Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
dobra, to jest nas na razie czterech:
- maycj
- th0mas
- wlodi
- rockeman

jeszcze chociaż z dwóch chętnych by się przydało i ta mini-liga zaczęła by mieć "ręce i nogi".

ps.licze na zgłoszenie fubuki'ego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
wlaśnie zalożylem nowy temat o lidze w tym dziale
zapraszam do zapisywania sie i do umieszczania uwag.

pozdr

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
Punkty za re buy'e też są wg mnie troszkę "nie halo", bo faworyzują graczy których na to stać, a dobry gracz bez dokupywania żetonów poleci przez to w klasyfikacji.

coś musiałeś źle zrozumieć, bo w turniejach ligi mistrzów nie ma rebuyów. Są tylko punkty za buyin , czyli za wpisowe, a w porównaniu z punktami zdobytymi za miejsce w turnieju jest to naprawde niewielka ilość ( za buyin maksymalnie można dostać 5 punktów, podczas gdy za punktowane miejsce minimum 20 pkt )

A poza tym w Sportingbet jest teraz bonus 100 $ dla osób, które nie grały bądź nie logowały się do Pokoju Pokera, i będzie on stopniowo uwalniany wraz z rozgrywanymi rozdaniami ( przynajmniej takie mam info , choć nie wiem czy tak jest do końca , bo u mnie na koncie pojawił się napis Pending Bonus 100$ ) . Ja gram tylko turnieje MTT i STT , więc to nie dla mnie .

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
aj faktycznie Gregov, pomyliły mi się określenia... Buy inn z re buy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a biorąc pod uwage ten wzór do obliczania punktacji to rzeczywiście te punkty za buy inn nie są aż tak bardzo znaczące (na całe szczęscie dla obiektywizmu końcowych rozstrzygnięć)

a tak w ogóle to trzymam kciuki za te ostatnie turnieje. Widziałem, ze ostro walczysz o czołówke i mam nadzieję, ze uda Ci się zając jak najwyższą lokate w końcowej klasyfikacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


przy okazji muszę się pochwalić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> przed chwilką wygrałem swój pierwszy truniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> dokładnie były to kwalifikacje, no ale zwycięstwo to zwycięstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> w końcu być pierwszym przy 500 startujących to nie taki pikuś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Chociaz finałowy heads up pozostawił mi troszke niesmak. Gdy zostało nas dwoch ,to przewaga w Cipsach mojego przeciwnika wynosiła mniej więcej 700 000 do 50 000. Już mnie miał "na widelcu", tym bardziej, ze blindy już wynosiły 15 000. A mimo to wygrzebalem się z tej podbramkowej sytuacji i doprowadziłem do wyrównania stanu żetonów! I wtedy koleś ni z tego ni z owego pisze mi na czacie ,że oddaje mi zwycięstwo i poszedł w pizdu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Wkurzylo mnie to trochę, bo konkretnie z nim jeździłem, i myśle że bym go pyknął. Pewnie głupio mu było przegrać po walce, bo dostać w dupe kiedy juz sie miało zwycięstwo w kieszeni to jednak troche kicha. Więc wielce kurde honorowo oddał mi - słabiakowi - pierwsze miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Baaaaaaardzo Dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
rockeman - ale czasami przydajrzaja sie sytuacje losowe, przez ktore nagle trzeba przerwac gre. Mogl on poprostu wylaczyc soft i sobie pojsc, a on jednak oddal to zwyciestwo.

