Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16
#600757 21/06/2006 19:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
po co zakładacie na siebie i ojca przecież odrazu wystawiacie sie na zamknięcie konta

Bonus: Unibet
#600758 21/06/2006 20:03
Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
mam prosbie posłal by mo ktos bona z promocji onet lub interia na pw? bardzo byłbym wdzieczny!
z góry thx!
pozdrawiam :-]

#600759 22/06/2006 05:35
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
Quote
BAH mial promocje 400 + 400 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

moze to ten BET IN HOME o ktorym byla mowa kilka postow wyzej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#600760 22/06/2006 06:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
zlecilem przelew we wtorek o godzinie 21
do tej pory kasa wisi na koncie?
to norma ze to tak dlugo trwa??

#600761 22/06/2006 07:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
BET-AT-HOME się zepsuło..wyłączyli lajwczata, na maile prawie nie odpisują, wypłaty trwają z tydzień..coś nie tak z nimi..może nie radzą sobie przez mistrzostwa..a już szczytem skandalu jest fakt, iż do tej pory nie rozliczyli awansów z grup a przecież już od dawna wiadomo kto wyjdzie ...

#600762 22/06/2006 07:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
mysle ze jest to jednaj spowodowane duzym zainteresowaniem tym bukiem w ostatnim czasie.Ogolnie buk OK

#600763 22/06/2006 08:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Quote
mysle ze jest to jednaj spowodowane duzym zainteresowaniem tym bukiem w ostatnim czasie.Ogolnie buk OK
oli bo tobie juz wyplacili ale tez sie spinales u mnie poszlo tez z 3 zerami i sie troche obawiam pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#600764 22/06/2006 08:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
stranger
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
Quote
Quote
BAH mial promocje 400 + 400 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

moze to ten BET IN HOME o ktorym byla mowa kilka postow wyzej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ale zajechales joke , nie ma to jak wzorowy lansik

A promo bylo 140+140 , to 400 to z poprzedniej , gdzie bylo zdaje sie 800+400

A ty chlopaczyno graj tam sobie dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#600765 22/06/2006 08:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Quote
mysle ze jest to jednaj spowodowane duzym zainteresowaniem tym bukiem w ostatnim czasie.Ogolnie buk OK
jest doszlo!!!!! poniedzialek rano prikaz dzis kasa na koncie!!!! lekki+ dla ausriakow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#600766 22/06/2006 09:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
kasa na koncie, cale czterocyfrowa sumka, + dla BAH, od momentu zabrania kasy z konta w BAH do przelewu 3 dni, jest ok!

nie marudzic ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#600767 22/06/2006 09:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
Quote
A ty chlopaczyno graj tam sobie dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

gram i nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
a Ty dalej zakladaj konta, wpisuj kody, zbieraj po 5 zl, a potem marudz...

#600768 22/06/2006 12:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
jak dlugo trzeba czekac na wyplacenie pieniedzy na konto w moneybookers ?

#600769 22/06/2006 12:16
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
jak dlugo trzeba czekac na wyplacenie pieniedzy na konto w moneybookers ?
jeden dzien góra 2

#600770 22/06/2006 12:19
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
dzieki za info, w takim razie czekam

#600771 22/06/2006 12:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Zlecilem wczoraj wyplate, dzisiaj jest juz kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#600772 22/06/2006 12:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
A BaH ma jakaś promocję dla weteranów?

#600773 22/06/2006 12:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
Quote
A BaH ma jakaś promocję dla weteranów?

z tego co sie orientuje to aktualnie nie

#600774 22/06/2006 13:10
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
A czy BAH miewa wogole jakies promo dla juz istniejacych klientow "weteranow"....??

#600775 22/06/2006 13:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
A czy BAH miewa wogole jakies promo dla juz istniejacych klientow "weteranow"....??
byla ostatnio do ktoregos czerwca ... 100% do 140 zl

#600776 22/06/2006 16:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Chciałem się tylko upewnić, mam taki zakład:
Brazylia
Długoterminowy - Typ: zdobędzie ćwierćfinał

Tzn. że Brazylia wygra 1/8 finału i będzie grać w ćwierćfinale czy że wygra w ćwierćfinale?

Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1