener nakreśla taktykę , gra nie przynosi skutku. Zawodnicy są w szoku , nie wiedzą co robić z piłką i tak to wygląda. Lampe gra straszną padake a jeszcze niedawno śmigał nieźle. Koszarek to też niezły rozgrywający ale co tutaj się dziwić jak trener nie ma pomysłu na grę. Widać to było przy każdej akcji granej przez polaków...

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by Sensei65
Polska jeszcze ani razu nie przegrywała w tym meczu
z czechami tez nie przegrywalismy przez 90 procent meczu laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Tomeeekkk
Człowiek się z nich śmieje ale tak naprawdę trener nakreśla taktykę , gra nie przynosi skutku. Zawodnicy są w szoku , nie wiedzą co robić z piłką i tak to wygląda. Lampe gra straszną padake a jeszcze niedawno śmigał nieźle. Koszarek to też niezły rozgrywający ale co tutaj się dziwić jak trener nie ma pomysłu na grę. Widać to było przy każdej akcji granej przez polaków...

Trener może rozrysować co chce jak ma tak chujowego rozgrywającego to mało można zrobić. Gortat i Lampe faktycznie nie są w formie.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Kurwa,STOŻEK niech lepiej zejdzie...

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
jak na polskie warunki Koszarek i tak jest optymalnym rozgrywającym ,w sensie lepszego nieznajdziesz. Choc ja wole Szubarge ,zawsze sie wciśnie pod kosz jak trzeba.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Przepraszam, ale ten Lampe to jest KURWA tragiczny. smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by vamos rafa
jak na polskie warunki Koszarek i tak jest optymalnym rozgrywającym ,w sensie lepszego nieznajdziesz. Choc ja wole Szubarge ,zawsze sie wciśnie pod kosz jak trzeba.

Wyjebać Kelatiego i brać czarnego rozgrywającego tak jak to robi więszkość innych drużyn

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
moze byc tylko jeden czarny? laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Roger #17
moze byc tylko jeden czarny? laugh

tylko jeden naturalizowany

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Roger #17
moze byc tylko jeden czarny? laugh

tylko jeden naturalizowany
wow niewiedzialem nawet o tym smile

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
no i pokazali nam jak sie robi ostatnia akcje

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Ja Belgów biorę... Nie widziałem jeszcze francuzów , parker gra >?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Gaske
Przepraszam, ale ten Lampe to jest KURWA tragiczny. smile

Przepraszam, gdybyś go widział w sezonie w Caji Laboral Vitoria. smile Nie dziwi mnie ze Barca po niego sięgnęła smile

Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, burbon, forty, Lukasz111, alfa, cigar), 1,869 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1