Gratuluje wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
ale to raczej nie była sytuacja losowa typu kłopoty z serwerem etc. Koleś zanim oddał to zwycięstwo napisał mi na czacie ,że to zrobi. A przez "oddanie zwycięstwa" miałem na myśli właśnie to ,że wyłączył soft i przez następne parę minut kończyłem gre przeciw "sit out'owi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zresztą w inny sposób chyba nawet nie idzie oddać gry. Nie ma opcji : "chce przegrać" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Zdecydowania wolałbym wygrać po walce, tym bardziej ,że naprawdę byłem w niesamowitym gazie. W moim subiektywnym odczuciu przeciwnika zirytował fakt, że będąc skazanym na porażke doprowadziłem do wyrównia. W jego czynie nie dopatruję się altruizmu. z proporcji w chipsach 14:1 jeszcze przegrać (po grze) to już lekki obciach, którego najwyraźniej chciał uniknąć. Ja tak właśnie to widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzięki za graty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
rockeman ...a moze mu sie nie chcialo grac o nic ? Szczerze mowiac wczoraj zrobilem podobnie... satelite do freerolla 2 miejsce caly czas...a 6 awansowalo to koncowke odpuscilem sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
no może... tylko trochę mało w tym sensu... kwalifikowała się pierwsza 30-stka. I ta grupa osób została wyłoniona po 2 godzinach gry. cały turniej trwał 3 godziny, czyli kolesiowi przez godzine jakoś chciało się grać o nic, a kiedy zostało nas dwóch i zapewne pare miut do końca rozgrywki to... jemu się odechciało... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
no zresztą nieważne, nie ma co wnikać w szczegóły. nawet gdybym zajął ostatnie premiowane kwalifikacją miejsce to i tak byłoby super. A tak swoją drogą to niezle jaja, kiedy się gra na sofcie którego się jeszcze nie opanowało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wczoraj właśnie pierwszy raz grałem w Sportingbet i miałem kilka "wypadków". Na samym początku gry miałem flusha i zamiast końcowe podbicie zrobić o 300 to mi się zrobiło o... 30... przez to mimo silnego układu zgarnąłem wyjątkowo mało żetonów. A później jeszcze w dalszej części gry nie pamiętam co miałem, ale coś mega silnego. Wpisałem na klawiaturze numerycznej wysokie końcowe podbicie, tylko że... zamiast póxniej nacisnąć "bet" wcisnąłem z rozpędu... "check"... i też mogłem fajnie się wzbogacić a skończyło na proficie w wysokości "paru Cipsów" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mam pytanko do "turniejowiczów". Jak oceniacie dysproporcje między free roll'ami a płatnymi turniejami?? Różnica w poziomie na pewno jest, ale czy aż tak bardzo wyraźna? czy np. łatwiej we free rollu na 2000 graczy być w pierwszej 50-tce, czy łatwiej na 500 graczy w trunieju za wpisowe 5$ być też w tej pierwszej 50-tce? Jak Wy to widzicie, jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
http://img201.imageshack.us/img201/3797/pokerekmz6.png

...od freerolli po Mistrzostwo Swiata... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
http://img201.imageshack.us/img201/3797/pokerekmz6.png

...od freerolli po Mistrzostwo Swiata... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
gratki,niech ktos załozy temat cos jak "wklejamy kuponiki" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 346
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 346
Witam, jestem poczatkujacy i mam pytanko, czy jest w sieci mozliwosc grania na wirtualne pieniadz,z tym ze nie chodzi mi o wp bo juz przegralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Quote
Witam, jestem poczatkujacy i mam pytanko, czy jest w sieci mozliwosc grania na wirtualne pieniadz,z tym ze nie chodzi mi o wp bo juz przegralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zarejstruj się w VC Poker, za samą rejstrację dają darmowe 10$, również można grac na wirtualne pieniądze. Legiaaaaaaa 111111111 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
no %&^%&##$ co za dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
rozumiem, ze mozna przegrać pechowo przez river. Normalka! po prostu pech. ALe kiedy przez "river" przegrywa się serie kilkunastu rozdań to $%^(&^#$( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Przed ostatnia kartą mam zdecydownie silniejsze układy od rywala/li, i aby wygrać rozdanie nie może paść np.7-mka. Wszystko tylko nie 7! River - 7. OK - mówi się trudno ,miałem pecha. Lecz kiedy taka sytuacja powtarza sie na okrągło, to chyba nie ma człowieka w którym by się wszystko nie zagotowało! Nie wiem jaki był cel kiedy był przygotowywany soft <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> czy było nim to ,aby dochodziło do wręcz niewiarygodnych rozwiązań?? to ma wzmóc atrakcyjność gry? jeśli tak to "gratulacje" dla twórców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
albo przez całego SnG (wytrzymałem jakieś dwadzieścia rozdań) nie dostałem ani jednej karty top10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Później jak już dostawałem dwia karty w jednym kolorze,np. 2 i 7 to i tak się cieszyłem ,że chociaż szansa na flusha się pojawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> I tak przez calego SnG. Oczywiście "poleciałem", ale z takimi kartami to nawet Gus Hansen by się nie dostał do pierwszej "trójki" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Buuuuuuu... na dziś wystarczy - koszmarny dzień

