|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Promo w BAH 140zl + 140 jeszcze aktualne  jak tak to prosze o link.. PozdroVka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174 |
No właśnie jak to jest. Jeśli ktoś przegrał te 140 zł bonusu a na końcie zostało mu przykładowo 500 zł to może wypłacic pieniadze?? Przeciez kwote bonusu przegrał
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wyplacic mozna po pelnym obrocie dopiero...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
No właśnie jak to jest. Jeśli ktoś przegrał te 140 zł bonusu a na końcie zostało mu przykładowo 500 zł to może wypłacic pieniadze?? Przeciez kwote bonusu przegrał ale w regulaminie nie jest napisane, że po przegraniu 140zł można wypłacać tylko po wykonaniu obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
a dlaczego akurat bonus przegral ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a moze przegral depozyt a bonusem nadal musi obracac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
bon 5 pln w Bet-at-home zamienię na Expa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401 |
Mam takie pytanie. Wczoraj rano zlecilem wyplate pieniazkow ale patrze dzis kasa nadal jest na moim koncie. Jak dlugo czekaliscie za kasa na moneybookers i kiedy te pajace maja zamiar odjac ta kase z konta ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Mam takie pytanie. Wczoraj rano zlecilem wyplate pieniazkow ale patrze dzis kasa nadal jest na moim koncie. Jak dlugo czekaliscie za kasa na moneybookers i kiedy te pajace maja zamiar odjac ta kase z konta ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> poczytaj temat dokładnie to sie dowiesz dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401 |
Mam takie pytanie. Wczoraj rano zlecilem wyplate pieniazkow ale patrze dzis kasa nadal jest na moim koncie. Jak dlugo czekaliscie za kasa na moneybookers i kiedy te pajace maja zamiar odjac ta kase z konta ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> poczytaj temat dokładnie to sie dowiesz dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a trudno odpisac? jakbym mial czas to bym przejrzal temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Jak kasa Ci zniknie z konta w B-A-H to będzie znaczyło, że pieniądze już zostały przesłane na Twoje konto. I to ile będziesz czekał na pieniądze zależy tylko od Twojego banku. Przeważnie nie trwa to dłużej niż 24h.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Panowie głupie pytanie a zarazem proste obrot 3 x depozyt i 3 razy bonus wplacilem 100 = 200.Czyli moge zagrac za 600 odrazu po kursie 1,5 i bede mial bonus zaliczony bo juz sie pogubiłem
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401 |
Jak kasa Ci zniknie z konta w B-A-H to będzie znaczyło, że pieniądze już zostały przesłane na Twoje konto. I to ile będziesz czekał na pieniądze zależy tylko od Twojego banku. Przeważnie nie trwa to dłużej niż 24h. tylko, ze ja wyplacilem pieniazki na konto moneybookers a nie na konto bankowe !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
no to identycznie ma sie sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
jaka jest minimalna kwota przelewu?? można np. wplacic 30 zł??? bo nie moge tego doczytac (znaleźc)na www. a pozatym buk jest wiarygodny ?? wyplacal ktos wieksze $???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
jaka jest minimalna kwota przelewu?? można np. wplacic 30 zł??? bo nie moge tego doczytac (znaleźc)na www. a pozatym buk jest wiarygodny ?? wyplacal ktos wieksze $??? mozna chyba nawt ZL
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
Panowie głupie pytanie a zarazem proste obrot 3 x depozyt i 3 razy bonus wplacilem 100 = 200.Czyli moge zagrac za 600 odrazu po kursie 1,5 i bede mial bonus zaliczony bo juz sie pogubiłem
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> tak jak mowisz, zaklady live tez sie licza!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Jeżeli masz 1000 PLN i grałeś kursy powyżej 1.5 nie ma się o co martwić - warunki obrotu spełnione.
Tak na marginesie - niższych kursów niż na Betathome chyba nie widziałem ( może u naziemnych po odliczeniu tych 10 % ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie trzeba grać wszystkiego. Np . teraz kurs na Paragwaj z T&T wynosi 1,95. Widzisz gdzieś wiekszy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Mam bony z interi chętnie wymienie na bony z innych promocji !! !! !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jeżeli masz 1000 PLN i grałeś kursy powyżej 1.5 nie ma się o co martwić - warunki obrotu spełnione.
Tak na marginesie - niższych kursów niż na Betathome chyba nie widziałem ( może u naziemnych po odliczeniu tych 10 % ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie trzeba grać wszystkiego. Np . teraz kurs na Paragwaj z T&T wynosi 1,95. Widzisz gdzieś wiekszy ? betfair 1.96 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Jeżeli masz 1000 PLN i grałeś kursy powyżej 1.5 nie ma się o co martwić - warunki obrotu spełnione.
Tak na marginesie - niższych kursów niż na Betathome chyba nie widziałem ( może u naziemnych po odliczeniu tych 10 % ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie trzeba grać wszystkiego. Np . teraz kurs na Paragwaj z T&T wynosi 1,95. Widzisz gdzieś wiekszy ? paragwaj 1.95 bah X 4.0 expekt Trinidad 4.3 expekt DAje to nam półprocentowaego surebeta. NA zrobienie obrotu jak znalazł. Domyslam sie ze sporo osób skorzystało też z promocji expa więc...
|
|
|
Link skopiowany do schowka