Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 23 1 2 13 14 15 16 17 22 23
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Green Arrow
Diego Sebastian Schwartzman trzeba pochylić sie nad tym nazwiskiem 2.25 2 set. w końcówce pierwszego juz zaczał łapać się na szprycę boks

Warto sie było pochylić, ale to jast jawny wał bo w bajki nie wierzę. Juz wiem dlaczego bet365 nie wystawił kursów
ładne jaja w 3 secie już po breaku obaj mają ktoś na live ładne kokosy zbija laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
tak już nawet 3 break laugh

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
to nie przypadek ze mecz centralnego kortu a nie ma go na bet365

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Roger #17
to nie przypadek ze mecz centralnego kortu a nie ma go na bet365

tez tak uważam, przed meczem 14 na argentyna, po 1 secie mimo lepszej od czecha konćowki przed 2 setem kursy byly 2.25 na seta Argentyna i 3,40 na mecz, a po pierwszym breaku odrazu 1,09 na seta 2 seta i 1,65 na mecz. Zupelnie dla mnie nie zrozumiale kursy po rozegraniu 1 seta. dlatego odrazu napisalem na forum

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Roger #17
to nie przypadek ze mecz centralnego kortu a nie ma go na bet365

tez tak uważam, przed meczem 1.4 na argentyna, po 1 secie mimo lepszej od czecha konćowki przed 2 setem kursy byly 2.25 na seta Argentyna i 3,40 na mecz, a po pierwszym breaku odrazu 1,09 na seta 2 seta i 1,65 na mecz. Zupelnie dla mnie nie zrozumiale kursy po rozegraniu 1 seta. dlatego odrazu napisalem na forum

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
buhahahha ozaki co zrobila boze drogi jak mozna w taju przy 4-4 taki blad odwalic


i 4-6 od razy, gin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Roger #17
buhahahha ozaki co zrobila boze drogi jak mozna w taju przy 4-4 taki blad odwalic


i 4-6 od razy, gin

widziałem meczową, to się do waatsa nadaje laugh

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
przy meczowej na pusty kort nie trafila, na jaka cholere sie pchasz w zawodowego tenisa jak grac nie potrafisz

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Didukh dobry.. nie doceniłem w półfinale, ale w finale dał się odkuć .. trzeba zapamiętać nazwisko, bo na challengerseries wydaje się dość mocny

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Szwarcman izzi, mozna na spokoju isc na pakerke

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
vagnozzi z bedene kolejny mecz na centralnym do ktorego bet nie daje live, malo tego nawet przedmeczowych nie bylo, przypadek?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
Stebe C.-M.-Marcora R.
Zopp J.-Seifert S.

Ktoś zna i może się wypowiedzieć co do typów?

Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
F
member
member
F Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 162
Pewnie że mozna sie wypowiedziec, ale ja podam swoje mecze, które uważam za najbardziej prawdopodobne.....
Bukmacherzy faworyzuja dzis HERCOG, nie wiedziec dla czego wg mnie to dzis COIN francuska ma wieksze szanse na wygraną....
Dziewczyna ładnie gra, przeszła kwalifikacje, czyli wniosek że w formie jest, wczoraj wygrana z Hiszpanką wiec dziś Hercog w jej zasięgu...
u BAB to jest tak....która przejdzie kwale....można ze 2 rundki pociągnac w jej kierunku.....i to dzis własnie UCZYNIE!!!!

KOLEJNY typ to HRADECKA with PETRA MARTIC....chorwatka to jest przykład TYPOWEGO ŻAGLA z MAZUR...jak wiatr zawieje tak gra, ale u niej zauważyłem jedna prawidłowośc.....GRA SUUPER jak jest w kwalach, jak nie przechodzi przez kwalifikacje, i nie obędzie sie wcześniej z kortem przynajmniej te 3 spotkania... to potrafi PRZEPIEPSZYC juz w pierwszej rundzie.....!!!
HRADECKA---> przez ostatni czas nic jej nie szło, to może sie pora ogarnac i zaczac cos grac, dzis jest ku temu OKAZJA, mało tego buki wszystkie wystawiły ten mecz w SUPEROFERTACH......daje dzis szanse HRADECKIEJ


Pozdrooo!!!!

Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
Monroe/Stadler dali popis z Berankisem i Betovem tak w pizde puke puke

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by FORTUNA-NASZA
KOLEJNY typ to HRADECKA with PETRA MARTIC....chorwatka to jest przykład TYPOWEGO ŻAGLA z MAZUR...jak wiatr zawieje tak gra, ale u niej zauważyłem jedna prawidłowośc.....GRA SUUPER jak jest w kwalach, jak nie przechodzi przez kwalifikacje, i nie obędzie sie wcześniej z kortem przynajmniej te 3 spotkania... to potrafi PRZEPIEPSZYC juz w pierwszej rundzie.....!!!
HRADECKA---> przez ostatni czas nic jej nie szło, to może sie pora ogarnac i zaczac cos grac, dzis jest ku temu OKAZJA, mało tego buki wszystkie wystawiły ten mecz w SUPEROFERTACH......daje dzis szanse HRADECKIEJ


Pozdrooo!!!!
Martic na mjentko to połyka.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
reuter z 40-0 na seta łamany laugh

dajesz fabian i golubev boks

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
McHale nastepna idiotka.

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
co tam w meczu Krstin - Mertl się stało?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by CFab
Originally Posted by FORTUNA-NASZA
KOLEJNY typ to HRADECKA with PETRA MARTIC....chorwatka to jest przykład TYPOWEGO ŻAGLA z MAZUR...jak wiatr zawieje tak gra, ale u niej zauważyłem jedna prawidłowośc.....GRA SUUPER jak jest w kwalach, jak nie przechodzi przez kwalifikacje, i nie obędzie sie wcześniej z kortem przynajmniej te 3 spotkania... to potrafi PRZEPIEPSZYC juz w pierwszej rundzie.....!!!
HRADECKA---> przez ostatni czas nic jej nie szło, to może sie pora ogarnac i zaczac cos grac, dzis jest ku temu OKAZJA, mało tego buki wszystkie wystawiły ten mecz w SUPEROFERTACH......daje dzis szanse HRADECKIEJ


Pozdrooo!!!!
Martic na mjentko to połyka.
f1 tenis aplauz MARTIC = kasa

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Originally Posted by LuisSuarez
co tam w meczu Krstin - Mertl się stało?

Strona 15 z 23 1 2 13 14 15 16 17 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, Lukasz111, $-man, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,385
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1