Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16
#600617 15/06/2006 19:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Promo w BAH 140zl + 140 jeszcze aktualne blush

jak tak to prosze o link..

PozdroVka

Bonus: Unibet
#600618 15/06/2006 21:01
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
No właśnie jak to jest. Jeśli ktoś przegrał te 140 zł bonusu a na końcie zostało mu przykładowo 500 zł to może wypłacic pieniadze?? Przeciez kwote bonusu przegrał

#600619 15/06/2006 21:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
wyplacic mozna po pelnym obrocie dopiero...

#600620 15/06/2006 21:08
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Quote
No właśnie jak to jest. Jeśli ktoś przegrał te 140 zł bonusu a na końcie zostało mu przykładowo 500 zł to może wypłacic pieniadze?? Przeciez kwote bonusu przegrał

ale w regulaminie nie jest napisane, że po przegraniu 140zł można wypłacać tylko po wykonaniu obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#600621 15/06/2006 21:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
a dlaczego akurat bonus przegral ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a moze przegral depozyt a bonusem nadal musi obracac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#600622 16/06/2006 07:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
bon 5 pln w Bet-at-home zamienię na Expa

#600623 16/06/2006 08:06
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
Mam takie pytanie. Wczoraj rano zlecilem wyplate pieniazkow ale patrze dzis kasa nadal jest na moim koncie. Jak dlugo czekaliscie za kasa na moneybookers i kiedy te pajace maja zamiar odjac ta kase z konta ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#600624 16/06/2006 08:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Mam takie pytanie. Wczoraj rano zlecilem wyplate pieniazkow ale patrze dzis kasa nadal jest na moim koncie. Jak dlugo czekaliscie za kasa na moneybookers i kiedy te pajace maja zamiar odjac ta kase z konta ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

poczytaj temat dokładnie to sie dowiesz dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#600625 16/06/2006 08:19
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
Quote
Quote
Mam takie pytanie. Wczoraj rano zlecilem wyplate pieniazkow ale patrze dzis kasa nadal jest na moim koncie. Jak dlugo czekaliscie za kasa na moneybookers i kiedy te pajace maja zamiar odjac ta kase z konta ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

poczytaj temat dokładnie to sie dowiesz dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />


a trudno odpisac? jakbym mial czas to bym przejrzal temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#600626 16/06/2006 08:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Jak kasa Ci zniknie z konta w B-A-H to będzie znaczyło, że pieniądze już zostały przesłane na Twoje konto. I to ile będziesz czekał na pieniądze zależy tylko od Twojego banku. Przeważnie nie trwa to dłużej niż 24h.

#600627 16/06/2006 09:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Panowie głupie pytanie a zarazem proste obrot 3 x depozyt i 3 razy bonus wplacilem 100 = 200.Czyli moge zagrac za 600 odrazu po kursie 1,5 i bede mial bonus zaliczony bo juz sie pogubiłem

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#600628 16/06/2006 09:31
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
Quote
Jak kasa Ci zniknie z konta w B-A-H to będzie znaczyło, że pieniądze już zostały przesłane na Twoje konto. I to ile będziesz czekał na pieniądze zależy tylko od Twojego banku. Przeważnie nie trwa to dłużej niż 24h.

tylko, ze ja wyplacilem pieniazki na konto moneybookers a nie na konto bankowe !

#600629 16/06/2006 09:34
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
no to identycznie ma sie sprawa

#600630 16/06/2006 12:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
jaka jest minimalna kwota przelewu?? można np. wplacic 30 zł??? bo nie moge tego doczytac (znaleźc)na www.
a pozatym buk jest wiarygodny ?? wyplacal ktos wieksze $???

#600631 16/06/2006 12:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
jaka jest minimalna kwota przelewu?? można np. wplacic 30 zł??? bo nie moge tego doczytac (znaleźc)na www.
a pozatym buk jest wiarygodny ?? wyplacal ktos wieksze $???
mozna chyba nawt ZL

#600632 16/06/2006 12:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
Quote
Panowie głupie pytanie a zarazem proste obrot 3 x depozyt i 3 razy bonus wplacilem 100 = 200.Czyli moge zagrac za 600 odrazu po kursie 1,5 i bede mial bonus zaliczony bo juz sie pogubiłem

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

tak jak mowisz, zaklady live tez sie licza!

#600633 16/06/2006 13:46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Jeżeli masz 1000 PLN i grałeś kursy powyżej 1.5 nie ma się o co martwić - warunki obrotu spełnione.

Tak na marginesie - niższych kursów niż na Betathome chyba nie widziałem ( może u naziemnych po odliczeniu tych 10 % ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Nie trzeba grać wszystkiego.

Np . teraz kurs na Paragwaj z T&T wynosi 1,95.

Widzisz gdzieś wiekszy ?

#600634 16/06/2006 14:09
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Mam bony z interi chętnie wymienie na bony z innych promocji !! !! !!

#600635 16/06/2006 14:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Jeżeli masz 1000 PLN i grałeś kursy powyżej 1.5 nie ma się o co martwić - warunki obrotu spełnione.

Tak na marginesie - niższych kursów niż na Betathome chyba nie widziałem ( może u naziemnych po odliczeniu tych 10 % ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Nie trzeba grać wszystkiego.

Np . teraz kurs na Paragwaj z T&T wynosi 1,95.

Widzisz gdzieś wiekszy ?

betfair 1.96 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#600636 16/06/2006 14:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Quote
Jeżeli masz 1000 PLN i grałeś kursy powyżej 1.5 nie ma się o co martwić - warunki obrotu spełnione.

Tak na marginesie - niższych kursów niż na Betathome chyba nie widziałem ( może u naziemnych po odliczeniu tych 10 % ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Nie trzeba grać wszystkiego.

Np . teraz kurs na Paragwaj z T&T wynosi 1,95.

Widzisz gdzieś wiekszy ?
paragwaj 1.95 bah
X 4.0 expekt
Trinidad 4.3 expekt

DAje to nam półprocentowaego surebeta. NA zrobienie obrotu jak znalazł. Domyslam sie ze sporo osób skorzystało też z promocji expa więc...

Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rafal08, JelineK), 2,567 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1