Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
#600637 16/06/2006 14:47
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
Czy zakłady live napewno się liczą do obrotu???

Bonus: Unibet
#600638 16/06/2006 15:00
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Czy zakłady live napewno się liczą do obrotu???
napewno

#600639 16/06/2006 15:23
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Quote
Np . teraz kurs na Paragwaj z T&T wynosi 1,95.

Widzisz gdzieś wiekszy ?

betfair 1.96 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tylko, że to giełda a nie buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Ponadto, to ma jakieś dodatkowe opłaty od wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

To Tak jakby STS dał 1.97 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#600640 16/06/2006 15:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Tylko, że to giełda a nie buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Ponadto, to ma jakieś dodatkowe opłaty od wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

To Tak jakby STS dał 1.97 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

jak ma sie duzo punktow betfair to prowizja jest bardzo mala, a jak sie ma malo to prowizja od wygranej NETTO wynosi 5% w STS masz 10% od wygranej brutto...wiec Twoje porownianie jest smieszne... a co do tego kursu to pierwszy raz widze, zeby BAH mial wyzszy od konkurencji...tylko, ze to jest jeden jedyny wyzszy kurs na pare tysiecy zdarzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a jesli uwazasz, ze w BAH jest niska marża a co za tym idzie wysokie kursy to albo dla nich pracujesz, albo w zyciu nie grales w innym buku niz oni

#600641 16/06/2006 15:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
akurat BAH faktycznie kursy ma conajwyżej srednie,jednakze moim zdaniem to taki buk gdzie zawsze warto mieć kilka groszy bo oferta zakładów jest super i nieraz coś idzie fajnego wyłapać.Ciekawy jestem jeszce tych klonów BAH,ala RBBET itp,do RBBET wplacilem najpierw pieniądze bonem,zobaczymy jak u nich z szybkoscia rozliczania zakładów itp,zwlaszcza na egzotycznych ligach i jesli będzie tak jak w BAH to wplace tam cos pewnie też jak bedą fajne promocje

#600642 16/06/2006 15:39
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
Ja mam takie pytanie. W przypadku krecza w tenisie w tym buku jest zwrot czy wygrana/przegrana? Z gory dzieki za odp

#600643 16/06/2006 17:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Ja mam takie pytanie. W przypadku krecza w tenisie w tym buku jest zwrot czy wygrana/przegrana? Z gory dzieki za odp

w przypadku gdy ktos nie potrafi znalesc regulaminu na stronie buka i przeczytac to jest .... czy ..... ?

w "Kort tenisowy" sa na dodatek przyklejone regoly tenisa...

#600644 16/06/2006 20:47
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
member
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
Jeżeli ktoś posiada bon z Onetu to mogę się zamienić oferując bon z WP ==> priv...

#600645 16/06/2006 23:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
Bonus 5zł kto nie śpi ten skorzysta:)
N8JR7-EJVKY-67BXW-RCPMZ-SZ83Y2

#600646 17/06/2006 06:53
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
jak ma sie duzo punktow betfair to prowizja jest bardzo mala, a jak sie ma malo to prowizja od wygranej NETTO wynosi 5% w STS masz 10% od wygranej brutto...wiec Twoje porownianie jest smieszne... a co do tego kursu to pierwszy raz widze, zeby BAH mial wyzszy od konkurencji...tylko, ze to jest jeden jedyny wyzszy kurs na pare tysiecy zdarzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a jesli uwazasz, ze w BAH jest niska marża a co za tym idzie wysokie kursy to albo dla nich pracujesz, albo w zyciu nie grales w innym buku niz oni

Po pierwsze śmieszne, to jest Twoje postrzeganie kursów.
W poprzednim mailu twierdziłeś, że 1,96 (Betfair) jest wieksze od 1.95 (BAH) z tym, że 1.97("STS") jest większe od 1.96 masz problem.

Po drugie napisałem, że nie trzeba grac wszystkiego (w BAH).
To, że moje inicjały, to BAH - nie zobowiązuje jeszcze do podjecia pracy.

Po trzecie gdybyś sumiennie analizował kursy, to byś widział
że BAH we surebetach się pojawia.

Po czwarte do marży podchodzę bez emocji.
Bukmacher musi z czegoś żyć.
Wysoka marża nie jest największym wrogiem dobrgo kursu.
Wrogiem dobrego kursu jest jego stabilność
i zblizone poglądy bukmacherów.

#600647 17/06/2006 08:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
o co chodzi z tymi bonami z interii?? przez interie jakies bonyu rozdaje BAH??

#600648 17/06/2006 09:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
o co chodzi z tymi bonami z interii?? przez interie jakies bonyu rozdaje BAH??

na poczte przychodzily piataki...tak samo jak na onet i na wp przez co BAH wzbogacil sie o kolejne tysiace polskich uzytkownikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#600649 17/06/2006 09:29
Dołączył: Feb 2006
Posty: 247
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 247
Tez czekacie czasmi ponad tydzien na wypłate pienidzy z tego buka??

