|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371 |
Diego Sebastian Schwartzman trzeba pochylić sie nad tym nazwiskiem 2.25 2 set. w końcówce pierwszego juz zaczał łapać się na szprycę  Warto sie było pochylić, ale to jast jawny wał bo w bajki nie wierzę. Juz wiem dlaczego bet365 nie wystawił kursów ładne jaja w 3 secie już po breaku obaj mają ktoś na live ładne kokosy zbija 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
tak już nawet 3 break 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
to nie przypadek ze mecz centralnego kortu a nie ma go na bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
to nie przypadek ze mecz centralnego kortu a nie ma go na bet365 tez tak uważam, przed meczem 14 na argentyna, po 1 secie mimo lepszej od czecha konćowki przed 2 setem kursy byly 2.25 na seta Argentyna i 3,40 na mecz, a po pierwszym breaku odrazu 1,09 na seta 2 seta i 1,65 na mecz. Zupelnie dla mnie nie zrozumiale kursy po rozegraniu 1 seta. dlatego odrazu napisalem na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
to nie przypadek ze mecz centralnego kortu a nie ma go na bet365 tez tak uważam, przed meczem 1.4 na argentyna, po 1 secie mimo lepszej od czecha konćowki przed 2 setem kursy byly 2.25 na seta Argentyna i 3,40 na mecz, a po pierwszym breaku odrazu 1,09 na seta 2 seta i 1,65 na mecz. Zupelnie dla mnie nie zrozumiale kursy po rozegraniu 1 seta. dlatego odrazu napisalem na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
buhahahha ozaki co zrobila boze drogi jak mozna w taju przy 4-4 taki blad odwalic
i 4-6 od razy, gin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
buhahahha ozaki co zrobila boze drogi jak mozna w taju przy 4-4 taki blad odwalic
i 4-6 od razy, gin widziałem meczową, to się do waatsa nadaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
przy meczowej na pusty kort nie trafila, na jaka cholere sie pchasz w zawodowego tenisa jak grac nie potrafisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Didukh dobry.. nie doceniłem w półfinale, ale w finale dał się odkuć .. trzeba zapamiętać nazwisko, bo na challengerseries wydaje się dość mocny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Szwarcman izzi, mozna na spokoju isc na pakerke
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
vagnozzi z bedene kolejny mecz na centralnym do ktorego bet nie daje live, malo tego nawet przedmeczowych nie bylo, przypadek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224 |
Stebe C.-M.-Marcora R. Zopp J.-Seifert S.
Ktoś zna i może się wypowiedzieć co do typów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162 |
Pewnie że mozna sie wypowiedziec, ale ja podam swoje mecze, które uważam za najbardziej prawdopodobne..... Bukmacherzy faworyzuja dzis HERCOG, nie wiedziec dla czego wg mnie to dzis COIN francuska ma wieksze szanse na wygraną.... Dziewczyna ładnie gra, przeszła kwalifikacje, czyli wniosek że w formie jest, wczoraj wygrana z Hiszpanką wiec dziś Hercog w jej zasięgu... u BAB to jest tak....która przejdzie kwale....można ze 2 rundki pociągnac w jej kierunku.....i to dzis własnie UCZYNIE!!!!
KOLEJNY typ to HRADECKA with PETRA MARTIC....chorwatka to jest przykład TYPOWEGO ŻAGLA z MAZUR...jak wiatr zawieje tak gra, ale u niej zauważyłem jedna prawidłowośc.....GRA SUUPER jak jest w kwalach, jak nie przechodzi przez kwalifikacje, i nie obędzie sie wcześniej z kortem przynajmniej te 3 spotkania... to potrafi PRZEPIEPSZYC juz w pierwszej rundzie.....!!! HRADECKA---> przez ostatni czas nic jej nie szło, to może sie pora ogarnac i zaczac cos grac, dzis jest ku temu OKAZJA, mało tego buki wszystkie wystawiły ten mecz w SUPEROFERTACH......daje dzis szanse HRADECKIEJ
Pozdrooo!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371 |
Monroe/Stadler dali popis z Berankisem i Betovem tak w pizde 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
KOLEJNY typ to HRADECKA with PETRA MARTIC....chorwatka to jest przykład TYPOWEGO ŻAGLA z MAZUR...jak wiatr zawieje tak gra, ale u niej zauważyłem jedna prawidłowośc.....GRA SUUPER jak jest w kwalach, jak nie przechodzi przez kwalifikacje, i nie obędzie sie wcześniej z kortem przynajmniej te 3 spotkania... to potrafi PRZEPIEPSZYC juz w pierwszej rundzie.....!!! HRADECKA---> przez ostatni czas nic jej nie szło, to może sie pora ogarnac i zaczac cos grac, dzis jest ku temu OKAZJA, mało tego buki wszystkie wystawiły ten mecz w SUPEROFERTACH......daje dzis szanse HRADECKIEJ
Pozdrooo!!!! Martic na mjentko to połyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
reuter z 40-0 na seta łamany  dajesz fabian i golubev 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
co tam w meczu Krstin - Mertl się stało?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
KOLEJNY typ to HRADECKA with PETRA MARTIC....chorwatka to jest przykład TYPOWEGO ŻAGLA z MAZUR...jak wiatr zawieje tak gra, ale u niej zauważyłem jedna prawidłowośc.....GRA SUUPER jak jest w kwalach, jak nie przechodzi przez kwalifikacje, i nie obędzie sie wcześniej z kortem przynajmniej te 3 spotkania... to potrafi PRZEPIEPSZYC juz w pierwszej rundzie.....!!! HRADECKA---> przez ostatni czas nic jej nie szło, to może sie pora ogarnac i zaczac cos grac, dzis jest ku temu OKAZJA, mało tego buki wszystkie wystawiły ten mecz w SUPEROFERTACH......daje dzis szanse HRADECKIEJ
Pozdrooo!!!! Martic na mjentko to połyka.  MARTIC = 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
co tam w meczu Krstin - Mertl się stało?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|