sorka ,że tak się nażaliłem w tym temacie, ale musiałem gdzieś te emocje z siebie wyrzucić. Dość wrażeń jak na jeden dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i jeszcze ta Legia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Proponuje abyś zamieścił parę rozdań (z Hand History najlepiej), które rzekomo pechowo przegrałeś. Podyskutujemy troche.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
wygrało mi sie 10$ we free roll'u w sportingbet. Wcześniej nie miałem tam żadnej kaski, i teraz jak się pojawiła ta dyszka, to uaktywniła się opcja Pending bonus: 100.00$ Wie ktoś o co w tym chodzi?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Quote
wygrało mi sie 10$ we free roll'u w sportingbet. Wcześniej nie miałem tam żadnej kaski, i teraz jak się pojawiła ta dyszka, to uaktywniła się opcja Pending bonus: 100.00$ Wie ktoś o co w tym chodzi?

OK, już obczaiłem baze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 122
F
member
member
F Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 122
witam

sorki ale pare dni parałem się bukmacherką z niezłym skutkiem,i nie pisałem postów, co do waszej ligi to zgłaszam się. hehe
Powiem wam że i4poker to kopalnia złota jak dla mnie ostatnio. zapisałem się tydzień temu, dostałem ksiązke o pokerze, koszulke karty. ksiązke zlałem dosłownie bo same pierdoły i kiepsko mi szło. mówie muszę coś zmienić przejrzałem książke jak grać żeby wygrać i popatrzyłem na stolik z innej perspektywy. po prostu gracze tam trzymają się zasad z tej książki i blefuja jak szaleni, hehe. wpłaciłem 20 euro zostało mi 1 euro i nagle zrobiło mi się 16 grając na mikrostawkach. najlepszy był typ blefujący z 37 trefl do końca blefował i nawet sprawdził mojego re raise po river . jak poznać że blefują? podbijają stawki tak żeby nie było opłacalne call z punktu widzenia szansy na układ kart ze stołu. wszystko wg książki.
pozdro

Dołączył: Apr 2006
Posty: 122
F
member
member
F Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 122
Quote
http://img201.imageshack.us/img201/3797/pokerekmz6.png

...od freerolli po Mistrzostwo Swiata... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

hmm jak możesz mieć 509 255 żetonów??? było 509,255 gracza??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Quote
Quote
http://img201.imageshack.us/img201/3797/pokerekmz6.png

...od freerolli po Mistrzostwo Swiata... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

hmm jak możesz mieć 509 255 żetonów??? było 509,255 gracza??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Ilosc zetonow interesuje mnie tylko w czasie gry, a po grze liczy sie tylko to, czy ewentualna wygrana trafila na moje konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 122
F
member
member
F Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 122
tylko że liczba żetonów powinna być zaokrąglona do 1000 lub 500 w zależności od początkowych żetonów . w i4poker z tego co pamiętam zawsze wszystkie żetony trafiają do zwycięzcy. odjęli Ci żetony? albo mistyfikacja

pozdro

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1