|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Przeczytałem wszystkie wcześniejsze posty i wnioskuję, że jeśli kasę odjęto już z konta gracza to tym samym sprawdzono i zaakceptowano wypłatę? Teraz muszę tylko czekać cierpliwie aż mi zaksięgują kasę na koncie w banku? Najgorzej jest gdy pieniądze nie ubywają z konta gracza, wtedy można zacząć się martwić,że coś z wypłatą jest nie tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
tak jak zdjeli to juz jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
Nooo, jestem mile zaskoczony reakcją BAH na mój email w sprawie zablokowanego konta, po nieco ponad 11 godzinach mam znowu swoje konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dziś jest sobota, więc teoretycznie polski support nie pracuje, ale jest jednak inaczej. Tak powinno być u każdego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo dla Bet-At-Home
Wypłata sporej kwoty zlecona dzis o 10:00
Godzina 12 pieniadze na Moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
czy BAH rozdawał bony na poczte na tlenie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1 |
Mam pytanie - po zleceniu wypłaty , na drugi dzień kwota zniknęła z mojego konta gracza . Czy w historii na stronie BAH jest to odnotowane ? , ile mniej więcej czekacie na emaila potwierdzającego wypłatę od odjęcia kwoty z konta gracza ? - pierwsza wypłata u nich .
Kretol BAH rozdawał bony na konta w tlenie - było to w ubiegłym roku , jeszcze starą stronę mieli
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
1. Po zalogowaniu --> Moje konto gracza/Moje konto gracza/Podgląd konta, a nie "moje zakłady"
Nie wiem iole się czeka na maila. Bo mi takie info już nie jest potrzebne. Skoro wypłate zatwierdzono to za dwa, trzy dni powinna się znaleźć na moim koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
korzystał ktoś już z opcji "kup bon"?? jak jest on dostarczany do klienta?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174 |
korzystał ktoś już z opcji "kup bon"?? jak jest on dostarczany do klienta? TAk, jeste dostarczany do skrzynki pocztowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803 |
Rozliczył już komuś bet-at-home zakłady na awanas do 1/8 finału?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Rozliczył już komuś bet-at-home zakłady na awanas do 1/8 finału? Rozliczą po zakończeniu mistrzostw, tak jest w betole a to klon bah
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319 |
Rozliczył już komuś bet-at-home zakłady na awanas do 1/8 finału? Rozliczą po zakończeniu mistrzostw, tak jest w betole a to klon bah mam nadzieje ze zartujesz bo to sa jaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Rozliczył już komuś bet-at-home zakłady na awanas do 1/8 finału? Rozliczą po zakończeniu mistrzostw, tak jest w betole a to klon bah mam nadzieje ze zartujesz bo to sa jaja Po co miałbym żartować...sam mam kase na awanse postawioną (w tym momencie zamrożoną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) Zadałem pytanie: Kiedy zostanie rozliczony awans Niemców? Uzyskałem odpowiedź: [ Linked Image] Dalej mi nie wierzysz...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319 |
no to fajnie, chyba zablokowalem sobie konto na te mistrzostwa://
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56 |
Skoro już jest wynik, to po co czekanie do zakończenia MŚ?? jakaś paranoja, duży minus dla nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Skoro już jest wynik, to po co czekanie do zakończenia MŚ?? jakaś paranoja, duży minus dla nich. To samo im napisałem, ale mają zasady że zakłady długoterminowe rozliczają po zakończeniu turnieju, tak pisali dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mam pilne pytanie...czy w BAH tak samo jak w Betole poobrocie bonusa mozna wyplacac czy trzeba czekac do 9 lipca? Z gory dzieki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Mam pilne pytanie...czy w BAH tak samo jak w Betole poobrocie bonusa mozna wyplacac czy trzeba czekac do 9 lipca? Z gory dzieki za odp W bah nie trzeba było czekać i w betole też nie trzeba było. Z bah wypłacałem tydzien temu z betole teraz i nic nie odjęli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1 |
Czy wypłacił ktoś pieniądze mając dwa konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
mam nadzieje,że nei wypłacisz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka