|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
po co zakładacie na siebie i ojca przecież odrazu wystawiacie sie na zamknięcie konta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 570
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 570 |
mam prosbie posłal by mo ktos bona z promocji onet lub interia na pw? bardzo byłbym wdzieczny! z góry thx! pozdrawiam :-]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
BAH mial promocje 400 + 400 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> moze to ten BET IN HOME o ktorym byla mowa kilka postow wyzej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
zlecilem przelew we wtorek o godzinie 21 do tej pory kasa wisi na koncie? to norma ze to tak dlugo trwa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
BET-AT-HOME się zepsuło..wyłączyli lajwczata, na maile prawie nie odpisują, wypłaty trwają z tydzień..coś nie tak z nimi..może nie radzą sobie przez mistrzostwa..a już szczytem skandalu jest fakt, iż do tej pory nie rozliczyli awansów z grup a przecież już od dawna wiadomo kto wyjdzie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
mysle ze jest to jednaj spowodowane duzym zainteresowaniem tym bukiem w ostatnim czasie.Ogolnie buk OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891 |
mysle ze jest to jednaj spowodowane duzym zainteresowaniem tym bukiem w ostatnim czasie.Ogolnie buk OK oli bo tobie juz wyplacili ale tez sie spinales u mnie poszlo tez z 3 zerami i sie troche obawiam pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14 |
BAH mial promocje 400 + 400 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> moze to ten BET IN HOME o ktorym byla mowa kilka postow wyzej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale zajechales joke , nie ma to jak wzorowy lansik A promo bylo 140+140 , to 400 to z poprzedniej , gdzie bylo zdaje sie 800+400 A ty chlopaczyno graj tam sobie dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891 |
mysle ze jest to jednaj spowodowane duzym zainteresowaniem tym bukiem w ostatnim czasie.Ogolnie buk OK jest doszlo!!!!! poniedzialek rano prikaz dzis kasa na koncie!!!! lekki+ dla ausriakow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
kasa na koncie, cale czterocyfrowa sumka, + dla BAH, od momentu zabrania kasy z konta w BAH do przelewu 3 dni, jest ok!
nie marudzic ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
A ty chlopaczyno graj tam sobie dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> gram i nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) a Ty dalej zakladaj konta, wpisuj kody, zbieraj po 5 zl, a potem marudz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
jak dlugo trzeba czekac na wyplacenie pieniedzy na konto w moneybookers ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
jak dlugo trzeba czekac na wyplacenie pieniedzy na konto w moneybookers ? jeden dzien góra 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
dzieki za info, w takim razie czekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Zlecilem wczoraj wyplate, dzisiaj jest juz kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
A BaH ma jakaś promocję dla weteranów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
A BaH ma jakaś promocję dla weteranów? z tego co sie orientuje to aktualnie nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
A czy BAH miewa wogole jakies promo dla juz istniejacych klientow "weteranow"....??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
A czy BAH miewa wogole jakies promo dla juz istniejacych klientow "weteranow"....?? byla ostatnio do ktoregos czerwca ... 100% do 140 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Chciałem się tylko upewnić, mam taki zakład: Brazylia Długoterminowy - Typ: zdobędzie ćwierćfinał
Tzn. że Brazylia wygra 1/8 finału i będzie grać w ćwierćfinale czy że wygra w ćwierćfinale?
|
|
|
Link skopiowany do schowka