|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Dzisiaj jest grania.
kwale do challów, ATP.
deble w DC
Zastanawia mnie kurs na Argentyne w debla Zeballos/Schwank i czy Czesi będą chcieli dzisiaj skonczyc czy jednak wystawia jakiś mix Rosola z kimś...
Brazylia do gry, WB, Szwedzi.
Kanada mnie zastanawia
1-1 w meczu
Więc znowu dzisiaj Tipsar w debla? czy jednak Zimo/Bozo przeciwko Nestorowi z Pospisilem
chyba na Kanade mozna zaryzykowac, no i na Aussie bombardier + Rusty na naszych co nie wiem czy w ogole mają chęci... to Schwank specjalnie dzisiaj przylatuje na debla z Cali?  Wg Pana znawcy, tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Frytki dzis powinno byc izzi tylko ze 1.3 placa zaledwie ale nie masie co dziwic, Leyton wybitnym deblista nie jest + deblista z czelków
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Guccione/Hewitt bardzo dobrzy debliści, w davis cupie ta para jeszcze nie przegrała.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Dzisiaj jest grania.
kwale do challów, ATP.
deble w DC
Zastanawia mnie kurs na Argentyne w debla Zeballos/Schwank i czy Czesi będą chcieli dzisiaj skonczyc czy jednak wystawia jakiś mix Rosola z kimś...
Brazylia do gry, WB, Szwedzi.
Kanada mnie zastanawia
1-1 w meczu
Więc znowu dzisiaj Tipsar w debla? czy jednak Zimo/Bozo przeciwko Nestorowi z Pospisilem
chyba na Kanade mozna zaryzykowac, no i na Aussie bombardier + Rusty na naszych co nie wiem czy w ogole mają chęci... to Schwank specjalnie dzisiaj przylatuje na debla z Cali?  Brylok/Zeballos pojebało mi się. Argole w debla to jest niezła mieszanka, nie wiem czy tutaj wyjdzie Stepan/Berdzio, a widać buki promują taką myśl i to bardzo... Argentyna urwie seta @ 1.60 powinno być Ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
O i deszcz z ganzangoglu, dobrze że Konta skończyła
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
a gdzie jest kurs, że Argentyna ugra seta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
O i deszcz z ganzangoglu, dobrze że Konta skończyła Pytam znawców to jest ten turniej , który komentatorzy ES nazywali "turniej w kantonie?" - bo nie znali/mieli problemy z orginalnym brzmieniem guangzou
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
a gdzie jest kurs, że Argentyna ugra seta? Fortuna taki pizdryk wystawiła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
o to juz wiadomo, czu Ward tankowal z biorącym 2 medicale Olivo  Kwale ,żeby nie zmarnowac następnego tygodnia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
o to juz wiadomo, czu Ward tankowal z biorącym 2 medicale Olivo  Kwale ,żeby nie zmarnowac następnego tygodnia Fucsovics identycznie, było jeszcze paru takich gagatków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
Baranski jeszcze jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
świetny poziom finalu Jovanovski z Govortsova , za takie cos powinni kary jebanc jednej i drugiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Pobieram Anne Friedsam i dzida na miasto 3,25
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
gramy u siebie w Pucharze Davisa i nie ugraliśmy jeszcze nawet seta, za to muszą być wyciągnięte konsekwencje, ktoś się nie zna na swojej robocie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
gramy u siebie w Pucharze Davisa i nie ugraliśmy jeszcze nawet seta, za to muszą być wyciągnięte konsekwencje, ktoś się nie zna na swojej robocie. poza janowiczem nie mamy nikogo, janowicz dociagal ten wózek czy to z rpa czy ze slowenia praktycznie sam wygywal te mecze. Jego zabraklo i okazalo sie ze nie ma kim grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
kogo mieli niby wystawic Kocyłe z Panfilem? po Decyzji Janowicza wynik tego meczu już był z góry skazany na porażke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
bojana jaka obsrana, ciekawe czy doszlo do niej ze drugi final moze sie nie powtorzyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Jovanovska obesrana po uszy,łamie i oddaje odrazu. Zawodniczka jednego uderzenia ale może powalczy o 3 setówke jeszcze hmm..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|