Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
#600797 24/06/2006 08:29
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Przeczytałem wszystkie wcześniejsze posty i wnioskuję, że jeśli kasę odjęto już z konta gracza to tym samym sprawdzono i zaakceptowano wypłatę? Teraz muszę tylko czekać cierpliwie aż mi zaksięgują kasę na koncie w banku? Najgorzej jest gdy pieniądze nie ubywają z konta gracza, wtedy można zacząć się martwić,że coś z wypłatą jest nie tak?

Bonus: Unibet
#600798 24/06/2006 08:30
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
tak jak zdjeli to juz jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#600799 24/06/2006 09:26
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
Nooo, jestem mile zaskoczony reakcją BAH na mój email w sprawie zablokowanego konta, po nieco ponad 11 godzinach mam znowu swoje konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dziś jest sobota, więc teoretycznie polski support nie pracuje, ale jest jednak inaczej. Tak powinno być u każdego buka.

#600800 24/06/2006 10:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo dla Bet-At-Home

Wypłata sporej kwoty zlecona dzis o 10:00

Godzina 12 pieniadze na Moneybookers

#600801 24/06/2006 13:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
czy BAH rozdawał bony na poczte na tlenie ?

#600802 24/06/2006 14:10
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
Mam pytanie - po zleceniu wypłaty , na drugi dzień kwota zniknęła z mojego konta gracza . Czy w historii na stronie BAH jest to odnotowane ? , ile mniej więcej czekacie na emaila potwierdzającego wypłatę od odjęcia kwoty z konta gracza ? - pierwsza wypłata u nich .

Kretol BAH rozdawał bony na konta w tlenie - było to w ubiegłym roku , jeszcze starą stronę mieli

#600803 24/06/2006 16:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
1. Po zalogowaniu --> Moje konto gracza/Moje konto gracza/Podgląd konta, a nie "moje zakłady"

Nie wiem iole się czeka na maila. Bo mi takie info już nie jest potrzebne. Skoro wypłate zatwierdzono to za dwa, trzy dni powinna się znaleźć na moim koncie

#600804 24/06/2006 21:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
korzystał ktoś już z opcji "kup bon"?? jak jest on dostarczany do klienta?

#600805 24/06/2006 21:56
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Quote
korzystał ktoś już z opcji "kup bon"?? jak jest on dostarczany do klienta?
TAk, jeste dostarczany do skrzynki pocztowej

#600806 25/06/2006 07:32
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Rozliczył już komuś bet-at-home zakłady na awanas do 1/8 finału?

#600807 25/06/2006 07:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
Rozliczył już komuś bet-at-home zakłady na awanas do 1/8 finału?

Rozliczą po zakończeniu mistrzostw, tak jest w betole a to klon bah

#600808 25/06/2006 07:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
Quote
Quote
Rozliczył już komuś bet-at-home zakłady na awanas do 1/8 finału?

Rozliczą po zakończeniu mistrzostw, tak jest w betole a to klon bah

mam nadzieje ze zartujesz bo to sa jaja

#600809 25/06/2006 07:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
Quote
Quote
Rozliczył już komuś bet-at-home zakłady na awanas do 1/8 finału?

Rozliczą po zakończeniu mistrzostw, tak jest w betole a to klon bah

mam nadzieje ze zartujesz bo to sa jaja

Po co miałbym żartować...sam mam kase na awanse postawioną (w tym momencie zamrożoną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />)

Zadałem pytanie: Kiedy zostanie rozliczony awans Niemców?

Uzyskałem odpowiedź:

[Linked Image]

Dalej mi nie wierzysz...?

#600810 25/06/2006 08:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
no to fajnie, chyba zablokowalem sobie konto na te mistrzostwa://

#600811 25/06/2006 09:31
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
Skoro już jest wynik, to po co czekanie do zakończenia MŚ?? jakaś paranoja, duży minus dla nich.

#600812 25/06/2006 09:40
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
Skoro już jest wynik, to po co czekanie do zakończenia MŚ?? jakaś paranoja, duży minus dla nich.

To samo im napisałem, ale mają zasady że zakłady długoterminowe rozliczają po zakończeniu turnieju, tak pisali dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#600813 25/06/2006 14:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Mam pilne pytanie...czy w BAH tak samo jak w Betole poobrocie bonusa mozna wyplacac czy trzeba czekac do 9 lipca? Z gory dzieki za odp

#600814 25/06/2006 14:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
Mam pilne pytanie...czy w BAH tak samo jak w Betole poobrocie bonusa mozna wyplacac czy trzeba czekac do 9 lipca? Z gory dzieki za odp

W bah nie trzeba było czekać i w betole też nie trzeba było. Z bah wypłacałem tydzien temu z betole teraz i nic nie odjęli

#600815 25/06/2006 15:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
Czy wypłacił ktoś pieniądze mając dwa konta?

#600816 25/06/2006 15:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
mam nadzieje,że nei wypłacisz.

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1