|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3 |
przeglądając programy natrafiłem na TVN, uwagę przykuł Piszczek. Normalnie nie oglądam tego badziewia. a co oglądasz? Tylko pornusy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Na Polsat Sport studio pomeczowe.... Borek, Kołtoń, Kowal , Dziekanowski
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Najgorsze że ten Wojewódzki myśli że jest śmieszny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
przeglądając programy natrafiłem na TVN, uwagę przykuł Piszczek. Normalnie nie oglądam tego badziewia. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Piszcek u Wojewódzkiego... lipa straszna, kto go jeszcze ogląda  hehe normalny koles w tv i lipa... pewnie placzesz za tancem z gwiazdami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
przeglądając programy natrafiłem na TVN, uwagę przykuł Piszczek. Normalnie nie oglądam tego badziewia. [ Linked Image] buahhahahaha 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Piszcek u Wojewódzkiego... lipa straszna, kto go jeszcze ogląda  hehe normalny koles w tv i lipa... pewnie placzesz za tancem z gwiazdami oczywiscie pisze o piszczku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
przeglądając programy natrafiłem na TVN, uwagę przykuł Piszczek. Normalnie nie oglądam tego badziewia. a co oglądasz? Tylko pornusy? tak. ps. ile dzisiaj przegrałeś, że taki nerwowy jesteś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
czy bet365 wam coś rozliczył przez ostatnie 15 minut? U mnie wszystko wisi (tenis, cos z pilki), choc mecze z live jz zniknęły, a wynik dawno znany komuś bet365 coś rozliczył, czy tylko mi wiszą?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
czy bet365 wam coś rozliczył przez ostatnie 15 minut? U mnie wszystko wisi (tenis, cos z pilki), choc mecze z live jz zniknęły, a wynik dawno znany komuś bet365 coś rozliczył, czy tylko mi wiszą? mi również wiszą 3 kupony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
Piszcek u Wojewódzkiego... lipa straszna, kto go jeszcze ogląda  hehe normalny koles w tv i lipa... pewnie placzesz za tancem z gwiazdami oczywiscie pisze o piszczku a ja oczywiście o wojewódzkim. ok niechce mi sie juz na ten temat pisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Piszcek u Wojewódzkiego... lipa straszna, kto go jeszcze ogląda  TY  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
przeglądając programy natrafiłem na TVN, uwagę przykuł Piszczek. Normalnie nie oglądam tego badziewia. a co oglądasz? Tylko pornusy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
czy bet365 wam coś rozliczył przez ostatnie 15 minut? U mnie wszystko wisi (tenis, cos z pilki), choc mecze z live jz zniknęły, a wynik dawno znany komuś bet365 coś rozliczył, czy tylko mi wiszą? mi również wiszą 3 kupony mi więcej - wszystko, co konczyło się przez ostatnie pol godziny ... i nawet nie mam za co Pandzić dołożyć grubiej (i break poszedl sie jeb..). Ale bede twardy - nie wplace do nich nic ... poczekam az rozlicza cos
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
lewandowskiemu rzeczywiscie juz odbija. po golu, na ktory trzeba bylo czekac wiele godzin jakies idiotyczne gesty do kibicow, na wesele zaprasza celebrytow, ktorych poznal przypadkiem. zimoch ma racje, mu potrzeba psychologa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
czy bet365 wam coś rozliczył przez ostatnie 15 minut? U mnie wszystko wisi (tenis, cos z pilki), choc mecze z live jz zniknęły, a wynik dawno znany komuś bet365 coś rozliczył, czy tylko mi wiszą? mi również wiszą 3 kupony mi więcej - wszystko, co konczyło się przez ostatnie pol godziny ... i nawet nie mam za co Pandzić dołożyć grubiej (i break poszedl sie jeb..). Ale bede twardy - nie wplace do nich nic ... poczekam az rozlicza cos Nie wiem co to `` Pandzic``, ale sądząc po słowie ``break`` chyba chodzi Ci o Tenis...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Piszcek u Wojewódzkiego... lipa straszna, kto go jeszcze ogląda  Conrad 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
swoja droga ciekawe co lewandowski zrobil piszczkowi i blaszczykowskiemu albo na odwrot, ze tak sie nienawidza. albo to moze roznica charakterow. lewemu odbilo troche, a reszta jakos trzezwiej stapa po ziemi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3 |
kurde ta Grzeszczak ma niezły głosik, zaspiewała utwór Whitney Houston
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|