|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11 |
Nie dam sobie powiedziec ze to jest normalny poker!! K 5 i wygrywam z A 3 i 7 5, uznalem ze normalne... Za chwile mam AA i przegrywam na riverze z 8 8. Jeszcze nie wygralem na tym pokerze z AA na reku, a mialem chyba z 12 razy wiec to nie jest normalny soft.
I EOT, bo dyskusja schodzi na zle tory pozdro Tez nie pamietam zebym kiedys wygral z AA w i4poker za to z 8 8 i 4 2 zdarza mi sie to często.Ostatnio w Freerolu 4 miejsce wchodzac tylko na niskich kartach. Zaznaczam,ze gram tylko dla zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
dzisiaj grałem sobie tak dla zabawy free rolla na i4poker. Kasy swojej nie tracilem ,więc do tego co się działo podchodzilem zupelnie izzzzzi. I powiem Wam tyle, że naprzemian albo się śmiałem, albo strzelalem karpia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> no cuda tam sie dzieją!! i to obserwuje za kazdym razem! jeden dzień... dwa... to moze jeszcze być jakiś zbieg okoliczności, ale tam tak jest non toper! Autentycznie dzis podczas tego free rolla się smiałem jak glupi, bo za kazdym razem niższa parka w ręku (przy all innie na preflopie byla zwyciezka! ZAWSZE! no i kiedy takie historie sie przydarzaly innym, a nawet mnie (free roll to gra bez większych napięć) to bawiło mnie to. I sobie mówilem : "to jest właśnie cały i4poker, i jego pozory realizmu". Ale problem jest taki, ze mam tam 12E i chcąc dobić do tych upragnionych 50E czeka mnie jeszcze gra za kaske, a co sie z tym wiąże kolejne niezdrowe emocje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 134 |
ja dzisiaj tam przegralem promocyjne 5 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w standartowo dziwny sposob all in z 2 parami AA 55 no i wjebalem z AA JJ, ogolnie ten soft jest jebniety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 122 |
Dzisiaj poobserwowałem pewnego gracza na nordicbet . Otóż gramy freeroll i patrze gośc all in rzuca co kilka kolejek, i nikt nie wchodził. Miał już łepek koło 15 tys. , w końcu 2 go sprawdziło all in z 23 i wygrał bo doszła mu 3 , pozostali zostali ze swoimi asami. Za każdym razem jak go ktoś sprawdzał miał różne rączki typu 47, q9, AK i zawsze wygrywał. Każdy naiwniak , który sprawdził go bo przyszedł świeżo do stołu odpadał. W krótkim czasie miał już 50 tys. Nikt już potem nie sprawdzał jego all in. W końcu ja też odpadłem musiałem zagrać all in na preflop i załatwił mnie parą 4 . Drażnią mnie takie sytuacje w pokerze on line. Sądze że soft stara sie wywalać ludzi z mniejszą ilością zetonów w straciach z tymi mającymi zdecydowana przewage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Sam też ,mając przewage typu7:1 w końcowych fazach turnejów ,nie mialem problemu z eliminacją tych z mniejszą ilością zetonów sprawdając z byle czym. Ehh ten poker on line
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
caly czas mowa o holdemie ale czy gra ktos z was np. w omache ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
caly czas mowa o holdemie ale czy gra ktos z was np. w omache ? ja lubię grać w Telesine. Naprawde zajebista odmiana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 122 |
ja uwielbiam omahe , niestety liczba turniejów omaha jest słaba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 122 |
Dobra chłopaki. powiedzcie jakie macie taktyki w końcowych fazach turniejów przy bb rzędu 10% waszych chips , grając przeciw gościom, którzy mają przeważnie więcej żetonów. mnie rozwalił gośc który miał 4 razy więcej żetonów( lider przy stole) i skończyłem znowu w 2 setce a 80 płatnych. mój all in nie poskutkowal bo pokonał mnie kickerem . Na stole była jedna para 7 a ten sprawdził nie mając pary tylko AK ja miałem AQ. jaki popełniłem błąd?Ja miałem 27tys gośc 100tys
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 125 |
Opowiem Wam pewną historyjkę z i4 z freerola. Dostaję AK. Do gry wchodzi ze mną 8. Na stole 800 czipsów. Po licytacjach pokazuje się 10 J Q. Ja już hepi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Przede mną same checki. Ja 200 żeby nie spłoszyć. Wchodzi 4. Pula 1800. Turn to 8. Wszystko w innych kolorach. Wchodzę 400, dołącza się 3. Pula 3400 i ku mojemu zdziwieniu na końcu wypada 9. Czyli na stole ładny strick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Koleś przede mną check, ja walę all ina i wchodzi 2 gostków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na czacie jeden wpisał "?" Jakie było ich zdziwienie, gdy mój strit był większy niż ich ze stołu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D. Więc mam prawie 20000 czipsów, ale dalej była trwoga - po 4 partiach zostało 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D Pozdrawiam maniaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Opowiem Wam pewną historyjkę z i4 z freerola. Dostaję AK. Do gry wchodzi ze mną 8. Na stole 800 czipsów. Po licytacjach pokazuje się 10 J Q. Ja już hepi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Przede mną same checki. Ja 200 żeby nie spłoszyć. Wchodzi 4. Pula 1800. Turn to 8. Wszystko w innych kolorach. Wchodzę 400, dołącza się 3. Pula 3400 i ku mojemu zdziwieniu na końcu wypada 9. Czyli na stole ładny strick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Koleś przede mną check, ja walę all ina i wchodzi 2 gostków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na czacie jeden wpisał "?" Jakie było ich zdziwienie, gdy mój strit był większy niż ich ze stołu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D. Więc mam prawie 20000 czipsów, ale dalej była trwoga - po 4 partiach zostało 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D Pozdrawiam maniaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jest juz temat o i4poker <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 125 |
Wiem, że jest, ale to się bardziej do szkólki nadaje. Goście byli przekonani, że nastąpi podział puli i dlatego weszli. Pewnie nawet nie pomyśleli, że to nie jest max strit. No i w powyższym nie mam nic do softu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35 |
Co ten temat ma wspolnego ze szkolka? Zobaczylem gdzies w polowie - sapanie na soft, zobaczylem na koniec - sapanie na soft. Ludzie wyluzujce troche. To sa w wiekszosci bardzo powazne firmy ktore sa kontrolowane przez jeszcze powazniejsze instytucje i nie ma takiej mozliwosci zeby w renomowanym pokerromie ktos was oszukiwal. A to ze w pokera sie przegrywa to raczje normalne jak ktos nie umie grac. Albo marudzenie ze na 1/2 czy 2/4c ktos go sprawdza z niczym. Moim zdaniem na 10/20c jest juz zupelnie normalna gra i spokojnie mozna sie czegos nauczyc, jesli tylko komus na tym zalezy. Zwalanie wszystkiego na oszukanczy soft to moim zdaniem kompletna glupota.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Moze mi ktos wytlumaczycz jedna kwestie: Jezeli gram w texas holdem na rece mam powiedzmy dame i 7 i w pieciu wylozonych kartach sa 2 damy i dziewiatka i cos tam jeszcze. To dlaczego przegrywam z trojka dziewiatek, tylko i wylacznie ze ktos na rece mial 2 dziewiatki i zaznaczam, ze nie mial fulla. Zaznaczam, ze jestem poczatkujacym graczem i gram troszke dla zabawy, ale ta sytuacja miala juz miejsce z 3-4 razy i nie wiem dlaczego tak jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
jeśli mial w sumie trójke dziewiątek, to mial fulla! bo te dwie damy ze stolu go uzupelnialy. On mial 999QQ - full 9 nad Q a ty tylko QQQ79 - trójka Q
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
A mnie wreszcie udalo sie cos wygrac we free turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zajalem 20 miejsce na 1000 graczy na betssonie i zgarnalem cale 3,75 $ hahaha ale grunt ze byla dobra zabawa !:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
dzis mialem fajnie...
Prawie koncowka sit & go...
koles jest liderem ja miejsce 2 chipsow prawie ze mamy po rowno
ja na lapie KK
koles Q9
no to ja all in jak zawsze..
flop 2 5 7
juz ucieszony...
turn 9 river Q
Chyba mi nie powiecie ze to jest normalne w sit & go przy buy in 20$...
Wiem ze to poker i moze dojsc nawet 4 karty do koloru czy strita ale walic all in z Q9 bez suited to czyste samobojstwo...dodam ze koles caly czas gral normalnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ee tam większych maniaków widywałem...
... a samemu mi się zdarza od czasu do czasu (jak mnie tknie przeczucie) włazić w podbicia a czasem nawet alliny (to już zależy ile % moich żetonów pójdzie na allina) ze średnimi kartami typu: J10, 78 w kolorze, K9 itp. Mimo, że zwykle gram "normalnie"
Pewnie też zrobił coś w tym stylu, a to, że mu cholerne szczęście dopisało to już inna sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
rozumiem grac tak z Q9s ale z Q9 bez s to naprawde cholernie male p-stwo ze sie cos trafi..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
ja dzisiaj grajac juz na niezlym tiltcie, mialem takie cos:
rozdanie, w ręku 77 daje call, kilka osob daje call po czym jeden gracz podbija do 5$ wszyscy folduja tylko ja daje call.
FLOP 236 (w różnych kolorach) podbijam do 5$ a koles raisuje mnie do 20$ a ze juz bylem na niezlym tiltcie ( w przeciagu parunastu minut przegrane z AA, stritem i nizszym flushem) daje all in 50$
karty sie odsłaniają a koleś ma 45 i strita <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja juz niezle wkurwiony stracilem wszelkie nadzieje a tu turn 4 river 5 co razem dało mi strita wyzszego do siódemki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|