|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
ale udupily akcje na 22-20 po czyms takim dostaje sie runa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
ale w siate strzelila i 21-23
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
ten 4 set podobny do poprzedniego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
a moglem kontrowac te belgijki...
ale jestem psychol
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
2:2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Niemki jak byk w finale. Przy 2:0 mówiłem , że będzie 2:3. Mecz wydrukowany jak cholera , żeby nie było nudno ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Niemki jak byk w finale. Przy 2:0 mówiłem , że będzie 2:3. Mecz wydrukowany jak cholera , żeby nie było nudno ... o czym Ty bredzisz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
w miedzy czasie poszlo u mnie over 3.5 seta rosja-serbia, grubo  wczorajsze pastuchy z Pakistanu więcej nadziei dały.. ale cóż, tutaj przynajmniej miałeś duży zasób informacji na temat każdej zawodniczki "miszczu"  nieładnie tak się śmiać z cudzego nieszczęścia... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
jeszcze belgia nie zginela 8-7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Niemki jak byk w finale. Przy 2:0 mówiłem , że będzie 2:3. Mecz wydrukowany jak cholera , żeby nie było nudno ... o czym Ty bredzisz?  Zerknij na moje wypowiedzi sprzed pół godziny i przy stanie 2:0 dla Belgii , pisałem , żeby brać Niemki , bo będzie 3:2 i co ? CO do  Rosjanek nie pomyliłem się nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Niemki jak byk w finale. Przy 2:0 mówiłem , że będzie 2:3. Mecz wydrukowany jak cholera , żeby nie było nudno ... o czym Ty bredzisz?  Zerknij na moje wypowiedzi sprzed pół godziny i przy stanie 2:0 dla Belgii , pisałem , żeby brać Niemki , bo będzie 3:2 i co ? CO do  Rosjanek nie pomyliłem się nie ? Nie o to chodzi. Brawo za wyczucie, ale jaki wydrukowany mecz  Człowieku, jak na tym poziomie wydrukować mecz w ten sposób. Niemożliwe. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
jak ja nienawidze narodu niemieckiego, bedzie bol dupy jak jutro wygraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Nie ma co ukrywać :-) Dziwnym zbiegiem okoliczności gospodynie przegrywając 2:0 wyciągają na 2:3. Kolejny wielki powrót. Wszyscy są zadowoleni , bo mecz pełen emocji ... Chwała Niemkom za zwycięstwo po kursie 3.0 , ale sorry jakoś wątpię w czystość tego meczu !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Nie ma rzeczy niemożliwych Korver, naucz sie tego. Niemki  @3,5 jak w cipe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Niemki jak byk w finale. Przy 2:0 mówiłem , że będzie 2:3. Mecz wydrukowany jak cholera , żeby nie było nudno ... o czym Ty bredzisz?  Zerknij na moje wypowiedzi sprzed pół godziny i przy stanie 2:0 dla Belgii , pisałem , żeby brać Niemki , bo będzie 3:2 i co ? CO do  Rosjanek nie pomyliłem się nie ? Nie o to chodzi. Brawo za wyczucie, ale jaki wydrukowany mecz  Człowieku, jak na tym poziomie wydrukować mecz w ten sposób. Niemożliwe.  Spoko Korver. Chciałbym wierzyć w czystość sportu ale jeśli wykryto , że mecze LM w piłkę nożną i ME były drukowane. Jeśli sam Murray zadaje pytanie na konferencji prasowej , jak to jest możliwe żeby grajkowie z challengerów mieli sztab szkoleniowy 10-osobowy i skąd mają na opłacenie tych wszystkich ludzi pieniądze to po tych wiadomościach nie chce mi się wierzyć w czystość sportu. Zresztą ktoś mądry powiedział kiedyś , że gdzie wchodzą w grę pieniądze tam kończy się sport. Dodatkowo byłem świadkiem ok. 10 lat temu ustawiania wyniku meczu Legii Warszawy. Na początku myśleliśmy z kolegą , że to jaja .... ale okazało się , że nie wynik miał być 0:0 i był. Piłakrz Legii z dwóch metrów dziwnych zbiegiem okoliczności nie mógł trafić do czystej bramki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Nie porównuj chelków tenisowych, czy meczów piłkarskich do 1/2 me w siatkę i to kobiet w dodatku Pewnie, że sport jest skorumpowany. Siatkówka też jest ustawiana, ale nie na takim poziomie, bo jest to technicznie niemożliwe. To nie jest piłka nożna, że wystarczy druknąć karnego czy swojaka walnąć. tylko i wyłącznie o to mi chodzi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
no final uniwersjady z brazka tez nie byl drukniety , tylko ze betcity nagle przyjmowalo kwoty 300 euro ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Na Niemki smakowite kursy  trzeba przyłożyć na 1set i całe spotkanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
w miedzy czasie poszlo u mnie over 3.5 seta rosja-serbia, grubo  wczorajsze pastuchy z Pakistanu więcej nadziei dały.. ale cóż, tutaj przynajmniej miałeś duży zasób informacji na temat każdej zawodniczki "miszczu"  paszoł won mendo niemyta.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|