#600650 17/06/2006 09:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Po pierwsze śmieszne, to jest Twoje postrzeganie kursów.
W poprzednim mailu twierdziłeś, że 1,96 (Betfair) jest wieksze od 1.95 (BAH) z tym, że 1.97("STS") jest większe od 1.96 masz problem.

bylem w szoku, ze w BAH jest najwyzszy kurs w sieci...nadal jestem, pierwsy raz takie cos zauwazylem, na (nie) szczescie to jest tylko jeden taki przypadek

na forum wysyla sie wiadomosci, a nie maile...
Quote
Po drugie napisałem, że nie trzeba grac wszystkiego (w BAH).
To, że moje inicjały, to BAH - nie zobowiązuje jeszcze do podjecia pracy.
jak mozna nie grac wszystkiego, jak oni najwazniejszych rzeczy w ofercie nie maja, to sila rzeczy nie gra sie wszystkiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> brak handicapow na europejski kosz, a na NBA kurs 1.85 - 1.85 :/
to jesli tam nie pracujesz to chyba nie grales w innych bukach, wejdz sobie na pinnacle ( www.pinnaclesports.com [pinnaclesports.com] - wole podac strone w razie czego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) i zobacz oferte i kursy
Quote
Po trzecie gdybyś sumiennie analizował kursy, to byś widział
że BAH we surebetach się pojawia.
sumiennnie analizowalem przy promocji 800+400 i nic z tego nie wyszlo..kursy zalosne
Quote
Po czwarte do marży podchodzę bez emocji.
Bukmacher musi z czegoś żyć.
Wysoka marża nie jest największym wrogiem dobrgo kursu.
Wrogiem dobrego kursu jest jego stabilność
i zblizone poglądy bukmacherów.
ja jednak do marzy podchodze z duzynmi emocjami, jak widze kurs na zdarzenie na ktore jest prawdopodobienstwo 0,5 i kurs mam 1.85 to ja za takie granie dziekuje...


nie wiem czy piataki tak Cie zaslepily czy co, ze tak ich chwalisz...jedyne co mnie by moglo przyciagnac do tego buka to jakby dalej ta sliczna dziewczyne z ich plakatu (ta po prawej) na strone glowna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#600651 17/06/2006 10:11
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
U
stranger
stranger
U Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
ma ktos moze jeszcze bonik z onetu ?? jak tak to moglbym poprosic na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#600652 17/06/2006 10:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Quote
Quote
o co chodzi z tymi bonami z interii?? przez interie jakies bonyu rozdaje BAH??

na poczte przychodzily piataki...tak samo jak na onet i na wp przez co BAH wzbogacil sie o kolejne tysiace polskich uzytkownikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a ja jeszcze nie dostalem :/ niedobry BAH:)

#600653 17/06/2006 11:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
yahoo chyba troche przesadzasz.
Owszem nie da sie ukryć ze bet-at-home pod względem kursów plasuje sie raczej w ogonie klasyfikacji buków. Ale ze nie potrafisz opierając sie na ich ofercie żadnego surebeta, to kwestia tylko i jedynie tego że sie nie starasz w swoim "szukaniu". Dzis np pierwsza liga duńska
Brabrand - Randers FC 18-06-06 15:00 5,45 2,60 1,80

Kurs na Randersów wyższy w sieci ma tylko Primebet. Nie wiem jak teraz ale rano ,mozna było na bet24 dać remis za 3.2, a na unibecie Breband za 9.6. Te połączenie dawało całkiem sympatycznego surebeta

Wcześniej gdybyś był czujny to miałeś w BAH 1.55 na Niemcy z Polską co pozwalało sklecić następnego surebeta, czy Hiszpanie z Tunezją za 1.4

Pewnie ze nie ma porówniania z Pinnacle, ale nie narzekaj bo nie jest tez znowu tak tragicznie (polecam spróbować coś wybrac z oferty betclick, to jest dopiero wyzwanie!)

#600654 17/06/2006 12:51
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Poczytaj jeszcze raz (fakt wiadomości a nie maile :-))
Ja ich nie chwalę. To nie jest buk do grania na okragło.
Nie muszą miec oferty na wszystko (mnie psie zaprzęgi nie interesuja) - uważam, że się czepiasz (dla zasady).

Uważam, że można tam trzymać drobne gdy jest okazja
(coś się trafia np Barcelona -Arsenal 1,95)
Na MS mają live i tam też można coś upolować.

Z promocji 800+400 nie brałem udziału tak jak z "startera BetGun itp.) ale z promocji 140+140 owszem tak.

Naprawdę patrzysz nieobiektywnie.
Np teraz mają najlepszy kurs na remis w Serbia&Cz - WKS

Wiadomo, że jak jest promocja to finansuja ją "kursy".

Jak zdarzenie ma prawdopodobieństwo 0,5 i tak je oceniasz, to nie graj i pozwól innym płacić na twoje bonusy.

Stronę Pinnacle Sports znam (są lepsze miejsca na poznanie konkurencyjności ich kursów) a formę podanie linka potraktuje w myśl zasady:
"Never agrue with an idiot because first they'll drag you down to their level, then beat you with experiance"

Dobre kursy należy wyszukać. Nikt na tacy ich nie przyniesie.

#600655 17/06/2006 17:56
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Bony z wp zamienie na inne 7209094

#600656 17/06/2006 18:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Zleciłem wypłatę ale nie odjęli mi pieniędzy z konta. Czy to u nich normalna procedura, że dopiero po jakimś czasie odejmują ?

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,853
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1