|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Czysto obiektywnie, bez zadnego szowinizmu, powinni upieprzyc kasy kobietom tak lekko o 40%. jasne że tak. I jeszcze te pierdolenie o podwyżkach dla kobiet ze strony min Radwańskiej ,co za szowinizm. Świetny przykład jak Rafa z Djokiem na AO 2012 grali 6 godzin a Azarenka zamiotła sprawe w godzine i gdzie tu sprawiedliwość. Powinni mieć stawki godzinowe, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Rafa bierz się ostro za pajaca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
amerykanie mają ostro wyjebane na finał w poniedziałek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Czysto obiektywnie, bez zadnego szowinizmu, powinni upieprzyc kasy kobietom tak lekko o 40%. jasne że tak. I jeszcze te pierdolenie o podwyżkach dla kobiet ze strony min Radwańskiej ,co za szowinizm. Świetny przykład jak Rafa z Djokiem na AO 2012 grali 6 godzin a Azarenka zamiotła sprawe w godzine i gdzie tu sprawiedliwość. Powinni mieć stawki godzinowe,  hehehe, na warunkach polskich, 8 zl /godz brutto ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Rafa bierz się ostro za pajaca  Zaraz ktoś napiszę, żeby Djoko grzebodupca rozjebał i zaczniecie swoją internetową walkę w finale US Open. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Rafa bierz się ostro za pajaca  Zaraz ktoś napiszę, żeby Djoko grzebodupca rozjebał i zaczniecie swoją internetową walkę w finale US Open.  hehe gdzie ten cfaniak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Czysto obiektywnie, bez zadnego szowinizmu, powinni upieprzyc kasy kobietom tak lekko o 40%. jasne że tak. I jeszcze te pierdolenie o podwyżkach dla kobiet ze strony min Radwańskiej ,co za szowinizm. Świetny przykład jak Rafa z Djokiem na AO 2012 grali 6 godzin a Azarenka zamiotła sprawe w godzine i gdzie tu sprawiedliwość. Powinni mieć stawki godzinowe,  hehehe, na warunkach polskich, 8 zl /godz brutto ?  U kobiet. U facetów 10zł/h. Poczuliby co to ciężka praca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Rafa bierz się ostro za pajaca  Nie spinaj się. Docen klase obu. Albo wyjdz z klasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
rzut moneta mu nie wyszedl 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386 |
Rafa bierz się ostro za pajaca  Zaraz ktoś napiszę, żeby Djoko grzebodupca rozjebał i zaczniecie swoją internetową walkę w finale US Open.  tak jest! niech jedzie rowosmyracza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Hiszpanski Byk Rafa Grzebodup Nadal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Czy ja dobrze widzę na bet365 dali serwis Djoko wygrana 1.1 przegrana 7.0 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jak już o finansach to świeża wypowiedź Toniego Nadala: ""I think it's wrong for that much money to be paid, but not just for Bale – sometimes I also think what Rafael, Tata Martino or Xavi earn is over the top. More so when you look at the fact that a First Division coach earns much more to manage 20 people than a Prime Minister does. We live in a crazy world." PS. Leszek Sidor na majku, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
dobra,odłaczam sie i życze powodzenia grającym . Moja kula pokazuje 3;0 dla Rafała. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Rafa zgarnie dodatkowo 1milion $ jesli wygra za to ze wygral Us Series
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wiadomo kto będzie komentował? oby Sidor  Oby ten as od skrotow z Eliminacji z piatku. I w takim samym stanie   http://wyborcza.pl/1,75478,14566874,Widzowie__Czy_komentator_byl_trzezwy__Eurosport__Przepraszamy_.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nadal niby taki czlowiek z topu, a angielski kaleczy gorzej niz ja. jest na tyle dobry ze ma na to wyjebanie Moze potrafi wykurwiscie grac w tenisa, ale jezeli chodzi o inne aspekty - sadzac po tym ile uczyl sie tego angielskieg - jest tumanem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Rafa bierz się ostro za pajaca  Nie spinaj się. Docen klase obu. Albo wyjdz z klasy  chyba z klasą 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386 |
widziałem drogę Nadala do finału... no toż to jak w jakimś czelku obsada...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: May 2013
Posty: 104 |
Panowie poproszę linka do Rafy z polskim komentarzem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|